Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein - nowe screeny i trailer z QuakeCon 2008

26 postów w tym temacie

Harpen

Do premiery kolejnej odsłony cyklu Wolfenstein pozostało jeszcze sporo czasu, jako że Activision planuje ją na przyszły rok. Jednak nie pozwala nam odetchnąć. Dwa tygodnie po zakończeniu targów E3, wydawca publikuje galerię screenhosotów oraz kolejny trailer - tym razem zaprezentowany na imprezie QuakeCon 2008.

Przeczytaj cały tekst "Wolfenstein - nowe screeny i trailer z QuakeCon 2008" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety silnik tech 4 :/ Wygląda nieźle, ale nie powala. Zobaczcie sobie filmik z Rage które powstaje już na tech 5. Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej czekam na Rage, które faktycznie jest na nowym silniku i mam nadzieję, że tradycyjnie jak u id pojawi się na także klient Linuksowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan calej serii Wolfa juz nie moge sie doczekac tego tytulu ;] mam tez nadzieje ze powstanie ET 2 ;D z drugiej strony jednak troche szkoda ze to nie Tech5 ale jakos przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbyt to wszystko świecace jak na moj gust... i te broie w rctw nie bylo jakis karabinow plazmowych czy jak to nazwac jetpacków no niewiem jak to bedzie wygladalo w praktyce ale klimatu rctw chyba nieuswiatczymy . Pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, znowu wszyscy narzekają na grafikę - w końcu w grach liczy się grywalność...

Nowe screeny za wiele to nie prezentują - ot, po prostu nowe lokacje jakie ujrzymy. Trailer niezły, choć według mnie lektor delikatnie mówiąc, possał. Jego głos jakiś taki chłodny, w ogóle nie pasujący według mnie do tego filmiku. Szczerze mówiąc, to mam nieco mieszane uczucia - o ile sam Wolfenstein przypadł mi do gustu, tak jednak zombie które wtedy zostały umieszczone już nie bardzo. Widzę, że i w nowym Wolfie też się one znajdą, co mnie za bardzo nie cieszy. Jeszcze te takie "kosmiczne" bronie - też mnie to nie rajcuje. Ale cóż, wierzę że id Software oraz Raven Software stworzą bardzo dobrą pozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest na pewno najpiękniejsza jaką widziałam, ale dla mnie liczy się grywalność, fabuła itp., żeby nie wyszło coś w postaci Mortyra ;) Sam trailer prezentuje się nieźle, aczkolwiek nie jakoś super widowiskowo. Jednak według mnie będzie to jedna z ciekawszych premier w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika (czyli nie to co najważniejsze, ale to co pierwsze rzuca się w oczy ;) nie prezentuje się specjalnie imponująco. I dobrze - mam nadzieję, że twórcy gry ten aspekt olali i szlifują projekt aby był jak najbardziej grywalny. Niepokoi mnie jednak fakt, że zaimplementowane zostały moce (BJ i moce paranormalne?!) i, tak jak powiedział master matrox, "kosmiczne bronie". Gra może okazać się hitem, ale nie pobije RtCW czy legendarnego Wolf''a 3D (to można sobie od razu wybić z głowy). Większe oczekiwania mam co do Doom''a 4 - czy będzie to coś, czym miał być Doom 3? Mam nadzieję, że tak. Nawet jeśli nie będzie, grę i tak sobie sprawię (głównie z sentymentu do pierwszego Doom''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Doom''a 4 nie mogę się doczekać . D3 był jedyną grą chyba od 10 lat w którą się bałem grać ;P, a Rage mimo że nie wygląda ''strasznie'' to i tak z wielką chęcią sobie w niego zagram =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie ten trailer jakiś taki nijaki... :P
Nowy Wolfenstein pewnie będzie bardzo dobrym FPS-em, ale wątpię, żeby pobił chociażby Far Cry 2. Ja wróżyłbym mu sukces na poziomie Doom''a 3... Czyli dużo szumu, gra dobra, ale czegoś tutaj brakuje. Wśród hitów, które teraz są na mojej liście oczekiwań, Wolfenstein''a umieściłbym niestety gdzieś na szarym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować