Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachtera diagnoza: nowy DS pod koniec roku

15 postów w tym temacie

Zaitsev

Wydawało się, że to niemożliwe, ale w Japonii faktycznie spada sprzedaż DS-a i Wii. Nintendo na razie nie ogłosiło żadnych poważniejszych ruchów, ale Michael Pachter twierdzi, że nowa wersja dwuekranikowej konsolki jest tuż za rogiem.

Przeczytaj cały tekst "Pachtera diagnoza: nowy DS pod koniec roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Moim zdaniem to bez sensu, nie wiem co mieliby jeszcze w Lite. poprawić :P

Btw.

Daym0n ->
"Gdyby nowy DS mial wieksza moc obliczeniwa od PSP" -> a co by to dało? Ludzie mający NDS i PSP/po sprzedaży PSP i posiadaniu NDS/grający na obu konsolach już dawno stwierdzili, że grafika nie jest ważna, liczy ię grywalność, przez co większość takich osób wychwala NDS właśnie...

"i rownie znane gry..." -> xD Paaadłem :D Co przez to rozumiesz? xD Że NDS ma "nieznane" gry, bo wychodzą one tylko na konsole, a PSP rox, bo ma konwersje z PS2 i pieca? xD Nie no, rozwałka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cóż, najwyraźniej nawet Japończykom coś się kiedyś nudzi :D"

Im się nic nie nudzi - po prostu w każdym japonskim domu znajduja sie juz po 2-3 DSy :D Nawet Japoniec nie kupi 4 sztuki :D Po prostu liczba Japoncow jest ograniczona...... serio, da sie ich policzyc nawet...... chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lite i tak mozna juz wylicytowac chocby na Allegro za >300zl, wiec informacja ta powinna cieszyc wszystkich przymierzajacych sie do kupna. Co prawda teraz krece sie PSP, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, by za jakis czas kupic za stosunkowo male piedziadze druga przenosna konsolke, tym razem od Nintendo. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyszło to bym kupił Lite,bo oczywiście obniżyliby cenę ;)

PS Czy tylko ja przez 5 minut zastanawiałem się czemu to diagnoza Patchera ? :D (paczer xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 18:38, Daym0n napisał:

Gdyby nowy DS mial wieksza moc obliczeniwa od PSP i rownie znane gry...


powiem ci że "te głupie pokemony", "to ograne mario" oraz te bzdety jak np. to dr. jakiś tam brain traing są na świecie bardziej znane niż niejedna gra na PSP... a tak jak już ktoś gdzieś pisał... w konsolce przenośnej ważna jest możliwość grania w gry takie żeby nie trzeba było się specjalnie zagłębiać w fabułę (znaczy że żeby można było wrócić do gry po niewiadomo jakiej przerwie i dobrze się w niej orientować) i żeby konsolka ta miała małe zużycie baterii (żeby podczas samotnego wypadu na ryby w okolice bez jakiej kolwiek cywilizacji nie spotkał cię problem braku naładowanej baterii) i takie wymogi DS spełnia... owszem gdybym mógł kupił bym obie konsolki ale jeżeli miałbym kupić jedną z nich to wybrał bym DS''a!!!

a co do samego newsa... jeżeli zależy im na statystykach to nie zdziwił bym się nawet gdyby nintendo wypuściło tę nową wersję tylko w japonii a na pozostałych rynkach za 2-3 lata... poprostu tam ludzie kupili by nowe (japończycy mają taką tendencje w niektórych sprawach)... a... no i nie zapominajmy o "drugim" rynku... ludzie by tam kupowali po parę sztuk sobie jedną zostawiali a resztę wciskaliby maniakom z USA i europy zarabiając niezłą kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przeczytałem tego newsa, bo mam w palnach zakup dwuokienkowego przenośnego Nintendo ale właśnie dopiero za jakieś 3 - 4 miesiące. Będę śledził ceny i oczywiście jeśli prawdą jest to co powiedział ten cały Pachter będę śledził też kolejne info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zupełnie normalne że sprzedaż Wii i DS-ów w Japonii spada , niby co Nintendo sobie wyobraża że każdy będzie kupował sobie po dwie-trzy sztuki każdej konsoli , ludzie nakupowali dużo konsol , wiec popyt najzwyczajniej w świecie spada. A robienie trzeciej już wersji DS-a tak szybko jest trochę bez sensu , co najmniej jeszcze z rok trzeba odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu rozpatrujecie pojawienie się całkiem nowej konsoli z większą mocą obliczeniową, jak dla mnie wiadomość mówi o wypuszczeniu nowego modelu DS''a jak już, a więc większa moc obliczeniowa wiązałaby się z grami, które na starszych modelach DS''a by już nie działały.

Zapewne po prostu zmienią gabaryty DS''a Lite i może dodadzą jakiś nowy gadżet, ale nic z możliwościami konsolki raczej nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z nowym DS''em Sony powinno wydać następną wersję PSP, które znowu będzie górować możliwościami technicznymi nad konsolką Nintendo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować