Zaloguj się, aby obserwować  
paweldomar1

Worms 4 - Jaja wielkanocne - poradnik

38 postów w tym temacie

Wkruza mnie coś takeigo, chłopak napisał (albo skopiował ;p;p) poradnik, bo miał dobre chęci, chiał komuś pomóc w przejsciu gry. Ale ZAWSZE znajdzie się chociarz kilku malkontentów (ala antyfani CDA ;p) którym ZAWSZE coś przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 09:04, M1k3 napisał:

Wkruza mnie coś takeigo, chłopak napisał (albo skopiował ;p;p) poradnik, bo miał dobre chęci,
chiał komuś pomóc w przejsciu gry. Ale ZAWSZE znajdzie się chociarz kilku malkontentów (ala
antyfani CDA ;p) którym ZAWSZE coś przeszkadza.


hehe... prawa autorskie by paweldomar1, zeby nie bylo... sam wszystko znajdowalem i opisalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jak przechodziłem miałem dużo frajdy z tymi jajami. Po przejsciu gry strzelalem wszedzie o właziłem wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten poradnik z jajami :) 1-dno odkryłem sam (88mph), ale w pozostałych 4 pomógł mi ten poradnik. Szukałem po całym necie i dopiero tu znalazłem. Dzięki za pomoc paweldomar1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:01, ciaputek napisał:

> Już kilka razy na forum o tym pisałem. Ja bardzo domyślny od dziecka jestem i gwiazdki
mi nie
> straszne. A ''mięsem'' na forum nie rzucamy. I kropka. Tzn. degradacja...
>
> Zasady korzystania z forum gram.pl
>
> 2. Co jest zabronione
>
> Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
> - stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie
kierowanie
> takich słów pod adresem innych osób
> - wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób
> - szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności
grożenie
> innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania,

> rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)
>
> użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
> - słowne ostrzeżenie od moderatora (to już było)
> obniżenie statusu na forum (w tej chwili)
>

A ja przeklnąłem?przecież tam były gwiazdki.To pozostawiłem do domysłu np.kurde

tak jezeli chciałbys napisac kurde nie dal bys tych gwiazdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:36, amster22 napisał:

> > Nie bede nic pisał.A może jednak nikt ci nic nie napisze bo nikt w to nie gra. Koniec

>
>
> Coś ty napisał?!
> Wiesz ile osób w to gra?
No ciekawe tylko 15 postów...Właśnie widze ile w tą grę gra osób buhaha

nie ma niczego smieszne go w ta gre gra tyle osób ze sobie nie wyobrazasz popatrz nawet na mój nick i obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za ten poradnik, mi udało się tylko przypadkiem odkryć pierwsze, a doszedłem już do 25 misji (gram w 3 dzień) i nie miałem zamiaru grać w nie ponownie!

naprawdę fajne!


a przy okazji:
popieram to co zrobił moderator, takich rzeczy na forum robić nie wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za te info gdzie są jajka wielkanocne!!
udało mi się znaleść wszystkie i wykupiłem wszystko ze sklepu i przeszedłem całą historię (tylko 25 poziomów :(. )
zdobyłem 4 trofea i w sklepie pisze: "oczekiwania do dostawę" czy coś takiego.
co trzeba zrobić żeby mieć w sklepie nowe rzeczy????

PS: co trzeba zrobić żeby mieć wyższy poziom na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos nie obchodzi ten post bo np. nie gra w ta gre, to po co pisze na ten temat? Ja np. gram w to i mi to pomoglo, tak jak wielu innym graczom. Dla mnie to jest glupota. Chcial pomóc. Po co kogos za to krytykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzytkownicy! zniszczylem wszystkie plansze ta jak na szwajcarki ser, a nigdzie nie znalazlem choc 1 jajka wielkanocnego. Prosze gdyby ktos mial poradnik do tych jaj ptosze wyslac na e-mail: sopcio@onet.eu
Mam nadzieje ze ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzytkownicy! zniszczylem wszystkie plansze ta jak na szwajcarki ser, a nigdzie nie znalazlem choc 1 jajka wielkanocnego. Prosze gdyby ktos mial poradnik do tych jaj ptosze wyslac na e-mail: sopcio@onet.eu
Mam nadzieje ze ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 18:50, paweldomar1 napisał:

> Wkruza mnie coś takeigo, chłopak napisał (albo skopiował ;p;p) poradnik, bo miał dobre
chęci,
> chiał komuś pomóc w przejsciu gry. Ale ZAWSZE znajdzie się chociarz kilku malkontentów
(ala
> antyfani CDA ;p) którym ZAWSZE coś przeszkadza.

hehe... prawa autorskie by paweldomar1, zeby nie bylo... sam wszystko znajdowalem i opisalem:P

a moglbys wyslac mi ten poradnik na sopcio@onet.eu, bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:50, Niedzielka99 napisał:

W pierwszym poście w tym temacie jeśli się nie mylę, masz wypisane gdzie znaleźć jaja wielkanocne.

niestety nie ale jak bys mi mogl pomoc to prepisz mi to oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w tym temacie. Napisany przez kolegę Paweldomar1.

"Chciałbym pomóc wam w znalezieniu jaj wielkanocnych. Po znalezieniu jaj proponuję uruchomić misję ponownie, bo prawdopodobnie nie uda Ci się wygrać misji zdobywając premię czasową. A więc czytajcie:)
Misja 5-Służyć i niszczyć
Patrząc na budynek budynek budowie, obróć się w lewo. Zobaczysz ulicę, a na niej 3 samochody. Środkowy samochód wygląda jak z filmu „Powrót do Przyszłości”. Strzel w niego bazooką, a pierwsze jajo jest Wasze:)
Misja 10-Ciężko się do Ciebie dopchać
Wejdź na wehikuł czasu do Profesora. Następnie zejdź z klifu na plażę. Powinieneś zobaczyć grotę(wejście tylne do zamku:P). Jak nie, to lepiej poszukaj. Teraz, jak już je znalazłeś, to wejdź tam. Pojawi się filmie z robakiem w króliczych uszach. Brawo, drugie jajo jest w Twoich robaczywych łapach:)
Misja 13- Blaszany Wally
W tej misji strzelasz do celów. Lecz najpierw odwróć się i poszukaj kibla. Jak byś nie mógł go znaleźć, to mówię, że zasłania go belka od jakiegoś tam budynku. Jak już go obejmiesz za cel, to strzel w niego:) Kolejne jajo w Twoich rękach:)
Misja 18- Zabawy z Dywanem
Poszukaj wieży, na której znajduje się robak o imieniu Jajco(czy jakoś tak). Skocz na spadochronie do niego. Gdy już dolecisz, weź kamerę panoramiczną i przyjrzyj się bokom wieży. Zauważysz, że w jednej ścianie jest dziura. Spróbuj tam skoczyć ze spadochronu. Znajdują się tam klejnoty. Weź je. Już prawie wszystkie jaja są w Twoich rękach:)
Misja 22-Ucieczka przed Tyranozaurem
Podleć plecakiem rakietowym do skrzynki znajdującej się na platformie(jest przed tobą). Są w niej 2 bazooki. Teraz poszukaj Tyranozaura, który ma w zębach platformę. Podleć tam. Teraz strzel bazookę W JEGO PASZCZĘ, A NIE W PLATFORMĘ!!!!. Ostatnie jajo zdobyte:) Masz już 5000 kredytów:)
kredytów razie problemów pisz, napiszę dokładniej:) Powo w szukaniu jaj:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować