Zaloguj się, aby obserwować  
filip1-1

problem z boksem

14 postów w tym temacie

cześć mam pytanie nie mam miejsca w pokuju na worek ( wogóle nie mam gdzie go powiesić )

i oto pytanie chciał bym trenowac boks w domu uderzenia itp... to co mam kupić żebym mógł to robić słyszałem o jakiś tarczach ale one są tylko do trzymania !! pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:37, filip1-1 napisał:

cześć mam pytanie nie mam miejsca w pokuju na worek ( wogóle nie mam gdzie go powiesić
)

i oto pytanie chciał bym trenowac boks w domu uderzenia itp... to co mam kupić żebym
mógł to robić słyszałem o jakiś tarczach ale one są tylko do trzymania !! pomóżcie!!!

Idź albo do klubu bokserskiego(ciekawe czy wpuszczą kolesia poniżej 16nastego roku życia...:P) albo powieś worek gdzie indziej,nie koniecznie w twoim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:42, Bingolo napisał:

> cześć mam pytanie nie mam miejsca w pokuju na worek ( wogóle nie mam gdzie go powiesić

> )
>
> i oto pytanie chciał bym trenowac boks w domu uderzenia itp... to co mam kupić żebym

> mógł to robić słyszałem o jakiś tarczach ale one są tylko do trzymania !! pomóżcie!!!

Idź albo do klubu bokserskiego(ciekawe czy wpuszczą kolesia poniżej 16nastego roku życia...:P)
albo powieś worek gdzie indziej,nie koniecznie w twoim pokoju.


u mnie w okolicy nie ma klubu bokserskiego jest w wawie a ja mieszkam w garwolinie 65 km od wawy a worka wogóle nie mam gdzie powiesić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 10:07, filip1-1 napisał:

u mnie w okolicy nie ma klubu bokserskiego jest w wawie a ja mieszkam w garwolinie 65
km od wawy a worka wogóle nie mam gdzie powiesić!!


I z tego taki problem? Powieś to nawet w garażu, w piwnicy, na podwórku na drzewie (jak bedziesz szedl cwiczyc to bedziesz tam dawal ;P) gdziekolwiek. Nie wierze, ze nigdzie nie ma miejsca na worek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:37, filip1-1 napisał:

cześć mam pytanie nie mam miejsca w pokuju na worek ( wogóle nie mam gdzie go powiesić
)

i oto pytanie chciał bym trenowac boks w domu uderzenia itp... to co mam kupić żebym
mógł to robić słyszałem o jakiś tarczach ale one są tylko do trzymania !! pomóżcie!!!


lepiej boksowac misia pluszowego.. jest mietszy i ci nie odda (ale pamieta nie za mocno bo sie obrazi), a co do worka to powies w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 10:17, Budep napisał:


> u mnie w okolicy nie ma klubu bokserskiego jest w wawie a ja mieszkam w garwolinie
65
> km od wawy a worka wogóle nie mam gdzie powiesić!!

I z tego taki problem? Powieś to nawet w garażu, w piwnicy, na podwórku na drzewie (jak
bedziesz szedl cwiczyc to bedziesz tam dawal ;P) gdziekolwiek. Nie wierze, ze nigdzie
nie ma miejsca na worek.


Mylisz się nie mam miejsca mieszkam w bloku kuchnia mała garaż ma dziadek mój pokój cholernie mały a na podwórku głupi sąsiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w pokoju nie ma kawałka wolnej ściany?Wystarczy wbić gwóźdź w sufit i zagiąć.Worek wieszaj tylko jak będziesz boksował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 10:56, Bingolo napisał:

A w pokoju nie ma kawałka wolnej ściany?Wystarczy wbić gwóźdź w sufit i zagiąć.Worek
wieszaj tylko jak będziesz boksował.


Może go wieszać nawet gdzieś na podwórku <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 10:57, Budep napisał:

> A w pokoju nie ma kawałka wolnej ściany?Wystarczy wbić gwóźdź w sufit i zagiąć.Worek

> wieszaj tylko jak będziesz boksował.

Może go wieszać nawet gdzieś na podwórku <>

Np.na drzewie.Ale sprawa może się skomplikować gdy będzie przechodzić jakiś upierdliwy mieszkaniec bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 11:00, Bingolo napisał:

> > A w pokoju nie ma kawałka wolnej ściany?Wystarczy wbić gwóźdź w sufit i zagiąć.Worek

>
> > wieszaj tylko jak będziesz boksował.
>
> Może go wieszać nawet gdzieś na podwórku <>
Np.na drzewie.Ale sprawa może się skomplikować gdy będzie przechodzić jakiś upierdliwy
mieszkaniec bloku.

a właśnie takowych posiadam chciał bym worek ale niestety mieszkam jeszcze z dziadkami i w tym problem bo dziadek jest strasznie wrażliwy na wbijanie gwoździ itp... itd... dlatego bym chciał jakąś tarczę czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:48, filip1-1 napisał:

a właśnie takowych posiadam chciał bym worek ale niestety mieszkam jeszcze z dziadkami
i w tym problem bo dziadek jest strasznie wrażliwy na wbijanie gwoździ itp... itd...
dlatego bym chciał jakąś tarczę czy coś w tym stylu.

Jeżeli chcesz worek to musisz wbić gwóźdź, albo lepiej wkręcić w belkę jakiś hak, bo worek potrafi się mocno rozbujać i zdaje mi się, że gwóźdź mógłby nie wytrzymać. Jeśli nie masz miejsca, to nie kupuj worka, bo zatrzymywanie go co chwila, aby nie walnął w szafę to g* nie zabawa. Możesz sobie kupić np. gruszkę bokserską.
Te większe worki, które można kupić w marketach są niewygodne, a) jeśli będzie wisiał na haku który jest w belce, bo jeśli mocno uderzasz to sąsiedzi mogą nie być zadowoleni b) worek łatwo jest rozbujać c) filc, czy co tam w środku wpychają po jakimś czasie zaczyna wylatywać z worka i latać po pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 18:24, Dark Templar napisał:

Lepiej skombinuj sobie porządną deskę i na niej ćwicz. "Kill Bill" potwierdza skuteczność
tej metody ;]


też o tym myślałem ale chodzi mi o tarcze na ściane czy jakoś tak widziałem taką ale nie wiem ile taka kosztuje i gdzie ją można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować