Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

A ja mam nieco inne pytanie :) Czy w najbliższych tygodniach po premierze Edycji Rozszerzonej planujecie oficjalnie ogłosić jakiś kolejny projekt, nad którym pracujecie w swym studiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze ze jest.
Ja tylko sobie tak marzylem :)
Ale mam ten promyk nadzieji prawda?;>

Jak sobie ukradniesz... :)

Pytanie do Konsula: Czy w edycji rozszerzonej sa jakies minimalne poprawki w grafice lub jakies zmiany w questach (ewentualnie: jakies nowe mini questy?)

Odpowiem tak:

Jakie są najważniejsze nowe elementy gry Wiedźmin ER?
- Możliwość wyboru innej wersji językowej niż polska, głosy w dialogach niezależne od napisów (można np. ustawić polskie napisy i czeskie dialogi)
- Ponad 200 nowych animacji gestów i ulepszona mimika twarzy.
- Nowy ekran ekwipunku z możliwością sortowania przedmiotów.
- Mechanizm różnicowania postaci zwiększający ich niepowtarzalność (efektywnie około 50 nowych wizerunków).
- Opcja wyłączenia / włączenia automatycznego zapisu gry.
- Automatyczne przeszukiwanie skrzyń (bez konieczności ich otwierania).
- Mechanizm śledzenia wzrokiem – postaci patrzą na przechodzącego Geralta.
- Animowane tło w menu głównym gry.

Jakie są najważniejsze poprawki i usprawnienia gry Wiedźmin ER?
- Poprawione wersje gry: angielska (ponad 5000 linii dialogowych zostało przepisanych i nagranych na nowo) i niemiecka (cała gra nagrana od początku).
- Skrócenie czasów ładowania do około 80%.
- Poprawiona stabilność gry.
- Poprawiona SI przy grze w kości.


A ja mam nieco inne pytanie :) Czy w najbliższych tygodniach po premierze Edycji Rozszerzonej planujecie oficjalnie ogłosić jakiś kolejny projekt, nad którym pracujecie w swym studiu?
Jeśli mielibyśmy zamiar coś ogłosić to z pewnością byłaby to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytanka:
- Ile mniej-wiecej czasu zajmie przejscie dwóch nowych przygód ?
- Czy pod Geralta głos bedzie podkładał ten sam aktor co w podstawowej wersji?
- Bedzie Jaskier albo Zoltan w dodatkowych przygodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ile mniej-wiecej czasu zajmie przejscie dwóch nowych przygód ?
około 5 godzin

- Czy pod Geralta głos bedzie podkładał ten sam aktor co w podstawowej wersji?

Tak

- Bedzie Jaskier albo Zoltan w dodatkowych przygodach?
Jaskier tak, Zoltan nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pudełkowej wersji Update nie widnieje opowiadanie Sapkowskiego. Czy to oznacza, że będzie to to samo opowiadanie i w identycznym wydaniu co w podstawowej wersji?

Zgodnie ze stanem mojej wiedzy :) Tak, będzie to to samo opowiadanie jak w pełnej edycji rozszerzonej. ogólne założenie jest takie ER - płyta z grą = WU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Zamierzacie wydać jeszcze jakieś patche po premierze ER?
Jeśli będzie potrzeba, z pewnością tak.

Czy zmniejszycie rozmiar save''ów w ER (w 4 akcie potrafią one zajmować 3 GB)
Nie, rozmiary plików z save''ami będą takie same. Zostanie natomiast dodana opcja wyłączania autosave''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:43, oenox napisał:

mam pytanie odnosnie gry Beijing 2008. Czy aby w te gre zagrac musze miec pada xboxa
360

Zapytaj tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37181&u=15 Bo to nie jest odpowiednie miejsce gdyz to jest "konsulat" pracownika CDP Red:)Ale z tego co wiem pad nie jest konieczny do tej gry ale słyszałem też że bardzo ciężko gra sie w ten tytuł na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ER będzie bezbłędnie chodzić na viście? Bo czytałem że co około godzinę wychodziło do pulpitu.

Optymalizacje kodu jakie zostały zastosowane w ER powinny usprawnić działanie gry pod Vistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:51, Eriash napisał:

Czy ER będzie bezbłędnie chodzić na viście? Bo czytałem że co około godzinę wychodziło
do pulpitu.


Optymalizacje kodu jakie zostały zastosowane w ER powinny usprawnić działanie gry pod
Vistą.

Ale czy będzie chodzić bez wychodzenia? bo niechce wyrzucić pieniędzy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy zamierzacie dodawać jakieś gratisy do gier z Extra Klasyki,Platynowej Kolekcji,Super Seller,Top Seller lub Złotej Kolekcji.Np: dodatkowy poradnik,Plakat z gry,Breloczek do kluczy,Dodatkową płytkę z Sound Trackami z gry.Takie gratisy były by urozmaiceniem do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy zamierzacie dodawać jakieś gratisy do gier z Extra Klasyki,Platynowej Kolekcji,Super Seller,Top Seller lub Złotej Kolekcji.Np: dodatkowy poradnik,Plakat z gry,Breloczek do kluczy,Dodatkową płytkę z Sound Trackami z gry.Takie gratisy były by urozmaiceniem do gier.

Proszę o zadanie tego pytania konsulowi CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy będzie chodzić bez wychodzenia? bo niechce wyrzucić pieniędzy w błoto

Nie mogę tego zagwarantować. Z pewnością poprawki będą ale nie wiem czy akurat na Twoim systemie, sterownikach i konfiguracji będzie dokładnie tak lub inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 10:02, Eriash napisał:

Ale czy będzie chodzić bez wychodzenia? bo niechce wyrzucić pieniędzy w błoto

Nie mogę tego zagwarantować. Z pewnością poprawki będą ale nie wiem czy akurat na Twoim
systemie, sterownikach i konfiguracji będzie dokładnie tak lub inaczej.

Mogę dodać że mam vistę home basic 32bit,2gb ram, amd dual core 3600+ 2.0ghz i gf8500gt 256mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować