Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii TOPSELLER

148 postów w tym temacie

Trojaczki? O jak miło, czyli tytuły będą ujawniane po 3, a nie po 2 i 1? Super, w końcu prezentacji nowości w serii zajmować będzie mniej niż tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:07, Mistic napisał:

Trojaczki? O jak miło, czyli tytuły będą ujawniane po 3, a nie po 2 i 1? Super, w końcu
prezentacji nowości w serii zajmować będzie mniej niż tydzień.


Nie w tą stronę dedukujesz, drogi Watsonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak zawsze pokazują tylko część z całego rzutu ;] A z tej części to ja akurat nie mam co wybrać, ponieważ strategii ani horrorów nie trawię. Chętnie zobaczę co przyniesie dalszy etap rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antologia Dawn of War jest ciekawa, ale... bardziej mnie interesują "Trojaczki". Albo to jakaś gra opisana takim kryptonimem ;) albo po prostu kolejna Antologia czego najbardziej się spodziewam. Tylko Antologia czego tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR już przestarzały, ale Antologia DoW przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że gry ujawnione jutro będą lepsze ;]. Po cichu liczę na Diablo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki? Hmm... może Antologia Troika Games zawierająca wszystkie trzy gry, które ta firma zrobiła (Arcanum, Świątynia Pierwotnego Zła, Vampire: The Masquerade - Bloodlines)?

Ech... Szkoda że to niemożliwe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antologia Dawn of War wygląda kusząco, ale poczekam na kolejne tytuły, które trafią do TopSellera. Trojaczki? Jednane co mi się z tym kojarzy to Diablo, Mephisto i Baal, więc czyżby Diablo II trafiło do TS? Jeśli tak to wypadałoby kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba w Extra Klasyce ;) Każda z tych gier była już w gazetach (Chicago - Play albo Click,Desperado - CDA,a Robin Hood:Legenda Sherwood też gdzieś był).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już trzy tytuły mamy ujawnione i od razu trafiła się jedna gra którą absolutnie muszę mieć , czyli F.E.A.R.: Perseus Mandate. Jak na razie cały zrzut zapowiada się bardzo interesująco , mam wielką nadzieję że znajdzie się dla mnie przynajmniej jeszcze jeden ciekawy tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować