Zaloguj się, aby obserwować  
paweldomar1

Worms 4 - Jaja wielkanocne - poradnik

38 postów w tym temacie

Chciałbym pomóc wam w znalezieniu jaj wielkanocnych. Po znalezieniu jaj proponuję uruchomić misję ponownie, bo prawdopodobnie nie uda Ci się wygrać misji zdobywając premię czasową. A więc czytajcie:)
Misja 5-Służyć i niszczyć
Patrząc na budynek budynek budowie, obróć się w lewo. Zobaczysz ulicę, a na niej 3 samochody. Środkowy samochód wygląda jak z filmu „Powrót do Przyszłości”. Strzel w niego bazooką, a pierwsze jajo jest Wasze:)
Misja 10-Ciężko się do Ciebie dopchać
Wejdź na wehikuł czasu do Profesora. Następnie zejdź z klifu na plażę. Powinieneś zobaczyć grotę(wejście tylne do zamku:P). Jak nie, to lepiej poszukaj. Teraz, jak już je znalazłeś, to wejdź tam. Pojawi się filmie z robakiem w króliczych uszach. Brawo, drugie jajo jest w Twoich robaczywych łapach:)
Misja 13- Blaszany Wally
W tej misji strzelasz do celów. Lecz najpierw odwróć się i poszukaj kibla. Jak byś nie mógł go znaleźć, to mówię, że zasłania go belka od jakiegoś tam budynku. Jak już go obejmiesz za cel, to strzel w niego:) Kolejne jajo w Twoich rękach:)
Misja 18- Zabawy z Dywanem
Poszukaj wieży, na której znajduje się robak o imieniu Jajco(czy jakoś tak). Skocz na spadochronie do niego. Gdy już dolecisz, weź kamerę panoramiczną i przyjrzyj się bokom wieży. Zauważysz, że w jednej ścianie jest dziura. Spróbuj tam skoczyć ze spadochronu. Znajdują się tam klejnoty. Weź je. Już prawie wszystkie jaja są w Twoich rękach:)
Misja 22-Ucieczka przed Tyranozaurem
Podleć plecakiem rakietowym do skrzynki znajdującej się na platformie(jest przed tobą). Są w niej 2 bazooki. Teraz poszukaj Tyranozaura, który ma w zębach platformę. Podleć tam. Teraz strzel bazookę W JEGO PASZCZĘ, A NIE W PLATFORMĘ!!!!. Ostatnie jajo zdobyte:) Masz już 5000 kredytów:)
kredytów razie problemów pisz, napiszę dokładniej:) Powo w szukaniu jaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecaj kur** forum, bo kto by czytał poradnik i grał w takie gry teraz.To było po pierwsze a po drugie jak ktoś będzie chciał pomocy to o nią poprosi.Więc jeszcze raz proszę nie zaśmiecaj forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:27, ciaputek napisał:

Nie zaśmiecaj kur** forum, bo kto by czytał poradnik i grał w takie gry teraz.To było po pierwsze
a po drugie jak ktoś będzie chciał pomocy to o nią poprosi.Więc jeszcze raz proszę nie zaśmiecaj
forum.


Wiesz... W takie gry gra wiecej osob niz myslisz... a wyobraz sobie, ze co chwila na forum bedzie temat, ze potrzebuja pomocy, a tak jeden temat i po sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy na forum o tym pisałem. Ja bardzo domyślny od dziecka jestem i gwiazdki mi nie straszne. A ''mięsem'' na forum nie rzucamy. I kropka. Tzn. degradacja...

Zasady korzystania z forum gram.pl

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
- stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- słowne ostrzeżenie od moderatora (to już było)
obniżenie statusu na forum (w tej chwili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:55, kNOT napisał:

Już kilka razy na frum o tym pisałem. Ja bardzo domyślny od dziecka jestem i gwiazdki mi nie
straszne. A ''mięsem'' na forum nie rzucamy. I kropka. Tzn. degradacja...


Fajnie , dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:55, kNOT napisał:

Już kilka razy na forum o tym pisałem. Ja bardzo domyślny od dziecka jestem i gwiazdki mi nie
straszne. A ''mięsem'' na forum nie rzucamy. I kropka. Tzn. degradacja...

Zasady korzystania z forum gram.pl

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
- stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie
takich słów pod adresem innych osób
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie
innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania,
rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- słowne ostrzeżenie od moderatora (to już było)
obniżenie statusu na forum (w tej chwili)


A ja przeklnąłem?przecież tam były gwiazdki.To pozostawiłem do domysłu np.kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:06, amster22 napisał:

Nie bede nic pisał.A może jednak nikt ci nic nie napisze bo nikt w to nie gra. Koniec


Też to miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:38, Thorn500 napisał:

Czego chcecie? Mnie to bardzo pomogło. Dzięki jesteś cool paweldomar1! Długo szukałem poradnika
o jajach! No i mam! Thanks


nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:06, amster22 napisał:

Nie bede nic pisał.A może jednak nikt ci nic nie napisze bo nikt w to nie gra. Koniec


Coś ty napisał?!
Wiesz ile osób w to gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 07:56, Adam.kowalski30 napisał:

> Nie bede nic pisał.A może jednak nikt ci nic nie napisze bo nikt w to nie gra. Koniec


Coś ty napisał?!
Wiesz ile osób w to gra?

No ciekawe tylko 15 postów...Właśnie widze ile w tą grę gra osób buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:36, amster22 napisał:

> > Nie bede nic pisał.A może jednak nikt ci nic nie napisze bo nikt w to nie gra. Koniec

>
>
> Coś ty napisał?!
> Wiesz ile osób w to gra?
No ciekawe tylko 15 postów...Właśnie widze ile w tą grę gra osób buhaha


Wiesz ile osób nie ma neta??
Zresztą komu się chce pisać skoro ciągle w to gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak akademicka dyskusja, w której 90% osób nic nie wnosi. A kNOT tylko delikatnie chciał Wam zasugerować, że:

1. Nie obchodzi Cię temat to po co się dopisujesz?
2. Ty jesteś moderatorem, czy on? Jak zostaniesz moderatorem to bedziesz decydował które tematy są potrzebne na forum, a które nie. A dopóki nie jesteś to milcz.

I to naprawdę nie jest trudne do zrozumienia. A paweldomar1 włożył kupe pracy by znaleźć te jaja i jeszcze dzieli się z ludźmi pomysłem. I naprawdę nie widze powodu dla którego chociaż jedna osoba ma nie skorzystać z tego poradnika, jeśli kilku z Was nie odpowiada temat.

Reasumując:

Nie jesteś modem nie komentuj, czy temat jest zły, czy jest dobry. A jeśłi chcesz by go zamknęli napisz na moderator@gram.pl.

To naprawdę tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 21:05, Keroth napisał:

Nie ma to jak akademicka dyskusja, w której 90% osób nic nie wnosi. A kNOT tylko delikatnie
chciał Wam zasugerować, że:

1. Nie obchodzi Cię temat to po co się dopisujesz?
2. Ty jesteś moderatorem, czy on? Jak zostaniesz moderatorem to bedziesz decydował które tematy
są potrzebne na forum, a które nie. A dopóki nie jesteś to milcz.

I to naprawdę nie jest trudne do zrozumienia. A paweldomar1 włożył kupe pracy by znaleźć te
jaja i jeszcze dzieli się z ludźmi pomysłem. I naprawdę nie widze powodu dla którego chociaż
jedna osoba ma nie skorzystać z tego poradnika, jeśli kilku z Was nie odpowiada temat.

Reasumując:

Nie jesteś modem nie komentuj, czy temat jest zły, czy jest dobry. A jeśłi chcesz by go zamknęli
napisz na moderator@gram.pl.

To naprawdę tak trudno zrozumieć?


Wielkie dzięki, że chociaż jedna osoba zrozumiała sens stworzenia tego tematu przeze mnie, naprawde dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować