Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Czy wspieracie Wielką orkiestrę świątecznej pomocy? Jeśli nie moglibyście podarować na aukcji jakąś ciekawą rzecz,przedmiot np. EK Wiedźmina lub figurkę .Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jestem jednym z beta testerów AoC którego jesteście dystrybutorem.
Gra bardzo ciekawa, jednak postępowanie ludzi zarządzających nią jest wysoce nieodpowiedzialne, wręcz naganne. Chodzi mi przede wszystkim o system komunikacji z graczami oraz ich traktowanie. Poważnie się zastanawiam (pomimo że jestem bardzo zainteresowany) nad zakupem tej gry jeśli w trakcie korzystania z Państwa oferty mam być traktowany w taki sposób. Wczoraj o godzinie 20.00 bez ŻADNEJ wcześniejszej informacji został wyłączony serwer i podobno zakończono beta test zamknięty. Podobno, bo na forum które podaje zarządzający grą jako oficialne, nie pokuszono się choćby o jedno zdanie informacji na ten temat. Nie podano również kiedy zostanie rozpoczęty otwarty beta test. Nikt z zarządzających nie pofatygował się nawet o krztę informacji całkowicie ignorując graczy. Jeśli taki sposób komunikacji ma funkcjonować w samej grze, gdy będę za nią płacił to serdecznie za nią podziękuję i poszukam innej alternatywy. Czy tak ma wyglądać komunikacja Waszej firmy z graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 18:43, SilvestrPL napisał:

Witam,
Jestem jednym z beta testerów AoC którego jesteście dystrybutorem.
Gra bardzo ciekawa, jednak postępowanie ludzi zarządzających nią jest wysoce nieodpowiedzialne,
wręcz naganne. Chodzi mi przede wszystkim o system komunikacji z graczami oraz ich traktowanie.
Poważnie się zastanawiam (pomimo że jestem bardzo zainteresowany) nad zakupem tej gry
jeśli w trakcie korzystania z Państwa oferty mam być traktowany w taki sposób. Wczoraj
o godzinie 20.00 bez ŻADNEJ wcześniejszej informacji został wyłączony serwer i podobno
zakończono beta test zamknięty. Podobno, bo na forum które podaje zarządzający grą jako
oficialne, nie pokuszono się choćby o jedno zdanie informacji na ten temat. Nie podano
również kiedy zostanie rozpoczęty otwarty beta test. Nikt z zarządzających nie pofatygował
się nawet o krztę informacji całkowicie ignorując graczy. Jeśli taki sposób komunikacji
ma funkcjonować w samej grze, gdy będę za nią płacił to serdecznie za nią podziękuję
i poszukam innej alternatywy. Czy tak ma wyglądać komunikacja Waszej firmy z graczami?



Z pytaniami na temat gier wydawanych przez CD Projekt, odsyłam do konsula firmy CD Projekt - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 12:00, Eriash napisał:

-Z jakiego metalu jest wiedźmiński medalion??(pytam bo nie mam)
-wypuścicie jeszcze serie medalionów?? w sumie to by wam się opłacało na allegro po 300zł
idą więcej niż na grze można na nich zarobić xD


Ufff zagiąłeś mnie :) yyy ładnego :) i z pewnością wytrzymałego. Kiedyś Michał Madej
nadepnął na jeden i na długo to zapamietał.

Niewykluczone, że pojawi się nowa seria medalionów. Pamiętaj jednak o jedenj rzeczy -
cena medalionów jest wyoska, gdyz jest ich mało i są unikalne :)


Takim to dobrze :P.Niby drogie i unikalne medaliony, a u nich się po ziemi walają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.mam takie pytanie jesteś z CDP RED więc chyba powinieneś znać odp.
czy w najbliższym czasie macie zamiar wydać PCtową wersję dodatku do Wiedźmina ???
czy raczej jest to niemożliwe

2.a jeśli tak to czy będzie to sequel bądź prequel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:44, Marcus Fenix napisał:

1.mam takie pytanie jesteś z CDP RED więc chyba powinieneś znać odp.
czy w najbliższym czasie macie zamiar wydać PCtową wersję dodatku do Wiedźmina ???
czy raczej jest to niemożliwe

2.a jeśli tak to czy będzie to sequel bądź prequel



Obecnie pracujemy nad konsolową wersją Wiedźmina - Powrót Białego Wilka.

Poza tym, w trakcie developmentu są dwa inne, nieujawnione jeszcze projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie pytam się kiedy dowiemy się o nowych dwóch projektach bo i tak się nie dowiem :)
1.Jestem ciekawy czy zostało już kupionych 1.5 mln gier z Wiedźminem? Czy istnieją takie dane dotyczące mojego pytania?
2.Czy zamierzacie stworzyć na gram.pl kolejny sklepik wiedźmiński w najbliższym czasie? Wiele osób które zakupiły nową edycję Wiedźmina mogłyby być różnymi gadżetami zainteresowani ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 15:05, Lukasaz napisał:

Witam.Nie pytam się kiedy dowiemy się o nowych dwóch projektach bo i tak się nie dowiem
:)
1.Jestem ciekawy czy zostało już kupionych 1.5 mln gier z Wiedźminem? Czy istnieją takie
dane dotyczące mojego pytania?
2.Czy zamierzacie stworzyć na gram.pl kolejny sklepik wiedźmiński w najbliższym czasie?
Wiele osób które zakupiły nową edycję Wiedźmina mogłyby być różnymi gadżetami zainteresowani
;)
Pozdrawiam.


ad 1) Jeszcze nie, ale coraz mniej nam brakuje :)

ad 2) Zadaj mi to samo pytanie po wakacjach:), w chwili obecnej jest trochę za wcześnie, żeby o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 10:21, Eriash napisał:

> Witam.Nie pytam się kiedy dowiemy się o nowych dwóch projektach bo i tak się nie
dowiem
> :)
> 1.Jestem ciekawy czy zostało już kupionych 1.5 mln gier z Wiedźminem? Czy istnieją
takie
> dane dotyczące mojego pytania?
> 2.Czy zamierzacie stworzyć na gram.pl kolejny sklepik wiedźmiński w najbliższym
czasie?
> Wiele osób które zakupiły nową edycję Wiedźmina mogłyby być różnymi gadżetami zainteresowani

> ;)
> Pozdrawiam.

ad 1) Jeszcze nie, ale coraz mniej nam brakuje :)

ad 2) Zadaj mi to samo pytanie po wakacjach:), w chwili obecnej jest trochę za wcześnie,
żeby o tym mówić.

Wielkie dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam i czekam na następne gry waszej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy można w jakiś sposób usunąć swoje konto na oficjalnej stronie wiedźmina i potem założyć nowe konto i na nim zarejestrować znowu grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam takie Pytanie Posiadam oryginalną grę ghost master i zaginęło mi z niej pudełko czy można ja jakoś zarejestrować Na stronie cd Projektu ?? Jeśli to pytanie jest głupie to przepraszam Ale mam jeszcze jedno Czy można by mi jakoś dostarczyć wzór okładki owej gry bym Mógł sobie je wydrukować ?? z góry dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:31, Lukasaz napisał:

Witam.Czy można w jakiś sposób usunąć swoje konto na oficjalnej stronie wiedźmina i potem
założyć nowe konto i na nim zarejestrować znowu grę?


Tak, bez problemu :)

>Witam Mam takie Pytanie Posiadam oryginalną grę ghost master i zaginęło mi z niej pudełko czy można ja jakoś >zarejestrować Na stronie cd Projektu ?? Jeśli to pytanie jest głupie to przepraszam Ale mam jeszcze jedno Czy >można by mi jakoś dostarczyć wzór okładki owej gry bym Mógł sobie je wydrukować ?? z góry dziękuje i >Pozdrawiam

Z problemami dotyczącymi Gier CD Projekt odsyłam do gram.pl i konsula firmy CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest nastepujaca kupilem Wiedzmina edycje rozszerzona czyli upload w jednym z duzych marketow multimedialnych i zadowolony odlozylem na bok zeby nadeszla na nia odpowiednia chwila.Zdziwilem sie jednak troche gdy po otwarciu w pudelku nie bylo mapy tak jak pisalo na opakowaniu moje zdziwienie bylo jeszcze wieksze kiedy odkrylem ze w pudelku nie ma takze dodatku z nowymi przygodami Wiedzmina bardzo sie wscieklem a jeszcze bardzie pozniej bo zgubilem parago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:15, Vajper napisał:

Sprawa jest nastepujaca kupilem Wiedzmina edycje rozszerzona czyli upload w jednym z
duzych marketow multimedialnych i zadowolony odlozylem na bok zeby nadeszla na nia odpowiednia
chwila.Zdziwilem sie jednak troche gdy po otwarciu w pudelku nie bylo mapy tak jak pisalo
na opakowaniu moje zdziwienie bylo jeszcze wieksze kiedy odkrylem ze w pudelku nie ma
takze dodatku z nowymi przygodami Wiedzmina bardzo sie wscieklem a jeszcze bardzie pozniej
bo zgubilem parago


Mapa powinna być w pudełku z grą komputerową, a nowe przygody na tej płycie co edytor przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się czy byście zrobili taki patch do wiedźmina który dodał by i znak igni taki jak na Końcowym filmiku i filmiku walki ze strzygą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem zarejestrować grę na drugim moim koncie na oficjalnej stronie Wiedźmina a to pierwsze usunąć.Było napisane że najpierw trzeba skontaktować sie z moderatorem ale on nie odpisuję.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:13, Czempion9 napisał:

Witam.Chciałem zarejestrować grę na drugim moim koncie na oficjalnej stronie Wiedźmina
a to pierwsze usunąć.Było napisane że najpierw trzeba skontaktować sie z moderatorem
ale on nie odpisuję.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Już sobie poradziłem z tym problemem :p mam pytanie.Kiedy powstanie znowu Wiedźmiński sklepik ? czytałem na forum że ma on powstać niebawem.Jest to w planie w te wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować