Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram – System Shock

28 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 07:19, 88Bonzo napisał:

> Nie, nieprawda:P już raz dawałem tu ten link
> http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?s=&threadid=65259

Zobacz na datę publikacji tamtego postu -.- jedyne 5 lat temu ... myślisz że od tamtego
czasu nic nie mogło się zmienić?

Nie myl pojęcia abandonware z freeware (nie każda gra abandonware ma status freeware) do tego o ile moje info jest słuszne właścicielem marki jest obecnie EA więc nie ma takiej opcji by coś od nich zostało udostępnione za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 00:36, Vojtas napisał:

> > Trudno porównywać gry zupełnie innych gatunków - SS2 to nie jest shooter.

> Chodziło mi o to, że obydwie gry to FPS z porządnym klimatem a nie bezpłciowa sieczka

> w stylu MOH. Pod tym względem je porównałem.

ALe MOH to rasowy shooter - więc trudno go porównywać, zwłaszcza że SS2 to cyberpunk.
;)

> Wiem, że SS2 to nie shooter ale połączenie RPG z FPS i to wręcz koszmarnie udane.

Ja bym to raczej nazwał Action RPGpodobnie jak Deus Ex.


A ja osobiście - RPS, czyli Role Playing Shooter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry już nikt nie rozprowadza, a od daty premiery minęło.. fiu fiu fiu! 11-12 lat. O ile wiem, nikt nie robi dziś awantury z powodu ściągnięcia tak starej gry, tym bardziej że nie ma jej na sklepowych półkach. Ale zaręczam, że jak się pojawi to kupię w ciemno. Twórcy zasłużyli na tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 08:27, nerka99 napisał:

Nie myl pojęcia abandonware z freeware (nie każda gra abandonware ma status freeware)
do tego o ile moje info jest słuszne właścicielem marki jest obecnie EA więc nie ma takiej
opcji by coś od nich zostało udostępnione za darmo :P


Dokładnie tak właśnie jest. Poza tym w prawie nie ma takiego pojęcia jak abandonware. Dla ciekawych artykuł na ten temat:
http://www.mobygames.com/featured_article/feature,7/section,21/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 20:50, Fomorian napisał:

Ech, zagrałbym sobie... *rozmarzony*

ignusss: Ciekawe porównanie, biorąc pod uwagę fakt, że SS2 pojawił się długo przed DX...

Eh nie chodzi mi o oprawe audio-wizualną,obydwie gry mam i szanuję (obydwie zasługują na 10/10) ale jakoś z dx mam lepsze wspomnienia niż z SS2,który jest bardziej mroczny.Znowu SS2 jest bardziej rozbudowany,skomplikowany i trudniejszy i dluższy co jest jego niebywałą zaleta.poprostu częsciej wracam do dx niż do ss2 i już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:19, ignusss napisał:

> Ech, zagrałbym sobie... *rozmarzony*
>
> ignusss: Ciekawe porównanie, biorąc pod uwagę fakt, że SS2 pojawił się długo przed
DX...
Eh nie chodzi mi o oprawe audio-wizualną,obydwie gry mam i szanuję (obydwie zasługują
na 10/10) ale jakoś z dx mam lepsze wspomnienia niż z SS2,który jest bardziej mroczny.Znowu
SS2 jest bardziej rozbudowany,skomplikowany i trudniejszy i dluższy co jest jego niebywałą
zaleta.poprostu częsciej wracam do dx niż do ss2 i już. :D


Ja nie myślałem o oprawie audiowizualnej, tylko o fakcie, że SS2 stanowi fundament pod DX. Ale tłumaczenie twoje przyjmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga część System Shocka to zdecydowanie jeden z najlepszych FPS-ów jakie kiedykolwiek powstały , klasyka w pełnym znaczeniu tego słowa. Niestety jedynkę bardzo słabo pamiętam , ale za to dwójka nawet po latach ciągle kopie , czekam z niecierpliwością na trzecią część System Shocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować