Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_9caed953cb7bfb1f09d802f1f8e09f8a91355e47d101612b5f98a4c2810b1c4e

Strony godne polecenia

28 postów w tym temacie

Jak mówi nazwa, podajemy tu strony warte polecenia, ale do nazwy strony podajemy też kategorie (przykład-następne zdanie). Moge polecić stronę http://www.xaviersite.com/flash/animations/icons-story.htm kategoria-animacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce znajdziesz wiele fajnych programów.. Najczęściej używanych.. Wersji za free jak i płatnych:) Przydatna stronka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz grać w mmorpg to zaglądnij na :
www.mmorpg.pl
www.mmorpg.com
A jeśli interesują cię konkretne gry to patrz tu:
www.gulidwars.org.pl
www.wow.battlenet.pl
www.moongate.pl
A jak ktoś ma pytania to niech pisze na moje gg-8385273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 10:21, M46 napisał:

Strona godna polecenia


Ty się dobrze czujesz? Sama idea to szczyt ksenofobizmu. Myślałem, że Twój podpis jest sarkazmem, ale wychodzi na to, że jednak to jest Twoje prawdziwe motto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 10:27, shinian napisał:

> Strona godna polecenia

Ty się dobrze czujesz? Sama idea to szczyt ksenofobizmu. Myślałem, że Twój podpis jest sarkazmem,
ale wychodzi na to, że jednak to jest Twoje prawdziwe motto.

No proszę spamer nam się pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 10:57, M46 napisał:

> > Strona godna polecenia
>
> Ty się dobrze czujesz? Sama idea to szczyt ksenofobizmu. Myślałem, że Twój podpis jest
sarkazmem,
> ale wychodzi na to, że jednak to jest Twoje prawdziwe motto.
No proszę spamer nam się pojawił



Po temacie tego forum któego link podałeś, to stwierdzam, że twe IQ i tolerancja sięga tych wyznawcych Islamu którzy dziwnie interpretują Koran, że trzeba wszystkich z innej wiary powybijać i sami sie w imie tego wysadzają... Z tego co wiem to Koran tego w sumie zakazuje... Pod względem podchodzenia do religi to u nich jest średniowiecze, bo w tedy to w Europie były chore tendencje do wybijania pogan i nawracania ich metodą "JEŚLI PRZYJMIESZ CHRZEST TO ŻYĆ BEDZIESZ A JAK NIE TO CIE ZABIJEMY". No i wojny religijne(w tym wyprawy krzyżowe..)... O i znów mnie martwi, że Jan Paweł II mówił o pokoju i pojednaniu z innymi narodowaściami/religiami a tu w Polsce "To był bardzo wielki Polak,"itd A przy okazj otwarcie głoszą poglądy rasistowskie i o tym, że inne wyznanie - twój wielki wróg.. ehh...


Dobra zmieniam temat..

A strona wg warta polecenia to
http://rozrywka.net.pl
no jeśli ktos niesłyszał(są tacy?) to:
www.allegro.pl
www.swistak.pl
www.ebay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 10:21, M46 napisał:

[...]

Strona godna polecenia

To forum należy zlikwidować, a użytkownika upomieć, że nie należy rozpowszechniać tresci potępiających uczucia religijne. Jesli to sie powtórzy to BAN! Z takimi bezmyślnymi ludźmi należy walczyc, bo TACY doprowadzają do niepotrzebnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować