Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

-"X360 wyprzedany w Japonii" -"Chyba PS3?" -"Hmmm, nie. Na pewno chodzi o Xboksa"

26 postów w tym temacie

Zaitsev

Zadziwiające wieści dochodzą z Japonii - w tym tygodniu wyprzedano Xboksa 360 nie tylko w tamtejszym Amazonie, ale nawet oficjalny dystrybutor konsoli nie ma żadnych już na składzie. Oczywiście mowa o wersjach Arcade i Premium. Elite wciąż zbiera kurz w magazynach.

Przeczytaj cały tekst "-"X360 wyprzedany w Japonii" -"Chyba PS3?" -"Hmmm, nie. Na pewno chodzi o Xboksa"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Xboks 360 w Japonii sprzedaje się bardzo"

W sobotę rano jak widać nie tylko trudno o błyskotliwe porównania ale i poprawne składniowo zdania. Co to ma być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

", aby nagle sprzedaż wzrosła do kilkudziesięciu/kilkuset sztuk," a nie kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy sztuk ? :)

Szkoda, że dopiero teraz dowiedziałem się o stronie " co jest z tobą nie tak?"...hmm ciekawa nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 na pewno nie wyprzedzi PSa 3 jeżeli chodzi o ranking popularności, ale ma szansę mu dorównać. Coraz więcej reklam, starych dobrych serii i nowych jRPGów wychodzi na konsole Microsoftu. To wpływa pozytywnie na ilość sprzedanych egzemplarzy urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakoś nie dziwię jak PSP wyprzedził Wii i DS w KKW przez jedną(!!) grę :P o dlaczego by nie mogli wyprzedadź X360 przez jakiegoś RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"o jego zdominowania nie można mówić w tej generacji, chociaż gdyby gigant z Redmond kupiłby sobie wyłączność na remake FFVII..."

Jeden tekst, i tyle byków... Imprezka wczoraj była, czy jak? Inne błędy wytknęli już przedmówcy, ja tylko dodam, że moim zdaniem w powyższym fragmencie powinno być "o jego zdominowaniu" oraz "gdyby gigant z Redmond kupił sobie wyłączność..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, co za dziwne rzeczy się w tej Japonii dzieją ;P Wątpię, aby w niedługim czasie (o ile w ogóle) konsola od Microsoftu przebiła konsolę od Sony pod względem sprzedaży na rynku japońskim. Przecież wiadomo, że co ''''swoje'''' to lepsze. Może i X360 ma bogatszą bibliotekę tytułów, ale PS3 ma większy potencjał i możliwości. A i cena jest już wystarczająco niska by nie zastanawiać się zbytnio nad wyborem: Xbox czy PS?

@misioo
Ona jest emo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co w związku z tym ? Zaitsev to sprawi, że twoje życie stanie się lepsze ? Nie ma się czym ekscytować, ani ty ani my nie będziemy mieli z tego powodu profitów, a jedynie Microsoft, więc skończ pisać pierdoły i siać ferment !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:20, Colidor napisał:

"Xboks 360 w Japonii sprzedaje się bardzo"

W sobotę rano jak widać nie tylko trudno o błyskotliwe porównania ale i poprawne składniowo
zdania. Co to ma być???

Błędów sie też narobiło - oj, syn sąsiada, który pisze za mnie newsy dostanie po łapach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:10, kurpiewskiwb napisał:

I co w związku z tym ? Zaitsev to sprawi, że twoje życie stanie się lepsze ? Nie ma się
czym ekscytować, ani ty ani my nie będziemy mieli z tego powodu profitów, a jedynie Microsoft,
więc skończ pisać pierdoły i siać ferment !

Czy ten tekst jest naprawdę napisany w fanboyowym tonie? Starałem się jak mogłem, aby podejść do sprawy neutralnie. Jak widać nie wystarczająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra... proszę was... nie wszczynajcie już kłótni z pod znaku PS3 czy X360... to już jest nudne... ktoś wyżej napisał że na obecną chwile nie ma co się zastanawiać nad tym wyborem... to jest kwestia gustu... ty byś wybrał PS3 a ja X''a (którego od jakiegoś czasu posiadam jestem z niego zadowolony i problemów też nie mam) a odpowiedzi na pytanie co ma większe możliwości poszukaj porównując dane techniczne (pod wszystkimi aspektami) i mechanikę działania (np. metoda zapisu danych na nośniku czyli dlaczego taki DMC4 na DVD się mieści a na BD wymaga instalacji)... a jeżeli się nie znasz to popytaj się fachowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:10, kurpiewskiwb napisał:

I co w związku z tym ? Zaitsev to sprawi, że twoje życie stanie się lepsze ? Nie ma się
czym ekscytować, ani ty ani my nie będziemy mieli z tego powodu profitów, a jedynie Microsoft,
więc skończ pisać pierdoły i siać ferment !


Naprawdę? No popatrz. A mi się wydawało, że to dobrze, że jakaś marka odnosi gdzieś sukces, bo na przykład w przypadku konsoli oznacza to, że pojawią się na niej nowe gry, których nikt by nie wydał gdyby sprzęt nie był wystarczająco popularny... Więc pierdoły piszesz ty sam. W interesie wszystkich graczy jest dobra sprzedaż gier i sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonia jak widać nie jest dobrym rynkiem dla sprzedaży Xboxa 360 ;-)

Japończycy jak widać są przywiązani do konsol Nintendo i Sony - Xbox 360 w ich kraju zwyczajnie mówiąc, nie przyjął się. Świadczy o tym dość słaba sprzedaż, co i wiążąca się z tym faktem popularność tego sprzętu. Japończycy chętniej wybierają Wii i PS3, najwyraźniej technologia z USA im nie przypadła do gustu. Skok sprzedaży opisywany w tym newsie - fajnie, ale i tak minie, poza tym jest on bardzo słaby w porównaniu z resztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować