Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy Intetnet Explorer 8 nadal poszukiwani

29 postów w tym temacie

Harpen

Jak możemy przeczytać na łamach serwisu TechConnect Magazine, firma Microsoft, która obecnie pracuje m.in. nad ósmą edycją przeglądarki Internet Explorer, nadal poszukuje testerów tej aplikacji. To, czy zostaniemy dopuszczeni do próbnej wersji IE8 zależy tylko od pracowników Giganta z Redmond.

Przeczytaj cały tekst "Testerzy Internet Explorera 8 nadal poszukiwani" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna przeglądarka, która jak znam życie będzie posiadała dziury i nie będzie stabilna.
Wolę pozostać przy obecnej przeglądarce Firefox 3 może nie jest idealna ale nie jest Microsoftu.

Beta testy powinny być zrobione w każdym kraju gdzie Microsoft chce wprowadzić tę nową przeglądarkę i wybór beta testerów powinien odbywać się w każdym kraju, który posiada siedzibę Microsoft i program powinien być w języku danego kraju a nie jedynie w wersji angielskiej. (Jak zwykle marudzę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajda sie tacy odwazni, zeby testowac IE. Mam co prawda zainstalowana wersje 7 na swoim komputerze, ale ani razu jej nie uruchomilem, bo gdy tylko kupilem komputer to zainstalowalem na nim Firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną zaletą IE jest to, że część formularzy itp. pierdół na stronach chodzi poprawnie tylko pod IE. No ale jeśli można mieć FF i IETab, to po co cała przeglądarka. Aż dziw bierze, że w takiej firmie pozwalają sobie na tak kiepskie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 09:04, wdowiakm napisał:

Beta testy powinny być zrobione w każdym kraju gdzie Microsoft chce wprowadzić tę nową
przeglądarkę i wybór beta testerów powinien odbywać się w każdym kraju, który posiada
siedzibę Microsoft i program powinien być w języku danego kraju a nie jedynie w wersji
angielskiej. (Jak zwykle marudzę :) )


I powinni do tego dodawać darmową smycz z logiem Microsoftu oraz kubek!! O!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodbnie dadzą super wygląd, a całą resztę skopiują z FF3. Będzie wymagało 6.666 MB ramu, i Vindows Visty...
A tak serio, to kto będzie z tego korzystał? Dzieci neo? Ci którzy nie słyszeli o lepszych przeglądarkach? Fanatycy microsoftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że ta przeglądarka nie będzie najlepsza ,służy ona tylko do ściągnięcia Mozlli:-) ,która jak na razie RZĄDZI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, prawdę mówiąc to nie jestem zaskoczony ;-)

Nie dziwię się, że ludzie nie chcą testować nowego Internet Exploera. Ja sam, gdybym z niego korzystał bardzo obawiałbym się o moje dane - przy tej przeglądarce powiedzenie "Wojtek jest otwarty na świat. Wojtek używa przeglądarki Internet Exploer" staje się naprawdę prawdziwe. Sam jestem użytkownikiem Firefoxa od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Co tu dużo pisać, ale IE się im nie udał - konkurencja go zmiażdżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to, IE ma jedną, bardzo dobrą zeletę-działają na nim wirusy! Ba! Jest wymagany do działąnia większości z nich Niesamowita innowacja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie przepadam do IE , nie fascynuje mnie ta przeglądarka , na pewno wielu użytkowników chciałoby się podjąć testów , tyle że najnowszej przeglądarki Firefox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować