Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram – System Shock

28 postów w tym temacie

Bardzo dobry tekst. :D
Chętnie bym zagrał ale z kąd ja to wezmę. Kupić się już nie da. Nie wiecie czy można to jakoś legalnie ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jedynką niestety nigdy nie miałem okazji obcować. Dwójkę za to naprawdę sobie cenię. Szkoda, że licencja znajduje się w dość nieodpowiednich rękach. EA na pewno nie wyda trzeciej części, biorąc pod uwagę jaką wydawniczą politykę stosuje. Chociaż... z drugiej strony to przecież Electronic Arts wyda Dark Space, więc może i kiedyś ujrzemy System Shock 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety prawda ciężka do dostania jest jedyneczka,ale w dwójke od biedy mozna jeszcze zagrać ze względu na klimat,choć deus ex byl troszke lepsiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS2 to dla mnie (oprócz stalkera) najlepszy FPS w jaki kiedykolwiek grałem. Half-life przy nim to bajeczka na dobranoc a smęty typu f.e.a.r. wysiadają w przedbiegach. W SS2 można się spocić ze strachu przy samym intrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:19, czarnykurczak napisał:

SS2 to dla mnie (oprócz stalkera) najlepszy FPS w jaki kiedykolwiek grałem. Half-life
przy nim to bajeczka na dobranoc a smęty typu f.e.a.r. wysiadają w przedbiegach. W SS2
można się spocić ze strachu przy samym intrze! :)


Trudno porównywać gry zupełnie innych gatunków - SS2 to nie jest shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:34, Vojtas napisał:

> SS2 to dla mnie (oprócz stalkera) najlepszy FPS w jaki kiedykolwiek grałem. Half-life

> przy nim to bajeczka na dobranoc a smęty typu f.e.a.r. wysiadają w przedbiegach.
W SS2
> można się spocić ze strachu przy samym intrze! :)

Trudno porównywać gry zupełnie innych gatunków - SS2 to nie jest shooter.



Chodziło mi o to, że obydwie gry to FPS z porządnym klimatem a nie bezpłciowa sieczka w stylu MOH. Pod tym względem je porównałem. Wiem, że SS2 to nie shooter ale połączenie RPG z FPS i to wręcz koszmarnie udane. Niepotrzebnie ściągam rss z gram.pl!! Narobiliście mi smaka na shocka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS2:
Łapcie spolszczenie
http://rapidshare.com/files/35021094/strings.crf.html
Dziękować nie mi, acz meraglimowi. I ekipie Thief-forum. Podmienićw katalogu Patch
Pzoa tym, gra jest mrtwa, tzn. możecie ją legalne pobrać, np. z cda.pl.
Gierka wypasita, mega extra super mega, żadna inna gra nie dorasta jej do pięt. Najlepszy SH w jaki grałem, wliczając w to F.E.A.R.A. Po raz pierwszy zagrałem w 2006 roku, więc sporo to mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 23:01, likop2 napisał:

Pzoa tym, gra jest mrtwa, tzn. możecie ją legalne pobrać, np. z cda.pl.

Jeśli to prawda (legalna, darmowa wersja?), to od razu zabieram się za pobieranie. Pierwszego SS zaliczyłem jednokrotnie (proszę nie bić!), aczkolwiek w drugą część nigdy nie grałem, więc chyba czas nadrobić straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Trudno porównywać gry zupełnie innych gatunków - SS2 to nie jest shooter.
> Chodziło mi o to, że obydwie gry to FPS z porządnym klimatem a nie bezpłciowa sieczka
> w stylu MOH. Pod tym względem je porównałem.

ALe MOH to rasowy shooter - więc trudno go porównywać, zwłaszcza że SS2 to cyberpunk. ;)

> Wiem, że SS2 to nie shooter ale połączenie RPG z FPS i to wręcz koszmarnie udane.

Ja bym to raczej nazwał Action RPGpodobnie jak Deus Ex.

A tak w ogóle - skąd wniosek, że ta gra ma status freeware? Szczerze mówiąc, nie wierzę w to. Wydawcą był Electronic Arts, to dużo mówi. :) Dużo starsze gry nie są za friko, a SS2 jest z 1999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 23:09, Metalhead86 napisał:

> Pzoa tym, gra jest mrtwa, tzn. możecie ją legalne pobrać, np. z cda.pl.
Jeśli to prawda (legalna, darmowa wersja?), to od razu zabieram się za pobieranie. Pierwszego
SS zaliczyłem jednokrotnie (proszę nie bić!), aczkolwiek w drugą część nigdy nie grałem,
więc chyba czas nadrobić straty.

Nie, nieprawda:P już raz dawałem tu ten link
http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?s=&threadid=65259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować