Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Witam!
1.Czy mógłbyś zdradzić Nam (graczom i fanom gry Wiedźmin) na jakim Engin''ie jest tworzona kolejna część (ewentualnie dodatek) gry Wiedźmin?
2.Jak nie możesz podać odpowiedzi na pytanie nr.1, to czy mógłbyś chociaż napisać czy Engine jest kupiony od jakiejś firmy, czy jest tworzony od podstaw przez Waszą firmę?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 20:20, junior17 napisał:

Witam!
1.Czy mógłbyś zdradzić Nam (graczom i fanom gry Wiedźmin) na jakim Engin''ie jest tworzona
kolejna część (ewentualnie dodatek) gry Wiedźmin?
2.Jak nie możesz podać odpowiedzi na pytanie nr.1, to czy mógłbyś chociaż napisać czy
Engine jest kupiony od jakiejś firmy, czy jest tworzony od podstaw przez Waszą firmę?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.


Nie ujawniliśmy żadnych szczegółów na temat naszych przyszłych projektów, więc jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o silnikach i konkretnych rozwiązaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 11:19, Eriash napisał:

Nie ujawniliśmy żadnych szczegółów na temat naszych przyszłych projektów, więc jest jeszcze
za wcześnie, żeby mówić o silnikach i konkretnych rozwiązaniach.


Witam!
Przecież na ostatnio ujawnionym przez Wasze studio trailerze z okazji 1 mln sprzedanych egzemplarzy gry Wiedźmin widać, że robicie coś związanego z Wiedźminem. Ale ok., nie drążmy głębiej tego tematu.
Mam kolejne pytanie:
Kiedy możemy oczekiwać czegoś na temat Waszych projektów (chodzi mi o tytuły tworzone bezpośrednio przez CD Projekt RED)? I nie chodzi mi o dokładną datę, tylko o to czy w tym, czy przyszłym roku.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowny konsulu !
Mam parę pytań odnośnie pracy CD-Project Red.
Czy zamierzacie tworzyć kolejną grę (nie chodzi mi w tym wypadku o jakieś pomniejsze gry czy coś tylko o gry oparte na książkach sławnych - jednym słowem hity.
Czy jeżeli tak to mógłbyś podać przybliżone parametry kompa potrzebne do grania w tą grę (bo zamierzam zmieniać sprzęt i nie wiem o ile lepszy potrzebuje wymienić)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy możemy oczekiwać czegoś na temat Waszych projektów (chodzi mi o tytuły tworzone bezpośrednio przez CD Projekt RED)? I nie chodzi mi o dokładną datę, tylko o to czy w tym, czy przyszłym roku.

Długo czekać nie będziecie :)

Czy zamierzacie tworzyć kolejną grę (nie chodzi mi w tym wypadku o jakieś pomniejsze gry czy coś tylko o gry oparte na książkach sławnych - jednym słowem hity.

Obecnie pracujemy nad 3 projektami i zrobimy wszystko aby stały się hitami.

Czy jeżeli tak to mógłbyś podać przybliżone parametry kompa potrzebne do grania w tą grę (bo zamierzam zmieniać sprzęt i nie wiem o ile lepszy potrzebuje wymienić)

Jest o wiele za wcześnie, żeby poruszać takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wiemy już, że tworzycie 2 nieujawnione gry. Czy mógłbyś zdradzić, czy tworzycie gry RPG? Jeśli tak to czy jedna z nich będzie cRPG "pełną gębą"?- tzn. Coś podobne do sagi Baldur''s Gate lub chociaż Drakensang? Czy obie gry będą takimi samymi grami akcji z elementem RPG jaką jest Wiedźmin?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:53, junior17 napisał:

Witam!
Wiemy już, że tworzycie 2 nieujawnione gry. Czy mógłbyś zdradzić, czy tworzycie gry RPG?
Jeśli tak to czy jedna z nich będzie cRPG "pełną gębą"?- tzn. Coś podobne do sagi Baldur''s
Gate lub chociaż Drakensang? Czy obie gry będą takimi samymi grami akcji z elementem
RPG jaką jest Wiedźmin?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam


Hej! :)

Niestety na temat dwóch nieujawnionych projektów nie mogę na razie powiedzieć nic więcej poza to, że będą to z pewnością gry w które (jak zawsze) włozymy całe serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:10, Lukasaz napisał:

Czy te projekty ujawnicie w tym rok?


Tego jeszcze nie wiadomo. Z pewnościa ujawnimy je wtedy gdy będzie na to najbardziej odpowiedni czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Mam do Pana pytanie: Czym kierowaliście się tworząc tę... jak to ująć... flash''ową animację kruszenia kamienia? -Chodzi mi o ten Wiedźmiński medalion, na stronie głównej Waszego projektu. Patrząc na to miałem dziwne wrażenie, że uważacie się za "Polskiego Blizzarda". Blizz podobną animacje (lodową) dał gdy zbliżał się czas zapowiedzi D3. Bez urazy, ale "pożyczając" pomysły od najlepszych na świecie Wasza firma się wywyższa.
Nie lepiej byłoby stworzyć coś bardziej oryginalnego?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:44, junior17 napisał:

Witaj!
Mam do Pana pytanie: Czym kierowaliście się tworząc tę... jak to ująć... flash''ową animację
kruszenia kamienia? -Chodzi mi o ten Wiedźmiński medalion, na stronie głównej Waszego
projektu. Patrząc na to miałem dziwne wrażenie, że uważacie się za "Polskiego Blizzarda".
Blizz podobną animacje (lodową) dał gdy zbliżał się czas zapowiedzi D3. Bez urazy, ale
"pożyczając" pomysły od najlepszych na świecie Wasza firma się wywyższa.
Nie lepiej byłoby stworzyć coś bardziej oryginalnego?
Pozdrawiam


Chcieliśmy przed ogłoszeniem konsolowego Wiedxmina w ciekawy sposób ukazać przemianę jaka dokonała się na Medalionie i logo gry. Motywem przewodnim była przemiana i tak właśnie nasi artyści podeszli do tematu. Nie jest to kopiowanie Blizzarda, bo pomysł na "wielkie odliczanie" jest bardzo stary.

Naszym celem jest przede wszystkim jakość i dostarczanie graczom zabawy, nie bardzo rozumiem na czym miałoby polegać owo "wywyższanie się" w tej sytuacji

Dnia 09.12.2008 o 17:44, junior17 napisał:

Czy powstanie wiedźmiński kalendarz na rok 2009?


Z tego co mi wiadomo, w tym roku nie planujemy wydawać kalendarza

Dnia 09.12.2008 o 17:44, junior17 napisał:

Czy będzie można kupić w sklepie gram wiedźmińskie karty do gry?


Gra Karciana wydawana jest przez Kuźnię Gier i to do nich zwróciłbym się z tym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Z jakiego metalu jest wiedźmiński medalion??(pytam bo nie mam)
-wypuścicie jeszcze serie medalionów?? w sumie to by wam się opłacało na allegro po 300zł idą więcej niż na grze można na nich zarobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Z jakiego metalu jest wiedźmiński medalion??(pytam bo nie mam)
-wypuścicie jeszcze serie medalionów?? w sumie to by wam się opłacało na allegro po 300zł idą więcej niż na grze można na nich zarobić xD


Ufff zagiąłeś mnie :) yyy ładnego :) i z pewnością wytrzymałego. Kiedyś Michał Madej nadepnął na jeden i na długo to zapamietał.

Niewykluczone, że pojawi się nowa seria medalionów. Pamiętaj jednak o jedenj rzeczy - cena medalionów jest wyoska, gdyz jest ich mało i są unikalne :)


Szczęśliwego nowego roku dla CAŁEGO Cd Projekt I CD Projekt Red byście mieli same świetne pomysły i gry ;p

Przyłączam się do życzeń :D Wesołych Świąt xD


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od CD Projekt RED dla wszytskich fanów!


Czy planujecie już może jakiekolwiek wstępne premiery kontynuacji Wiedźmina?


W tym momencie pracujemy nad wersją konsolową Wiedźmina, oraz nad 2 nowymi projektami (na razie top secret).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować