Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wycieczka w Himalaje na Wii

18 postów w tym temacie

No, jakaś nowość... z tego co pamiętam, to będzie pierwsza gra po Ice Climbersach, w której będzie się wspinać po górach ;) (no chyba, że liczyć też Mount Chiliad z GTA: San Andreas xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 23:27, Pile napisał:

Już znalazłem. Nie trudź się.


To po jakiego grzyba offtopujesz ? Lepiej nic nie pisz jak masz pisać głupoty :/

A gierka na pewno będzie mocna =) Jeszcze ten kontroler do Wii , ciekawe co będzie można nim wyrabiać =^_^=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę krótko - oby Cursed Moutain nie okazała się takim samym vaporware, jak Sadness... Wii potrzebuje takich gier, bo samo li jedno Resident Evil 4 nie wystarczy... Z oceną gry radzę powstrzymać się do czasu, aż będą jakiekolwiek o niej informacje, bo ta zapowiedź to jest nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 07:10, Pershing92 napisał:

Raczej nie ma to znaczenia, ale skoro te góry to Himalaje, to raczej powinien być himalaista,
a nie taternik...


To właśnie mnie ukłuło w oczy. Trzeba to zmienić. Chyba, że gość ma uprawnienia taternickie (w co wątpię ;)
Już prędzej himalaista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być wspaniała gra , już sobie wyobrażam te wspinaczki po górach tym kontrolerem , ale ciężko mi sobie wyobrazić taka grę w formie survival horroru. Co do grafiki krajobrazy mogą być bardzo ładne , wystarczą odpowiednie filtry i mamy piękną grafikę. Aż szkoda że nie mam Wii , właśnie dla tak fajnie zapowiadających się gier warto kupić tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować