Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Niedługo wychodzi najnowsza gra o Hitmanie.W związku z tym co o niej myślicie?Jak ją postrzegacie?Ja lubię Hitmana i myślę że będzie dobra.A Wy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku swojego istniena Hitman zachwycał nas zakradaniem się do przeciwników a w razie alarmów efektownymi strzelaninami ( które w moim przypadku kończyły się "dead''em" ) , pięknymi lokacjami i głownym bohaterem . I wtedy wyszedł Splinter Cell i koniec bajki :P Nie no żartuję ;) Chociaż myślę że po tak długim czasie hitman może nie znaleźć tylu zwolenników co kiedyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:47, amster22 napisał:

No wiesz zawsze była dobra to i teraz nas nie zawiedzie.Osobiście mam do hitmana mieszane uczucia.

A dlaczego???Mi się bardzo podoba.Miałeś jakieś złe przeżycia z tą grą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:49, ciaputek napisał:

> No wiesz zawsze była dobra to i teraz nas nie zawiedzie.Osobiście mam do hitmana mieszane
uczucia.
A dlaczego???Mi się bardzo podoba.Miałeś jakieś złe przeżycia z tą grą?????

nie mógł przez nią spać ;) Co mogło się zdarzyć... po grze w tą gre bałem się patrzyć na kolesi w garniakach z czerwonymi krawatami.. a szczególnie na ich karki.. brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu ta gra nie jest dla mnie stworzona.Nie lubie połączeń fantastyki w strzelankach.Uwielbiam gry wojenne, ale hitmana nie mogę przetrawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:54, amster22 napisał:

Nie poprostu ta gra nie jest dla mnie stworzona.Nie lubie połączeń fantastyki w strzelankach.Uwielbiam
gry wojenne, ale hitmana nie mogę przetrawić.



Hitman jest dla twardzieli , a jak mówisz że nie lubisz takich gier to wszystko mów samo przez się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:55, ciaputek napisał:

> Nie poprostu ta gra nie jest dla mnie stworzona.Nie lubie połączeń fantastyki w strzelankach.Uwielbiam

> gry wojenne, ale hitmana nie mogę przetrawić.
>
>

Hitman jest dla twardzieli , a jak mówisz że nie lubisz takich gier to wszystko mów samo przez
się.

nie zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:37, Mike L napisał:

Gry spod znaku Hitman są jedną z moich ulubionych serii, przed wszystkimi poprzednimi odcinkami
spędziłem dużo czasu. Mam nadzieję, że w czwórce nie zastosują chwytu takiego jak w Contracts
- większość misji wziętych niemal żywcem z jedynki (troszkę zmienione lokacje).

Raczej nie uświadczysz gdyż teraz nie mieli by tego jak wyjasnić. Wtedy były to poprostu migawki z jego życia gdyż prawie umierał (swoją drogą do dziś nie rozumiem jak lekaż z jego chalucynacji mugł go wyleczyć :P). Mnie najabardziej cieszy fakt pojawienia się możliwości upozorowania wypadków czego nie yło w żadnej poprzedniej części, achh to będzie miodzio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

silent assasin krótki? a grales w niego chociaz? ponad 20 trudnych misji to krotko??? to ten hitman musilby miec co najmniej z 35 misji by cie ucieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 17:26, Smugller napisał:

silent assasin krótki? a grales w niego chociaz? ponad 20 trudnych misji to krotko??? to ten
hitman musilby miec co najmniej z 35 misji by cie ucieszyc!

21 misji każdą można przejść na kilka sposobów daje jakieś kilka tygodni grania Może trochę dłużej W sumie nie jest najdłuższa ale jest wystarczająco długa żeby grać w nią już 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 18:01, Michał N napisał:

> hitman musilby miec co najmniej z 35 misji by cie ucieszyc!
21 misji każdą można przejść na kilka sposobów daje jakieś kilka tygodni grania Może trochę
dłużej W sumie nie jest najdłuższa ale jest wystarczająco długa żeby grać w nią już 3 lata


tak ta gra ma sw.ój jedyny i niepowtarzalny klimat... podobnie jak seria thief, splinter cell, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale hitman chyba jest najlepszy, przynajmniej mi najbardziej odpowiada.
Jeśli znudzi się skradanka w momencie pmożna przejść w rzeźnię i na odwrót.
Poza tym mnogość rozwiązań przemawia na korzyść Hitmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:54, amster22 napisał:

Nie poprostu ta gra nie jest dla mnie stworzona.Nie lubie połączeń fantastyki w strzelankach.Uwielbiam
gry wojenne, ale hitmana nie mogę przetrawić.


fantastyki to w niej za dużo nie ma.Fantastyka to może byc HoMM5,ale nie w hitman.Chodzi ci o samo pochodzenie bohatera gry? Ja rozumiem że gdyby była w niej jakaś bron nie z tego świata czy latające samochody... no ale przecież poza fabuła ta gra jest "normalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:08, Smugller napisał:

A czy ktoś wie jak schować do szafy trupa w Hitman 2?

Szafka 347 na dworcu w St Petersburgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować