Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii TOPSELLER

148 postów w tym temacie

Co za pech, antologię WH sam złożyłem - 2004 DoW, w marcu tego roku skorzystałem z promocji :) A w FEAR grałem, ale jakoś mnie do siebie nie przekonał, więc w niego nie zainwestuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się spodziewałem . Tak jak już wcześniej pisałem , spodziewałem się Dawn Of War Antologii , ale Perseus Mandate to chyba nikt się nie spodziewał , ja się tam cieszę z antologii tej kultowej gry , no fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham Dawn of Wara, niewiem co wy chcecie od Soulstorma, równie dobry co poprzednie części, F.E.A.R. Perseus Mandate to jedyny dodatek którego niemam więc kupie, czekam na kolejne odsłony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:21, PJ MW napisał:

FEAR już przestarzały, ale Antologia DoW przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że gry
ujawnione jutro będą lepsze ;]. Po cichu liczę na Diablo ;]

jak ośmiomiesięczny Perseus Mandate (listopada 2007) jest przestarzałą grą to ww antologia prehistoryczna chyba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś związanego z Matrixem?
Pakiet podany przez Matiasa20 to byłaby porażka, ja chce odrębne wydanie, nie związane z seriami, bo mają badziewny design ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne trojaczki to 3 gry/3 w jednym wydaniu. Najczesciej do topsellera trafiaja gry z platynowej kolekcji a w tej chwili w platynie jest ROME total war ANTOLOGIA gdzie sa 3 gry. Wątpie aby ta antologia sie dobrze sprzewala i jestem w 80% pewien, ze to wlasnie ona trafi do topsellera. Jednak, że "trojaczki" moze miec cos wspolnego z 3 czescia jakiejs gry. Czyżby w topsellerze Age of Empires III ? Wątpie ale nawet jest to możliwe lecz ja zostane przy tym, ze bedzie to ROME...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki czyli albo podstawka i dwa dodatki albo trzy mega hity z jednego gatunku. Hmm, Icewind Dale+Baldurs Gate i Planescape Torment? Zamarzyłem się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:30, Emillo2 napisał:

> FEAR już przestarzały, ale Antologia DoW przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że
gry
> ujawnione jutro będą lepsze ;]. Po cichu liczę na Diablo ;]
jak ośmiomiesięczny Perseus Mandate (listopada 2007) jest przestarzałą grą to ww antologia
prehistoryczna chyba???


Chodziło mi tu ogólnie o serię FEAR bo między podstawką, a dodatkami większej różnicy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem wrzucić antologię DoWa do wysyłki razem z EK Mass Effect. Dobrze że poczekałem, zawsze się dwie dyszki zaoszczędzi!

Co do trojaczków, wydaje mi się że to kolejna promocja z serii "Kup trzy gry, wysyłka gratis" albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie wkurza ;P Czemu zawsze tak mało gier zapowiadają :D Co to Blizzard? xD A tak serio DoW spoko gra będę musiał sobie sprawić Antologię prędzej czy później :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 80 % pewien, ze te trojaczki to ROME... tak jak wczesniej pisałem. Oby nie trzeba było jutro czekać cały dzień do wieczora aż pokarzą nowe gry z topsellera tylko, żebys my wstali, umyli ząbki :-) Włączyli kompa, nastepnie przeglądarke, wpisali gram.pl i ,żeby były juz kolejne tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Perseus Mandate przeszedłem 2 dni temu chociaż gierkę miałem od premiery :DD. Pomyślałem sobie, że trzeba zaliczyć wszystkie możliwe oficjalne dodatki (Fear Extraction Point, Fear Perseus Mandate) przed nadejściem Projektu ORIGIN :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować