Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Kilkanaście minut temu zainstalowałem demko Hitmana... :)
Grę włączyłem na średnim, w ogóle to nie spodziewałem się że pójdzie na moim sprzęcie (Athlon 1700+, 512 mb ram, ATI Radeon 9550 eXtreme). Wrażenia z gry? Bardzo dobre :) Gra się naprawdę przyjemnie, jest wiele nieźle wykonanych pomysłów, takich jak wrzucanie wrogów do pojemników czy też przebieranie się ;) Ogólnie gra się ciekawie, grafika jest niezła, mimo iż gierka ma juz kilka miesięcy. Jedyne do czego się przyczepie, to trochę nieinteligentni przeciwnicy - mogłem dosłownie "wejść" na niego a on nic, dopiero jak odszedł kawałek zaczynał strzelać.
Cóż, jak na razie Hitman Krwawa Forsa to jeden z kilku kandydatów do prezentu na gwiazdkę, choć to jeszcze się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:34, przemas15 napisał:

Czy warto zagrać w Hitman: Blood Money

Oczywiście, że warto ja grałem, gra jest świetna pod względem graficznym. Extra grywalność sądzę iż nie raz gdy zagrasz do niej wrócisz, sam posiadam całą serię i jestem z niej dumny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ktoś założył taki temat. Chciałbym się zapytać jaka w ogóle jest gra Hitman: Blood money???
Czy opłaca się ją kupować??? A i jeszcze jakie ma w ogóle wymagania???? Ponieważ ja mam kompa na teraz to raczej takiego średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:33, muniok napisał:

Dobrze że ktoś założył taki temat. Chciałbym się zapytać jaka w ogóle jest gra Hitman: Blood
money???
Czy opłaca się ją kupować??? A i jeszcze jakie ma w ogóle wymagania???? Ponieważ ja mam kompa
na teraz to raczej takiego średniego.

Tutaj masz wymagania rozsądne oczywiście: Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows 2000/XP. A resztę jaka jest gra przeczytaj: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:41, Roberto 7 napisał:

> Czy warto zagrać w Hitman: Blood Money
Oczywiście, że warto ja grałem, gra jest świetna pod względem graficznym. Extra grywalność
sądzę iż nie raz gdy zagrasz do niej wrócisz, sam posiadam całą serię i jestem z niej dumny.
:)

Ja mam prawie całą serię oprócz Hitman: Blood Money

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:39, przemas15 napisał:

Ja mam prawie całą serię oprócz Hitman: Blood Money

No to musisz zainwestować w Blood Money bo naprawdę warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:00, Roberto 7 napisał:

> Ja mam prawie całą serię oprócz Hitman: Blood Money
No to musisz zainwestować w Blood Money bo naprawdę warto. ;)

Pewnie tak bo pozostałe odsłony Hitmana zrobiły na mnie wielkie wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:03, przemas15 napisał:

> > Ja mam prawie całą serię oprócz Hitman: Blood Money
> No to musisz zainwestować w Blood Money bo naprawdę warto. ;)
Pewnie tak bo pozostałe odsłony Hitmana zrobiły na mnie wielkie wrażenie

Na mnie także, jest nie drogi a jeszcze teraz święta to okazja na jego nabycie, a za nie długo Assassin''s Creed no po prostu cudnie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:07, Roberto 7 napisał:

> > > Ja mam prawie całą serię oprócz Hitman: Blood Money
> > No to musisz zainwestować w Blood Money bo naprawdę warto. ;)
> Pewnie tak bo pozostałe odsłony Hitmana zrobiły na mnie wielkie wrażenie
Na mnie także, jest nie drogi a jeszcze teraz święta to okazja na jego nabycie, a teraz jeszcze
Assassin''s Creed no po prostu cudnie. ;P

Już nie długo Mikołaj to może dostanę tą grę ale chociaż mogę kupić ze swoich bo ostatnio miałem bierzmowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:09, przemas15 napisał:

Już nie długo Mikołaj to może dostanę tą grę ale chociaż mogę kupić ze swoich bo ostatnio miałem
bierzmowanie

No to zrób to jak najszybciej. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:11, Roberto 7 napisał:

> Już nie długo Mikołaj to może dostanę tą grę ale chociaż mogę kupić ze swoich bo ostatnio
miałem
> bierzmowanie
No to zrób to jak najszybciej. ;P

Postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z grą hitman BM mianowicie chodzi o to że jestem w misji Śmierć na mississpi[sry jak źle napisałem] i jak zagram chwile wywala mnie do Windowsa nawet nie pisze że nastąpił błąd..czy ktos moze mi doradzic co powinienem zrobić?Będe wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja sobie pogrywam w hitman''ów z ciekawą ścieżką dźwiękową :)
Otóż kupiłem sobie soundtrack Ramina Djawadiego z filmu Mr.Brooks (bądź co bądź o mordercy) - ludzie Hitman ''obojętnie która część'' + muzyka Djawadiego = niesamowite wrażenia :) po prostu coś pięknego. Jeżeli będziecie mieli okazję - spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijasz tylko tym Hitmana. W jaki sposób? Ano taki, że Hitman (cała seria) posiada fenomenalną sieżkę dzwiękową. Ja tam nawet samego Bethovena bym nie włączył grająć w Hitmana, bo jak dla mnie to tylko zabija przyjemność słuchania wspaniałego soundtracka Jesper Kyda, a muzyka jest tak dopracowana i dopaswana do gry że nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 11:33, PAPISHON napisał:

Zabijasz tylko tym Hitmana. W jaki sposób? Ano taki, że Hitman (cała seria) posiada fenomenalną
sieżkę dzwiękową. Ja tam nawet samego Bethovena bym nie włączył grająć w Hitmana, bo
jak dla mnie to tylko zabija przyjemność słuchania wspaniałego soundtracka Jesper Kyda,
a muzyka jest tak dopracowana i dopaswana do gry że nie ma co narzekać.


To fakt,imho według mnie Jesper Kyd jest lepszy od Bethovena nawet,ta muzyka wręcz wkreca się w mózg i ja na przykład nie wyobrażam sobie grania w Hitmana bez jego muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 11:33, PAPISHON napisał:

Zabijasz tylko tym Hitmana. W jaki sposób? Ano taki, że Hitman (cała seria) posiada fenomenalną
sieżkę dzwiękową. Ja tam nawet samego Bethovena bym nie włączył grająć w Hitmana, bo
jak dla mnie to tylko zabija przyjemność słuchania wspaniałego soundtracka Jesper Kyda,
a muzyka jest tak dopracowana i dopaswana do gry że nie ma co narzekać.


Wcale nie twierdzę, że ścieżka z Hitmana jest zła (bynajmniej!), ale po prostu grając przy muzyce Ramina Djawadi w wielu momentach klimat był znacznie lepszy, ze względu na swoistą ''zawiesistość'' muzyki. Weź pod uwagę, że to muzyka tworzona z myślą o filmie, w którym głównym bohaterem jest morderca (fakt - morderca/zabójca to subtelna różnica, ale efekt działalności podobny), przy czym nie jest to jakiś tam wsiuch z piłą łańcuchową ganiający po teksasie, ale stateczny biznesmen o podwójnej osobowości. Podobnie jak 47 jest wyrachowany, dokładnie planuje, stara się nie zostawić żadnych śladów (które doprowadziłyby do niego).
Napisałem tego posta, bo grając przy muzyce Djawadiego czułem to coś co w Hitmanie lubimy najbardziej :D więc "Skąd wiesz jak smakuje jabłko kiedy patrzysz tylko na drzewo?" - spróbuj i wtedy dopiero wystawiaj ocenę. :)

btw. PAPISHON nie siedzisz przypadkiem na forum Maxa Payne''a?

btw2. A za Beethoven''a też bym się przy Hitmanie raczej nie brał - jego muzyka raczej totalnie nie pasuje ;P (żeby nie było - trochę słuchałem). A tak w ogóle: nie porównujmy Beethoven'a i Kyd'a - to tak jakby porównywać Corey'a Taylora i Johna Thorogood'a (niby i jeden i drugi śpiewa, ale tak jakoś inaczej ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jak gra będzie wyglądać na AMD 1,6ghz, 384mb ram i GF 5200FX. Bo kupiłem 4 części w kolekcjonerskiej i chce wiedzieć czy w Blood Money pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować