Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii TOPSELLER

148 postów w tym temacie

Trojaczki? Hm, ciekaw jestem co to będzie, to słowo nic mi nie mówi :>

Co do nowych tytułów - jestem zaskoczony obecnością Antologii Dawn of War. Ta gra, jak i dodatki są moim zdaniem jednymi z najlepszych RTSów ostatnich lat - żaden inny tytuł z tego gatunku tak mnie nie wciągnął. Sam mam DoWa oraz Dark Crusade - przegrałem w nie sporo godzin. Cholernie grywalne tytuły, a potyczki w multiplayerze to mistrzostwo świata. Perseus Mandate podobno nie wyszedł aż tak dobrze, ale dla fanów FEARa pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 09:59, Seishirou napisał:

Mam nadzieje że PLANESCAPE TORMENT też się doczeka wznowienia.Bardzo długo już tej gry
nie ma w sprzedaży a szkoda bo jest świetna.



W sumie dobrze by było, bo z chęcią bym sobie pociupał w Tormenta - jednak prędzej pojawi się w EK Hit niż w Top Sellerze.

Co do nowości to specjalnie mnie nie ruszyły. Warhammer Antologia kiedyś mnie kusił, jednak kumpel kupił mi na urodziny podstawkę + Dark Cruade, a Winter Assault mnie nie ciągnie. Perseus Mandate też raczej nie pojawi się w mojej kolekcji. Muszę najpierw kupić i przejść podstawową wersję.
jedyne co mam na celowniku od dłuższego czasu to Puzzle Quest i nie spocznę dopóki ta gra nie znajdzie się w moich brudnych łapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 10:26, Ancient Lord napisał:

> Mam nadzieje że PLANESCAPE TORMENT też się doczeka wznowienia.Bardzo długo już tej
gry
> nie ma w sprzedaży a szkoda bo jest świetna.


W sumie dobrze by było, bo z chęcią bym sobie pociupał w Tormenta - jednak prędzej pojawi
się w EK Hit niż w Top Sellerze.

Nie ma co zbyt dużych sobie nadzieji robić, bo nawet sądy nie mogą wyjaśnić kto ma prawa do tej gry. I w wyniku tego w Polsce Planescape n i e m a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 10:36, Aragloin napisał:

> > Mam nadzieje że PLANESCAPE TORMENT też się doczeka wznowienia.Bardzo długo
już tej
> gry
> > nie ma w sprzedaży a szkoda bo jest świetna.
>
>
> W sumie dobrze by było, bo z chęcią bym sobie pociupał w Tormenta - jednak prędzej
pojawi
> się w EK Hit niż w Top Sellerze.
Nie ma co zbyt dużych sobie nadzieji robić, bo nawet sądy nie mogą wyjaśnić kto ma prawa
do tej gry. I w wyniku tego w Polsce Planescape n i e m a.



Przecież Plancescape Torment był w extra klasykach CD Projektu, więc chyba to CDP ma prawa w polsce do tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2008 o 10:44, Ancient Lord napisał:

Przecież Plancescape Torment był w extra klasykach CD Projektu, więc chyba to CDP ma
prawa w polsce do tej gry...

Kilka lat temu. Wiesz, raz podpisana umowa, wcale nie będzie działała dożywotnio. Spójrz np. na sagi BG i IWD. CDP podpisało umowę na pewną ilość egemplaarzy. I dlatego teraz nie ma w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 10:51, Aragloin napisał:


> Przecież Plancescape Torment był w extra klasykach CD Projektu, więc chyba to CDP
ma
> prawa w polsce do tej gry...
Kilka lat temu. Wiesz, raz podpisana umowa, wcale nie będzie działała dożywotnio. Spójrz
np. na sagi BG i IWD. CDP podpisało umowę na pewną ilość egemplaarzy. I dlatego teraz
nie ma w sprzedaży.


Aha, to tego nie wiedziałem ;) zwracam honor ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 09:49, master matrox napisał:

Trojaczki? Hm, ciekaw jestem co to będzie, to słowo nic mi nie mówi :>


Gry z trójką w nazwie, AoE III, GTA III, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:11, Budep napisał:

> Trojaczki? Hm, ciekaw jestem co to będzie, to słowo nic mi nie mówi :>
>

Gry z trójką w nazwie, AoE III, GTA III, heheh

WARCRAFT III..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:17, Aragloin napisał:

WARCRAFT III..:)


Nawet jakby to było ironicznie napisane, to i tak nigdy by nie było realne ;P

Gry tej klasy nie trafiają do TopSellera. Prędzej znajdą się w Extra Klasyce, niż w TS. Na Age of Empire jest według mnie spora szansa - ta gra jest dość długo w Platynie, tak więc zapewne zawita niebawem do TopSellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 11:25, master matrox napisał:

> WARCRAFT III..:)

Nawet jakby to było ironicznie napisane, to i tak nigdy by nie było realne ;P

Gry tej klasy nie trafiają do TopSellera. Prędzej znajdą się w Extra Klasyce, niż w TS.
Na Age of Empire jest według mnie spora szansa - ta gra jest dość długo w Platynie, tak
więc zapewne zawita niebawem do TopSellera.

Było ironicznie, a jak! :) Ale mi to wisi. Mam trójkę Warcrafta, więc... Może antologia Blizzardu- w zasadzie trzy gry nie?( dodatek do Starcrafta się nie liczy- chodzi mi o tytuły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o tą trójeczkę może chodzi o Antologię Blizzarda, Diablo 2 i WarCrafta 3? (Ech, rozmarzyłem się no ale słucham sobie teraz gothic metalu więc ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować