Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 19:13, Witcher1990 napisał:

A czy nie wydaje Ci się, że to by było bez sensu? Co ona też pamięć straci? Eeeee chwyt
marketingowy.

Oj czepiasz się. Pytałem się też o innych czarodziejów i to głównie o nich mi chodziło (chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:16, Phobos_s napisał:

> W takich sprawach śmiało kontaktuj się ze mną bezpośrednio (aleksander.pakulski@thewitcher.com)

> - zobaczymy, co da się zrobić :-)
>
> Pozdrawiam!

Witam.
Chciałbym się przypomnieć.
Prosiłeś o napisanie maila co zrobiłem 9 czerwca. Potem wysłałem jeszcze jednego i jak
na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Sprawa jest dla mnie naprawdę ważna.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)


Phobos_s, napisz do mnie na gg: 4422254, może będę w stanie ci pomóc :)

BTW. Na tym forum nie ma prywatnych wiadomości, czy po prostu z moim wzrokiem już słabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 23:10, Kageru napisał:

Phobos_s, napisz do mnie na gg: 4422254, może będę w stanie ci pomóc :)

BTW. Na tym forum nie ma prywatnych wiadomości, czy po prostu z moim wzrokiem już słabo?


Nie korzystam z GG :)
Możemy się skontaktować mailem jeśli to nie problem.
mój to:

Spoiler

phobos_s[at]gazeta[kropka]pl



Wiadomości prywatne są ale trzeba mieć gramsajta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 07:58, Phobos_s napisał:

> Phobos_s, napisz do mnie na gg: 4422254, może będę w stanie ci pomóc :)
>
> BTW. Na tym forum nie ma prywatnych wiadomości, czy po prostu z moim wzrokiem już
słabo?

Nie korzystam z GG :)
Możemy się skontaktować mailem jeśli to nie problem.
mój to:

Spoiler

phobos_s[at]gazeta[kropka]pl



Wiadomości prywatne są ale trzeba mieć gramsajta :)


Jasne, mail jest ok, już wysłałem ci wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:59, Czempion9 napisał:

Witam.
Czy zobaczymy Shani w W2 ? Póki co mowa jest tylko o Triss która w W2 wypiękniała ;)

Tego Wam jeszcze nie powiemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Moje pytanie brzmi - Czy zamierzacie utworzyć Wiedźmiński sklepik na stronie gram.pl lub innej gdzie można by kupić sobie koszulki, kubki itp. rzeczy dotyczące W2 ? Fani będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 07:36, Czempion9 napisał:

Witam.
Moje pytanie brzmi - Czy zamierzacie utworzyć Wiedźmiński sklepik na stronie gram.pl
lub innej gdzie można by kupić sobie koszulki, kubki itp. rzeczy dotyczące W2 ? Fani
będą zadowoleni :)


Cześć! W tym momencie nie możemy jeszcze podać konkretnej informacji na ten temat, ale z pewnością to rozważamy. Fajne gadżety są... fajne, rajt? ;-) Dobrze wiemy, że miłośnikom Wiedźmina nie wystarczą standardowe, nudnawe i kiepskie dodatki i w przyszłości chcemy zaoferować coś naprawdę ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy w Wiedźminie 2 można walczyć tak jak w Wiedźminie 1 ?? Wiem , że jet nowy system walki tylko czy będzie można przełączyć się na taki system walki jak w Wiedźminie 1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:59, David741 napisał:

Witam, mam pytanie czy w Wiedźminie 2 można walczyć tak jak w Wiedźminie 1 ?? Wiem ,
że jet nowy system walki tylko czy będzie można przełączyć się na taki system walki jak
w Wiedźminie 1??

Cześć! Jak zauważyłeś, w Wiedźminie 2 wprowadzamy całkiem nowy system walki. Będzie on w pełni spójny z resztą mechanizmów gameplayowych i pozwoli w pełni doświadczać świata - uważamy, że to jest najważniejsze w tak dużej produkcji, a przede wszystkim w tak bogatym uniwersum. System z pierwszego Wiedźmina nie oferue takich możliwości - stąd decyzja o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za informację ,bo system walki w Wiedźminie 2 jest o wiele lepszy niż, w Wiedźminie 1. Mam jeszcze 1 pytanie , ile czasu bedzię nam dostarczać, rozrywki Wiedźmin 2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 16:16, David741 napisał:

> >
Ok dzięki za informację ,bo system walki w Wiedźminie 2 jest o wiele lepszy niż, w Wiedźminie
1. Mam jeszcze 1 pytanie , ile czasu bedzię nam dostarczać, rozrywki Wiedźmin 2???


Poczekaj, aż zobaczysz go w pełnej okazałości! Ilości godzin jeszcze nie ujawniamy - gra z pewnością nie będzie krótsza od pierwszego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy 23 września na waszej konferencji zostanie pokazana edycja kolekcjonerska Wiedźmina 2 ?
Co zostanie pokazane? Czy coś nowego?
Trzymam za was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 21:23, Czempion9 napisał:

Witam.
Czy 23 września na waszej konferencji zostanie pokazana edycja kolekcjonerska Wiedźmina
2 ?
Co zostanie pokazane? Czy coś nowego?
Trzymam za was kciuki ;)


Cheść! We wrześniu odbędzie się konferencja GOG.com, na której koledzy podadzą do publicznej informacji kolejne szczegóły dotyczące ostatniego zamieszania. Nie ukrywam, że mamy Wam do przekazania sporo dobrych newsów i chętnie zrobimy to w formie konferencji. Ewentualne ogłoszenia terminu przekażemy - jak zawsze - głośno i wyraźnie :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować