Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graczu, praca marzeń czeka na Ciebie. Zawalcz o nią!

95 postów w tym temacie

Pytanie za milion punktów:
Jaki sens mają posty "nie jestem pełnoletni/nie mieszkam w Wawie/szkoda, że nie gdzie indziej/gdybym miał 18, to bym się załapał!!!!!11"?

Weźcie dajcie sobie siana i nie piszcie takich debilizmów -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam zamiar pracować w przyszłości w dziedzinie IT, ale praca sprzedawcy...to nie dla mnie. Wolałbym coś bardziej kreatywnego np. zawód programisty. Jak się taki pojawi na gram.pl, to już rezerwuję miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, bądźmy szczerzy: to oferta pracy w charakterze sklepikarza:P Jak dla mnie to nic ciekawego, poza tym... i tak za granicą lepiej by płacili. Oferta mało atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tym sklepem i praca też świetna. Mam nadzieję że na Warszawie się nie skończy. Następny sklep (oby) w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa a innych miast to już nie ma? Oddziałów innych w różnych miastach też nie można byłoby zrobić?. Piszecie o graczach a myślicie tylko o tych co w Wawie mieszkają. Zmartwię was bo gracze to nie tylko z Warszawy :] A Kraków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wydaje się lipny , bo oczywiście sklep nie mógł być nigdzie indziej tylko w centrum Warszawy , do którego niestety większość graczy nie ma dostępu , nie no pomysł fajny , tylko niestety nieliczni wybrańcy z tego skorzystają. A konkurs pozwoli nie jednemu gramowiczowi na szanse spełnienia marzenia , to zdecydowanie plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:11, Sebat1 napisał:

A konkurs pozwoli nie jednemu gramowiczowi na szanse spełnienia marzenia , to zdecydowanie plus.

Ofertę pracy nazywasz konkursem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:11, Sebat1 napisał:

Pomysł wydaje się lipny , bo oczywiście sklep nie mógł być nigdzie indziej tylko w centrum
Warszawy , do którego niestety większość graczy nie ma dostępu , nie no pomysł fajny
, tylko niestety nieliczni wybrańcy z tego skorzystają.

Mam Ci przypomnieć ile ludzi żyje w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wolałbym coś bardziej kreatywnego np. zawód programisty. Jak się taki pojawi
> na gram.pl, to już rezerwuję miejsce :)

W gramie programista to tylko webowy. Szukano takowych dosc dlugo, wiec dziwne, ze nie zlozyles podania. No ale nic straconego. Mozesz startowac do CDP: http://cdprojekt.pl/praca/oferta_webdev.asp
Jesli jednak wolisz prace jako typowy programista, to CDPRed czeka: http://www.thewitcher.com/community/en/career

Jak widzisz nie ma problemu z praca dla programisty ;)


flavee
> i tak za granicą lepiej by płacili.

Na platformie wiertniczej w Norwegii czy w elektrowni atomowej w Emiratach arabskich na pewno dobrze placa, ale co z tego? Z twoim podejsciem to az dziw ze ktos jeszcze w polsce pracuje. W koncu za granica lepiej placa ;)

Carl92
> Warszawa a innych miast to już nie ma?

Tak duzych jak Wa-wa? No raczej nie ma ;)
Zwykle tak to juz jest ze zaczyna sie od jednego sklepu. Trzeba sprawdzic zainteresowanie i zdobyc doswiadczenie. W Wawie najlepiej bo im pod reka. Maja tu swoje magazyny wiec z transportem nie probelm. No i jak wspomnialem w Wawie zyje najwiecej graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvox, ja nie zamierzam marnować się w tym kraju, tym bardziej z moim wykształceniem. Podwójna narodowość też robi swoje, dlatego, cóż, jak dla mnie taka oferta jak powyżej jest po prostu nic nie warta. Na pewno mało płacą, do tego masz bawić się w sklepikarza... mnie to nie bawi. Jak zarabiać, to dużo, szybko, przyjemnie i w zawodzie, do którego wykształcenie zdobyło się na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca marzeń ;D Chyba jako dodatkowa do studiów zaocznych bo mieszkania i rodziny to nikt za to nie utrzyma...

Pozostaje kwestia prestiżu, którego fucha sprzedawcy nie ma za grosz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować