Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii TOPSELLER

148 postów w tym temacie

Powrócą trojaczki. Czyli zapewne 3 gry a UT 3 na bank nie będzie. Jeszcze zapewne przejdzie przez platyne i dopiero trafii do topsellera a gothic 3 dobrze sie sprzedaje w platynie więc wątpie aby był w Topsellerze. AoE 3 chmm... całkiem możliwe ale zapewne nic wspólnego z trojaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien - nie koniecznie trzy gry tylko gry z cyferką 3. W Top Seller były już gry oznaczone cyferką 3 - choćby Virtua Tennis 3 czy Toca Race Driver.3. Co do Gothica 3 bym się zgodził - to jest mało prawdopodobne. Natomiast z Unreal Tournament 3 może być różnie. Czy Test Drive Unlimited był w Platynie? Nie! Od razu przeszedł do Top Seller. A to super tytuł. Unreal... słabo się sprzedaje, więc może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A test drive unlimited po jakim czasie dopiero przeszedl to topsellera? Zdąrzył juz potanieć dlatego nie było go w platynie a jego cena sugerowana od początku wynosiła 99zła cena sugerowana unreala to 129.90zł a aż tak bardzo długo na rynku też nie jest więc by odrazu miał byc w topsellerze? Guild wars wyszedł w tym samym czasie i w zasadzie podobnie sie sprzedawał a najpierw jest w platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to Test Drive przeszedł po 7-8 miesiącach. Z Unrealem jest podobnie. Unreal w tej chwili można kupić w Media Markt za 65 złotych, czyli potaniał. Wydaje mi się, że nie ma znaczenia jaka była sugerowana cena. Na Steamie jest Unreal 3 za 29$. Wymieniłem tylko Test Drive Unlimited, ale jest pełno tytułów, które od razu przeszły do TopSellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może trojaczki to chodzi o Diablo 2 w końcu jest tam Mroczna Trójca . A tym bardziej niedługo wyjdzie Diablo 3 ( mam taką nadzieję) więc jest to bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale test drive na allegro itp potaniał na wartości i jego cena wynosiła tak ok 40zł. Ja go kupiłem w premierowej edycji za 4 dychy jak jeszcze w topsellerze nie było a unreal tournament tez potanial ale na 60zł/65zł wiec tyle ile kosztuje platyna (i to w cenie sugerowanej a mozna ja dostac taniej) wiec wydaje mi sie, ze UT3 bedzie w nastepnej platynie. A nadal podtrzymuje swoje zdania na temat trojaczków, że to Antologia Rome :-). w topsellerze jak juz wczesniej napisalem mozna sie spodziewac Juiced 2, Race 07 i Frontlines fuel of war. A te gry co odrazu do topsellera trafily to wlasnie te ktore stracily na cenie w premierowej edycji a UT 3 raczej za 4 dychy sie nie dostanie. A i w platynie jest antologia unreala wiec pewnie bedzie i 3 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Race 07 być może będzie w TopSeller. Ale jest z nim dokładnie tak samo jak z Unreal 3. Też jest w promocji i można go kupić za 65 zł. Tak więc Twoje sugestie są nieco sprzeczne. Odrzucasz Unreal a twierdzisz, że będzie Race 07. Moim skromnym zdaniem są szanse, że będzie Race 07, ale UT 3 bym pochopnie nie wykluczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:15, Marcus76 napisał:

ale UT 3 bym pochopnie nie wykluczał.


Nie gościł jeszcze w Platynowej Kolekcji, więc można założyć, iż i teraz nie pojawi się w TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale race 07 juz sporo staniał. Na takim allegro jest po 45zł. A skoro można go kupic w premierowej edycji za 45zl to kto by kupowal w platynie za 60zł? Lepiej odrazu dac do topsellera a unreal tournament zaś kosztuje ok 60zł wiec do topsellera się nie opłaca dawać skoro w platynie by zapewne też kupowali bo by taniej wyniosło a jeszcze w platynie jest antologia unreala to nawet by pasowało. A juiced 2 i Frontlines fuel of war twoim zdaniem nie moze być? Zresztą zobaczymy w swoim czasie jakie gry bedą ;) Wtedy zobaczymy kto miał racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:29, MateoKiszlo napisał:

> ale UT 3 bym pochopnie nie wykluczał.

Nie gościł jeszcze w Platynowej Kolekcji, więc można założyć, iż i teraz nie pojawi się
w TS.


być może, ale jak wcześniej pisałem nie wszystko "przechodzi przez Platynę". Masa gier trafia od razu do tańszych serii. Z pewnością trudno jest wyrokować, który tytuł w jakiej kolekcji się pojawi, lecz z pewnością dwa czynniki o tym świadczą
1. jakość gry (UT 3 jest bardzo dobrą grą, więc może pojawić się najpierw w Platynowej Kolekcji)
2. sprzedaż gry (UT 3 kiepsko się sprzedaje a kosztuje niecałe 65 zł. Przejście do Platyny spowoduje, że cena niewiele się zmieni, więc jest prawdopodobne, że od razu przejdzie do TopSeller(tylko czy teraz czy w przyszłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:40, crash807 napisał:

No ale race 07 juz sporo staniał. Na takim allegro jest po 45zł. A skoro można go kupic
w premierowej edycji za 45zl to kto by kupowal w platynie za 60zł? Lepiej odrazu dac
do topsellera a unreal tournament zaś kosztuje ok 60zł wiec do topsellera się nie opłaca
dawać skoro w platynie by zapewne też kupowali bo by taniej wyniosło a jeszcze w platynie
jest antologia unreala to nawet by pasowało. A juiced 2 i Frontlines fuel of war twoim
zdaniem nie moze być? Zresztą zobaczymy w swoim czasie jakie gry bedą ;) Wtedy zobaczymy
kto miał racje


ja osobiście stawiałbym bardziej na Juiced 2 niż Frontlines....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry-Online.pl

Dzis zostaly ujawnione 2 kolejne tytuly:

FEAR Zlota edycja ( podstawka + extraction point)
Settlers II 10 lecie zlota edycja (podstawka + wikingowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dwa kolejne tytuły moim zdaniem wypadają delikatnie mówiąc słabiutko , nie dość że posiadam już obydwie gry to jeszcze zupełnie nie opłaca się kupować wersji z TS , bo w XKH i XKD wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę gram.pl boi się opier**lu gramowiczów i na wszelki wypadek newsa o grach nie zamieszcza. Musimy się dowiadywać z Gry-OnLine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:39, Neo 12 napisał:

Jak widzę gram.pl boi się opier**lu gramowiczów i na wszelki wypadek newsa o grach nie
zamieszcza.


co jest jeszcze wiekszym gwozdziem do ich trumny, bo jak sie powiedzialo A (ze za kilkanascie godzin ujawnią nowe tytuly) to trzeba powiedziec i B.
jednak jak sie okazuje nic sie nie zmienilo. dalej są mistrzami w niedotrzymywaniu slowa i niespelnianiu obietnic.
OBY TAK DALEJ !
wykladacie sie na najprostrzych sprawach a wystarczylo napisac zwykle sprostowanie lub zawiadomienie.

PO CO WAM CI KONSULE !!!!

debilna reklama, ale jak NAPRAWDE trzeba to wszyscy nabierają wody w usta.
ZE-NA-DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować