Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Leo Messi na okładce nowego PES-a

24 postów w tym temacie

pepsi

Gwiazdor FC Barcelony i reprezentacji Argentyny Lionel Messi pomacha do nas z okład gry Pro Evolution Soccer 2009 - poinformowali przedstawiciele firmy Konami. Piłkarz będzie ponadto uczestniczył w pracach nad materiałami dodatkowymi z nowej odsłony słynnej serii.

Przeczytaj cały tekst "Leo Messi na okładce nowego PES-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie. Lubię najbardziej ten gatunek. Może dlatego, że uwielbiam piłkę nożną od parunastu lat :]
PS: Być może Messi zagra przeciwko Wiśle jak ta przejdzie Beitar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To swietnie że Leo Messi będzie na okładce PEs-a lepszy już on niż ten przereklamowany C.ronaldo ;] ,Ale ja Pesów nie lubie wole gry z seri FIFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Leo Messim tak jak za FC Barceloną. PES 2009 raczej nie jest też tą grą, na którą czekam z niecierpliwością. Ale to nie z powodu okładki gry, ale dlatego, że ja od zawsze wolałam FIFĘ. Lepiej mi się w nią gra w trybie single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wolę Leo Messiego na okładce niżw poprzedniej edycji Ronaldo i Owena któy na dodatek w grze był na rezerwie Newcastle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłką nożną prawie w ogóle się nie interesuje, więc mi to obojętne ;-)

Mimo że jako tako sportem jak już wspomniałem się nie interesuje, tak pograć w piłkę na konsoli - z chęcią. Zawsze to jakaś frajda, a jak dojdzie do tego potyczka z "żywym" przeciwnikiem jest po prostu cudnie. Nowy PES zapowiada się znakomicie, pokładam w nim spore nadzieję i wierzę, że Konami sprosta zadaniu i kolejna odsłona tej już kultowej serii będzie jeszcze lepsza od poprzednich. Sam poważnie zastanawiam się nad jej zakupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na okładce FIFA 09 będzie widzniała twarz Artura Boruca, albo Rogera nowej gwiazdy polskiej reprezentacji.
Chociaż najlepiej to by pasował Radosław Majdan albo Świerczewski. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaa fifa 09 hitem. moze kiedys jak bedzie miala grafike z konsol. przecież to znowu bedzie tylko ulepszony silnik graficzny z ps2 i dla tego w tym roku wybiore pes''a 9 a w fife to sobie pogram u kumpla na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobno ma być next gen''owa grafika. Nawet trawa ma się wgniatać pod korkami zawodników. Jeśli FIFA 09 nie będzie hitem to będzie kicha na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, Messiego lubię, a PESa jeszcze bardziej.

Bedę czekał na tą grę z niecerpliwością, mam nadzieję, że wymagania będą doyś niskie, tak aby posiadaacz starszego sprzętu także cieszył się tą "sportówką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować