Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 na PC "piracone na potęgę"

182 postów w tym temacie

Oczywiście większosć z nas (przynajmniej ta normalna większość) uważa piractwo za ble ble fuj fuj akysz!

Ale do jasnej ciasnej. Każdy temat o piractwie kończy się tak samo. Lamentowaniem że piractwo jest złe. Ale to jescze nic! Przyjdzie dwóch lub trzech takich co wcale nie uważa piractwo za złe albo się z tym źle maskuje. i co wtedy? Ło matko bosko częstochowsko leciiimy po nim x). Nudne to się zaczyna robić.

Mości Panowie! Kretynów to i tak nie przekona a Wy tylko szarpiecie nerwy

Nigdy nie grałem w żadnego DMC ani na PS ani na PC. Jakoś nie żałuje mimo żę kolega chwalił w nieboglosy (wersje na PS).
A teraz nawet jakbym chciał to sie ni da. Komp sprzedany stary grat na składzie ale jakoś ciągne x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tym wszystkim bawią mnie producenci, zwalający wszystko na piratów. Nie pierwszy i nie ostatni przypadek, gdzie bardzo wygodnie złą sprzedaż w ten sposób "wyjaśnić". Bo oczywiście torrentów na konsole nie ma i nigdy nie było. I opłacalność nie ma nic wspólnego z przeciętną ceną gry na konsole będącą 2 razy wyższą niż na PC.

Ciężko o entuzjastyczne pędzenie do sklepu, gdy traktuje się graczy na PCa jako trzeci świat, dając marne przeróbki pół roku po wydaniu na konsole, często niedopracowane - a gdy producent raz się wysili i przyłoży, to nagle ma to być powód do niesamowitej wdzięczności i padania do stóp, zamiast normalnej praktyki. A jak coś nie wyjdzie, to się zwali na piratów - a potem ludzie jęczą na forach, bezkrytycznie przyjmując takową opinie. Nie pomaga też fakt, że na konsolwe często wychodzą zupełnie inne typy gier, które na pieca praktycznie nie istnieją, więc też zainteresowanie kupnem oryginału jest znikome - ludziska piracą "bo coś nowego", pewnie nie mając nawet zbytnio pojęcia, o co chodzi.

Aczkolwiek, ktoś twierdzący, że gier Blizza tak nie piracą - hah. Bzdura, tylko, że tutaj dochodzi Battlenet czy serwery WoWa - CDKeya do autoryzowanej gry po necie nie można spiracić, więc pirat i tak odcina się od większości gry, co średnio się "opłaca".

A od siebie - mnie tam irytuje czekanie na co niektóre tytuły dodatkowe pare miesięcy w Polsce. Co to jest, 3 świat? Zapewne gdyby nie WoW, też by mnie kusiło spiracenie czegoś, bo irytacja znacząco wzrasta, gdy "polonizacja" gier gdzie są 2 zdania na krzyż zajmuje tyle czasu.

Nie tłumacze tu piratów, tylko stwierdzam, że głupotą jest akceptowanie bzdurnych wytłumaczeń producentów i teorie o końcu PCtów. Już się nie bójcie, jeśli rynek gier na PC upadnie, piractwo przeniesie się w 100% na konsole, złamanie zabezpieczeń to w końcu tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 13:00, ziptofaf napisał:

Czy ci idioci (piraci) nigdy nie zrozumieją!? Jeszcze z rok-dwa i naprawdę przemysł growy
na PC-ta zdechnie. I pytanie - komu wówczas "podziękujemy"? DMC 4 już dawno kupiłem na
PS3. To świetna gra...i dlatego ją kopiują. Moim zdaniem piractwo powinno być karane
czymś więcej niż..niczym. Należałoby przeprowadzić prawdziwe akcje przeciwko temu szaleństwu.
Nie powiecie mi, że nie można namierzyć osób korzystających z sieci torrent, ściągających
konkretne, nielegalne pliki. Na pewno się da...

Tak serio to to tak naprawdę da się wszystko zrobić , jednak druga sprawa że trzeba mieć chęci żeby coś zrobić a tym przypadku za dużych chęci do zniszczenia piractwa nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:44, heaton 1992 bdg napisał:

Tak serio to to tak naprawdę da się wszystko zrobić , jednak druga sprawa że trzeba mieć
chęci żeby coś zrobić a tym przypadku za dużych chęci do zniszczenia piractwa nie ma...


Tak da się, łatwo powiedzieć gorzej zrobić. Do każdego produktu trzeba by było podchodzić oddzielnie. Każdego pirata osądzać z osobna. Policz sobie teraz ile $ poszło by na założenie organizacji walczącej z tym. Koszty takich akcji, nalotów i rozpraw sądowych. W więzieniach już brak miejsca dla zabójców i gwałcicieli, a Ty chcesz jeszcze utrzymywać ze swoich podatków piratów? Kto na to da kasę? Ty? Jak dasz to dla mnie mogą to od jutra robić bo na razie nie widzę zainteresowania u "wielkich" bo nikomu by się to nie opłacało. Piractwo było, jest i będzie i nic na to nie poradzimy. A wy tylko toczycie piane z pyska i to najczęściej Ci co maja konsole (co was obchodzi że rynek PC upada?) albo Ci co maja jednego oryginała na krzyż. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

loczyn<----- Przepraszam bardzo lecz zastosowałem się do słów Ziptolafa , na pewno da się jakoś pokonać piratów , no niestety fakt faktem , koszty były by astronomiczne a i nie powiedziałem że chce ich do więzienia wsadzać , są inne sposoby na piratów , np. poprzez odłączanie internetu , w sumie nawet nie to , specjalni do tego ludzie mogli by kontrolować takiego co już złapali i wtedy na pewno by nie ściągali . Ostatnia sprawa . Czytając mój nick wiesz ile mam lat . Tak więc ja jeszcze chciałbym trochę pograć w dobre gry na komputerach , a żadnym razie nie na konsolach , bo po prostu nie lubię konsol , tylko wolę o wiele bardziej komputery Pc , jestem zatwardziałym Pecetowcem :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że komentarze są coraz dłuższe, a do niczego nie prowadzą.

Po prostu raz na zawsze przyjmijcie do wiadomości, że PIRACTWO KOMPUTEROWE TO PRZESTĘPSTWO I JEST ZŁEE.

I nie ma co go usprawiedliwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :) Nie no odłączanie w tych czasach od internetu jest nieludzkie xD Już chyba wolał bym pake xD Widzieliście cele Radowana Karadzić-ia? Jemu chyba tylko tam PS3 brakuje! A co do gier to rynek PC nie upadnie, spokojnie i tak ja twierdze że epoka dobrych gier już dawno przemineła, nic tylko wracać i wspominać :)

Pozdrowienia Heaton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pershing92<---- Otóż ja w jakikolwiek sposób nie usprawiedliwiam piractwa , może ktoś powiedzieć że gry są drogie , ale przecież można poczekać jak gra stanieje , ja tak robię i wolę poczekać na interesującą mnie grę kiedy stanieje niż miałbym piracić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 13:18, ziptofaf napisał:

> I kto by miał to robić? Jakąś może agencje DSZPPT gdzie zasiądzie 500tys ludzi i
będą
> opłacani z naszych podatków xD? I nie akcje tylko zmieniać świadomość społeczeństwa,

> psioczysz? To idź do kumpla złam mu "Verbatimke" i powiedz "nie pirać!".

Już to robiłem (serio!) :) Nie daje rezultatu.

> Rynek gier na PC nigdy nie upadnie, a na pewno nie przez taką błahostkę.
Założysz się? Podaj mi dwa exclusive''y tylko na PC-ta w tym roku. Mamy tylko konwersje.
A i tych robi się coraz mniej....

> Buhehehe bo jest świetna a to dobre... piracą dlatego bo nie wiedzą co to za gra
i widać
> nie jest warta swoich pieniędzy! Patrz > Blizzard.

Buahahaha, wejdź sobie na torrenty i wpisz World of Warcraft w wyszukiwarce. Znajdziesz
z 50000 linków. A grę robił Blizzard. A teraz wpisz sobie w tym samym miejscu np. Divine
Divinity. Wyników będzie ze 100x mniej. Nie wiedzą co to za gra, więc kopiują...Taaa,
jasne. No to widać piraci nie znają żadnych gier :)
Notabene, na PC-ta wyszła część trzecie DMC, więc wszyscy dobrze wiedzą co to za seria.
Dla mnie DMC jest genialną grą. I kupiłem oryginał.
PS Mnie osobiście cieszy, że Mass Effect nie ma sprawnego cracka (jeszcze). Przynajmniej
raz ci, którzy mają oryginał pierwsi cieszą się grą.


Sprawny crack jest od (sekunda...) 7 czerwca, kumpel się "chwalił" bo sam na niego tak bardzo czekał gdy mu wywalało w momencie wejścia do mapy galaktycznej, a ja się z niego wtedy śmiałem. Jednakże crackerzy to crackerzy i to prawda "naprawili"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Reakcje graczy podczas premiery Devil May Cry 4:
-Hej ho butelka rumu! (PC)
-Hej ho butelka rumu!(Xbox360)
-Juz lece do sklepu! Przed gra pewnie bede musial sobie troszke poczekac (instalacja) wiec kupie sobie popcorn i go upraze podczas instalacji! (PS3)"
Apropo ps3 - wkladasz plytke, idzesz po wode ustawiasz sobie krzeslo/kanape/fotel/cotam jeszcze i juz gra zainstalowana.

"DMC nie jest przeznaczone na PC, dlatego słabo się sprzedaje albo w ogóle. Na dodatek polska premiera we wrześniu czyli, o ile się nie mylę 2 miesiące po premierze światowej!
Jeżeli gra byłaby naprawdę super, jak AC, czy GoW, to by się sprzedała. Wiele ludzi ściąga sobie najpierw grę z P2P, HTTP, P2M czy też torrentów, aby sprawdzić "czy warto?". Jak warto to kupują."
Przeszedlem DMC3 na klawie, i jakos do tej pory na forum neoseekera nikt nie mial szybszego czasu do mojego(1h30 min w przyblizeniu(zaokraglone w gore) - Vergil z nieograniczonym DT(normalny DT nie ten drugi)

"Bo oczywiście torrentów na konsole nie ma i nigdy nie było." Wpisz sobie w google xbox360 nazwagry torrent i zobacz co?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:30, Darkblades1 napisał:

"Reakcje graczy podczas premiery Devil May Cry 4:
-Hej ho butelka rumu! (PC)
-Hej ho butelka rumu!(Xbox360)
-Juz lece do sklepu! Przed gra pewnie bede musial sobie troszke poczekac (instalacja)
wiec kupie sobie popcorn i go upraze podczas instalacji! (PS3)"
Apropo ps3 - wkladasz plytke, idzesz po wode ustawiasz sobie krzeslo/kanape/fotel/cotam
jeszcze i juz gra zainstalowana.

"DMC nie jest przeznaczone na PC, dlatego słabo się sprzedaje albo w ogóle. Na dodatek
polska premiera we wrześniu czyli, o ile się nie mylę 2 miesiące po premierze światowej!
Jeżeli gra byłaby naprawdę super, jak AC, czy GoW, to by się sprzedała. Wiele ludzi ściąga
sobie najpierw grę z P2P, HTTP, P2M czy też torrentów, aby sprawdzić "czy warto?". Jak
warto to kupują."
Przeszedlem DMC3 na klawie, i jakos do tej pory na forum neoseekera nikt nie mial szybszego
czasu do mojego(1h30 min w przyblizeniu(zaokraglone w gore) - Vergil z nieograniczonym
DT(normalny DT nie ten drugi)

"Bo oczywiście torrentów na konsole nie ma i nigdy nie było." Wpisz sobie w google xbox360
nazwagry torrent i zobacz co?


Po prostu gra sie słabo sprzedaje i Capcom na coś musi zrzucić winexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś ściąga to nie znaczy, iż uważa: "piractwo jest złe!". Czasami pieniędzy nie wystarcza, a skoro są możliwości bez konsekwencji...

Tak samo, jak z odżywianiem. Wiesz, że "fast food" jest niezdrowe, a jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 15:36, Grinczar napisał:

DMC nie jest przeznaczone na PC, dlatego słabo się sprzedaje albo w ogóle.


:E pewnie zaciekawi cię, że gra powstała docelowo na PC, a wersje z PS3 i Xboxa to konwersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie my tu mówimy a zapewne każdy z nas coś kiedyś na pewno nie legalnie ściągnął , choć nie mówię że wszyscy , może się ktoś zdarzyć że nigdy czegoś nielegalnie nie ściągnął a z tym fast fodem to dobre porównanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze wiele razy będzie podawane ile to tysięcy (lub milionów...) razy piraci pobrali różne gry z torrentów. To jest po prostu zmora PC. Według mnie takie strony z torrentami powinno się usunąć, żeby nikt nie mógł z nich korzystać. To jest naprawdę wkurzające: pirat pobiera grę z torrentów, a potem wyśmiewa się z uczciwych graczy, którzy wolę tę grę kupić. Nie rozumiem z czego tu się śmiać. Z tego, że kogoś stać na oryginał, potrafi zarobić/zaoszczędzić pieniądze, iść do sklepu i poprosić o grę/zamówić przez internet, a potem bawić się dużo lepiej niż pirat? Niestety w kręgu moich znajomych są sami zatwardziali piraci i nie da się ich za nic namówić, by nie łamali prawa. A potem wydziwiają, że takie GTA IV czy Gears of War 2 nie wyjdzie na PC... Sami są sobie winni, a szkoda, że tego nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć kolegów :P U mnie to Ci co mają oryginały śmieją się z piratów bo "nie działają po necie" albo "coś Ci Verbatimka wyblakła na słońcu" :D

Nie no gry jak gry... ale oprogramowanie? Adobe, Macromedia, Microsoft, Flash, AutoCad tu są ceny dopiero 10-100tyś złotych :Q I się dziwić że piracą.

btw. Piracone Windowsy lepiej chodzą od oryginalnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować