• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Deathrider

Daemonica PL

Pytanie

Witam szanownych forumowiczów.
Mam prośbę o pomoc odnośnie tej gry w wersji PL. Wystąpił u mnie problemy natury technicznej.

Gra zawiesza się niemal natychmiast gdy zacznie się grać, bez względu na ustawienia.

Nie mogę odpalić save''ów.

Mam 512 MB DDR DC, AMD 3200+ na nforce 2 i GF6800 z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami wszelkiego sprzetu. Pracuję na WinXP SP2 full update.

Czy ktoś miał może podobne problemy z tą grą?
Dzwonienie do pomocy technicznej Nicolasgames nie działa - nikt tam nie odbiera telefonów. Dwa dni próbowałem. to trochę frustrujące, zwłaszcza, że wydałem niemałą kasę na tą grę.
Może szybciej ktoś tutaj mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Gierki nie kupowalem ale z tego co wiem pomoc techniczna nicolasgames jak bym to ujoł nie funkcjonuje zbyt poprawnie a takie objawy kojarza sie mi z pewnym problemem który rozwiazalem inastalując nowe stery do karty i direct x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

napisal ze zainstalowal najnowsze stery. widze ze masz SP2 i czasami to moze powodowac to ze gry nie dzialaja. ja tam jade bez SP2 i caleog update windowsa i wszystko mi dziala bez problemow. moze odninstalwanie tego pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2006 o 20:37, Dominix napisał:


moze odninstalwanie tego pomoze :)


Nie sądzę, ponieważ zainstalowałem grę u kolegi, też na WinXP sp2 + DX9.0c, tyle że na GF440MX. I działała bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm, bardzo dziwny problem, z parametrów komputera, które podałeś gra powinna chodzić bez zarzutów. Ja mam SP2 i wszystko dobrze chodzi. Możliwe, że to wina źle dobranych sterowników, mój kumpel miał kiedyś podobny problem z grą F.E.A.R, spróbuj jeszcze raz zainstalować wszystkie sterowniki, jeśli to nie pomoże to napisz o tym na forum www.benchmark.pl tam powinni ci pomóc, albo zadzwoń pod numer: (o-71) 341-20-83 wew. 100 [w dni powszedni od 11.00 do 15.00, z czasopisma Clicl!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować