Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 12:09, bobobo napisał:

Czy w wiedźminie 2 będzie można odwiedzić Redanie,Keadwen(zapomniałem jak się to pisze
:)),oraz Wyzimę?I gdzie będzie się toczyć akcja wiedźmina 2?


Na to nawet ja mogę Ci odpowiedzieć; więcej informacji po oficjalnej zapowiedzi gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Mam pytanie, ponieważ posiadam oryginalną wersję podstawową Gry "Wiedźmin".

Czy aktualizacja "Wersji Podstawowej" do "Edycji Rozszerzonej" wspomniana na oficjalnej stronie Gry , jest w pełni darmowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej ciekawi inna kwestia. Jak u nas będzie z podtytułem? Czy tak jak głoszą media, będzie to wyłącznie sam "Wiedźmin 2", czy planujecie wydać go z przetłumaczonym podtytułem, który pojawił się w pierwszym przeciekniętym filmiku (Assassins of Kings)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kilka pytan :P

-Czy kucyk Geralta będzie w ostatecznej wersji? Bo w cd-action piszą,że go nie będzie w ostatecznej wersji gry.
-Czy będzie edycja kolekcjonerska wiedźmina 2? A jeżeli tak to czy stale oglądacie ten temat : http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=26230.105 ? Bo padają tam 2 najczęstrze gadżety,mianowicie:PRAWDZIWY medalion wiedźmiński(nie breloczek) i kości do gry w pokera(najlepiej z takimi fajnymi wzorami :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sareth14: Najważniejsze, aby gra była gotowa. O to się staramy :)

Ichibanboshi-kun: Z pewnością będziemy dążyć do spójności z pierwszą częścią w wielu kwestiach, nie tylko voice overów.

bobobo: Na takie pytania będę starał się odpowiadać po oficjalnej zapowiedzi :)

jarek2045: tak, zarejestruj grę i wejdź tutaj: http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html#language

Marcin321: Nie mamy jeszcze finalnych ustaleń w tej kwestii, ale myślę, że jak zwykle będziemy grę wydawać w 101% po polsku :)

Co do artykułu w CDA, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie współpracowaliśmy z CD Action przy jego tworzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To CDA nieźle pojechali żeby przyciągnąć fanów Wiedźmina do kupna ich czasopisma :P
Ja mam inne pytanie.Czy Andrzej Sapkowski bierze udział przy tworzeniu W2 ? Jeśli nie bo tak mi się wydaje to dlaczego? On nie chciał czy może wy?
Pozdrawiam i czekam na oficjalną zapowiedź ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:41, Czempion9 napisał:

To CDA nieźle pojechali żeby przyciągnąć fanów Wiedźmina do kupna ich czasopisma :P


Z czym niby pojechalismy? Skorzystalem z informacji znalezionych na wlasna reke (m.in. w języku rosyjskim, bo jakos z dziennikarzami rosyjskimi ludzie z CDP chcieli rozmawiac, chcieli tez przeprowadzic pokaz na Igromirze), tak jak robie w przypadku wiekszosci tekstow. Zgadza sie, ze CDP nie wspolpracowalo z nami przy tym artykule, bo odmowilo wspolpracy. Od redaktora naczelnego wiem, ze niedlugo powinnismy cos od nich dostac - stad w tekscie jest zapewnienie, ze do tematu Wiedzmina 2 wrocimy. Jesli widzisz tu jakis przekret (bo to wlasnie zasugerowales), badz laskaw wskazac go paluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:59, Growin napisał:

cytuję: "...przeanalizowaliśmy szczegółowo „wycieknięte” do sieci filmiki
i pomęczyliśmy twórców by chociaż odrobinkę odsłonili rąbka tajemnicy."


Za zapowiedz numeru w necie (ktora nie ja przygotowalem), odpowiedzialnosci brac - z oczywistych wzgledow - nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Aż walnę cytatem(tekst z CDA): "Uspokajam jednak wszystkich, którzy przerazili się "kitką" Geralta w trailerze. Tego detalu w finalnej wersji nie będzie. Mamy oficjalne potwierdzenie" - oficjalne? znaczy od kogo? Btw. ta "kitka" bardzo klimatyczna jest, co wy od niej chcecie?:)
Żeby nie było spamu, to spytam czy lokacje w dalszym ciągu będą zamknięte? Marzy mi się miasto + okolica bez ekranów ładowania(a''la Gothic), by tylko obszary bardzo od siebie oddalone tego wymagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:10, aliien napisał:

Aż walnę cytatem(tekst z CDA): "Uspokajam jednak wszystkich, którzy przerazili się "kitką"
Geralta w trailerze. Tego detalu w finalnej wersji nie będzie. Mamy oficjalne potwierdzenie"
- oficjalne? znaczy od kogo?

Znaczy od kogos z CDP. Tę informację przekazal mi akurat naczelny. Poważnie, przestańcie wietrzyć spisek, bo go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:14, CormaC-82 napisał:

> Aż walnę cytatem(tekst z CDA): "Uspokajam jednak wszystkich, którzy przerazili się
"kitką"
> Geralta w trailerze. Tego detalu w finalnej wersji nie będzie. Mamy oficjalne potwierdzenie"

> - oficjalne? znaczy od kogo?
Znaczy od kogos z CDP. Tę informację przekazal mi akurat naczelny. Poważnie, przestańcie
wietrzyć spisek, bo go nie ma.

Do tego tematu zaglądnąłem mając pytanie do konsula, a to tylko tak mi się narzuciło - ja osobiście spisku nie widzę. Swoją drogą, daje wam szanse na "oczyszczenie" dobrego imienia, to źle?:)
Lecz jak już tutaj jestem to spytam dodatkowo, pana z CDP o jedną rzecz: Co z tą "kitką"? Jedni piszą, że będzie, a inni wręcz przeciwnie. Nie wierzę, że to jest na tyle poważna sprawa, by nie odpowiedzieć wprost. Za odpowiedź dam Panu order z ziemniaka + dozgonna wdzięczność szarego forumowego "spiskowca". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:10, aliien napisał:

Żeby nie było spamu, to spytam czy lokacje w dalszym ciągu będą zamknięte? Marzy mi się
miasto + okolica bez ekranów ładowania(a''la Gothic), by tylko obszary bardzo od siebie
oddalone tego wymagały.

Przypuszczam, że nie będzie to wyglądało jak w W1 ze względu na nowy silnik, pamiętajmy że te wczytywania wymuszała Aurora, ale czy to naprawdę tak przeszkadzało? Na takich grach się wychowałem, więc mi to było i jest rybka.

Ja z kolei chciałem się zapytać o to czy będzie ponowanie udostępniony edytor do tworzenia przygód, tak jak miało to miejsce z D''jinnim?
I jest jeszcze jedna mnie męcząca kwestia, skoro, W2 będzie kontynuuacją to czy będzie możliwy eksport postaci z W1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 13:53, Ichibanboshi-kun napisał:

> Żeby nie było spamu, to spytam czy lokacje w dalszym ciągu będą zamknięte? Marzy
mi się
> miasto + okolica bez ekranów ładowania(a''la Gothic), by tylko obszary bardzo od
siebie
> oddalone tego wymagały.
>
Przypuszczam, że nie będzie to wyglądało jak w W1 ze względu na nowy silnik, pamiętajmy
że te wczytywania wymuszała Aurora, ale czy to naprawdę tak przeszkadzało? Na takich
grach się wychowałem, więc mi to było i jest rybka.

Ja z kolei chciałem się zapytać o to czy będzie ponowanie udostępniony edytor do tworzenia
przygód, tak jak miało to miejsce z D''jinnim?
I jest jeszcze jedna mnie męcząca kwestia, skoro, W2 będzie kontynuuacją to czy będzie
możliwy eksport postaci z W1?


Sprawdź sobie: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=58.9570 Przeczytaj 4 posty(niżej) a się dowiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś może na temat przybliżonych (nawet nie pytam jakie będą ostatecznie bo tego zapewne nie wiadomo jak na razie) wymagań sprzętowych Wiedźmina 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 13:18, grand10pelu napisał:

Czy wiadomo coś może na temat przybliżonych (nawet nie pytam jakie będą ostatecznie bo
tego zapewne nie wiadomo jak na razie) wymagań sprzętowych Wiedźmina 2?


Narazie Panowie nie mogą ci odpowiedzieć na to pytanie(nie było nawet oficjalnej zapowiedzi gry),ale REDzi starają się,żeby były mniejsze niż w wiedźminie 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiliście że wygadacie się o wiedźminie 2 na początku roku. Marzec się zbliża mam nadzieję że zemdleje lub dostane 'świra' (a na pewno tak) słysząc całą masę tych informacji. Zazwyczaj kiedy czytam byle jaką informacje o Wiedźminie to mam radochę x) Nie każcie czekać fanowi

Btw: CDR Rocks. Zrobiło grę moich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować