Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_9caed953cb7bfb1f09d802f1f8e09f8a91355e47d101612b5f98a4c2810b1c4e

Strony godne polecenia

28 postów w tym temacie

Nie bij mnie,proszę,nie dawaj mi bana,dam ci wszystkie moje hasła ale nie dawaj mi bana!!!!!!!1


:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.instalki.pl - duzo przydatnych progrmow jest tez troche darmowych gier i dem
www.fajnegry.kraków.pl - Stornka z klasykami jest tam doom 1 i 2 pierwszy qek panzer genarale 1 i2 wol 3d i spear of destiny pare mocey island itp itd sama klasyka.
www.guildwars.com wiadomo gw
http://www.secretacademy.fora.pl forum mojej gildi w sa(tymczasowej) ale naprawde ladnie zrobili to forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiejszej normy banów jeszcze nie wyrobiłem. Dam Ci jeden. Resztę zachowam na Twoje kolejne wcielenia. Dożywotnio...

Regulamin umieszczania wypowiedzi w serwisie gram.pl

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
- stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- słowne ostrzeżenie od moderatora (jeśli wykroczenie było lekkie bądź nie dotykało ani nie krzywdziło w bezpośredni sposób innych osób)
- obniżenie statusu na forum (o maksimum 3 poziomy)
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować