Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer: Mark of Chaos - Battle March - recenzja

13 postów w tym temacie

gram.pl

Jak na dodatek przystało, Warhammer: Mark of Chaos - Battle March wprowadza nowe kampanie, jednostki i nacje. A zważywszy na to, że tymi ostatnimi są zielonoskórzy Orkowie i bezlitosne Mroczne Elfy, fani powinni być zadowoleni.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer: Mark of Chaos - Battle March - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet ta recenzja, w sumie pozytywna, mnie nie przekonała do zakupu dodatku. Podstawkę kupiłem i później trochę żałowałem, bo ta gra kulała w singlu, jak i w multi. Zwłaszcza w tym drugim - niewielka ilość map, mała liczba graczy na lobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawkę grało mi sie średnio. Bitwy mało dynamiczne. Brak zwrotów akcji. Grafika niezła ale przy rzucie w jakim dało sie grac trudno ją było docenić. Chętnie bym pograł Orkasami ale chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem nie czytajac recenzji w cda ani tej :) (zrobiel preorder)

dodatek jest bardzo fajny i wrto go kupic szczegolnie ze mozna go bylo nabyc juz za 50 zl wliczajac koszty przesylki

kampania bardo ciekawa a multi wzbogacone o tryb swiatowa dominacja\

daruujcie sobie texty ze cda rulez (jak dla mnie rowne dobrze mozna pisac) cda ssie/sux nie ma to zadnego wplywu na odbior gry, a opieranie sie na wybujalych fantazjach i oczekiwaniach recenzenta warto skonfrontowac z rzeczywista wartoscia gry (co zostalo bardzo ladnie opisane w tej recenzji)

konlkudujac - dodatek warto nabyc i cieszyc sie masa zielonoskorych spuszczajacych lomot imperium :P nic tak dobrze nie robi jak stluczenie kolegi, z ktorym na codzien walczy sie w battla a od swieta po sieci w MoC-BM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Morthiego (lub kogos kto ma dodatek): Jak sie gra przez internet? duzo jest graczy? sa bugi? bo to bylo zenujace w podstawce ze albo nie bylo z kim grac a jak juz ktos sie znalazl to umiejetnosci herosow nie dzialaly (oczywiscie nie wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów do wszystkich, którzy są fanatykami CDA: przeczytajcie sobie recenzję a następnie zagrajcie w misje, które spowodowały frustrację autora tekstu. Ja tak właśnie zrobiłem.
Nie pamiętam kto był recenzentem ale albo był totalnie nie w formie albo mu się nie chciało (w to drugie jestem bardziej skłonny uwierzyć). Bowiem jak nazwać kogoś kto po pierwsze nie czyta/słucha/ogląda wprowadzeń do misji a po drugie (i przede wszystkim) nie czyta/sprawdza zadań jakimi powinien się zająć. Następnie dziwi się niezmiernie, że ubili mu pół armii i bohatera albo uciekł mu goniec. Porażka.
Powiedzmy sobie szczerze. Nie bronię ani Mark of Chaos ani dodatku Battle March jako produktów idealnych. Jestem też stałym czytelnikiem CDA od wielu, wielu lat. Jednakże wkurza mnie olewcze podejście do jakiejkolwiek pracy.
Jeśli podobała się Tobie podstawka czyli Mark of Chaos to możesz w ciemno kupować Battle March, nie powinieneś być zawiedziony ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra recka, przynajmniej w miare obiektywna, co do wymienionych przez recenzenta wad MoC to bym sie raczej nie zgodzil:
1.Dlugie ladowanie map na szybkim komputerze nie jest na tyle dlugie, zeby to przeszkadzalo w zabawie = te pare sekund mozna poczekac. Cala gra rzeczywiscie nie jest zbyt dobrze zoptymalizowana i moglaby chodzic lepiej na starszych kompach, ale bez jaj - nie to jest problemem MoC.
2.Tak samo brak aktywnej pauzy i ustawiania tempa gry, chcialoby sie miec tak samo jak w Total War, a tu nie ma, trudno sie mowi, imho da sie przezyc.
3.Malo opcji strategicznych - jak najbardziej zgoda, ze za malo, powinno byc pare trybow gry, zarowno dla singla, jak i multi, powinno byc wiecej opcji ekonomicznych, rpg itd. Wtedy byloby cool, ale gra tak samo nie odnioslaby sukcesu.
4.Problem jest imho taki, ze producent i wydawca od poczatku olewali graczy MoC, ktorzy chcieli tworzyc community, ktorzy chcieli modowac, tworzyc mapy, scenariusze i grac po sieci. Teraz graczy olali po raz kolejny wydajac dodatek z trybem domination, ktory wogole nie dziala, zero supportu, o patchu nic nie wiadomo. Dodatek owszem fajny, ale znowu nie oferuje tego wszystkiego co jest napisane na pudelku/w instrukcji, dlatego gracze nastawieni glownie na multi powinni sie raczej wstrzymac z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami nie wiecie co piszecie !?. Oskarżacie CDA o brak profesjonalizmu ??, czy wy chociaż większość z was tykała Mark Of Chaos ??. Nie wiem jakie mieliście oczekiwania w stosunku do tej serii ale ja WIELKIE !!, i co dostałem w zamian ?......... Naprawde nie czepiałbym się o nic, ani o ten dodatek, ani o fakt że twórcy nie naprawili najważniejszych pomyłek podstawki, ale DO DIABŁA przypomnijcie mi ile czasu mineło od zapowiedzi tego dodatku, nawet podstawki !!, co twórcy robili przez cały ten czas !!??. Zresztą wystarczy spojrzeć na tryb multi..... graczy tyle co gołębi na syberii :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam co ma CDA do tematu (nie, nie czytalem wszystkich komentarzy, szkoda zycia :P )...

Co do wad gry - boli mnie brak aktywnej pauzy (oczywiscie w singlu), nie lubie sprowadzania strategii do konkursu szybkiego klikania; tym bardziej, ze umiejetnosci bohaterow troche jest i aktywna pauza pomoglaby efektywne je wykorzystywac.

Dobrakos: "Problem jest imho taki, ze producent i wydawca od poczatku olewali graczy MoC, ktorzy chcieli tworzyc community, ktorzy chcieli modowac, tworzyc mapy, scenariusze i grac po sieci."

W 100% zgadzam sie z powyzszym. Jest to dosc kuriozalne, ale wyglada, jakby sami tworcy chcieli usmiercic ta gre przedwczesnie i IMHO niezasluzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować