Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2011 o 19:47, Harrolfo napisał:

Kilka serwisów wspomina o budżecie wynoszącym ponad 30 000 000 zł!.
Tu na przykład z wikipedii => http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiedźmin_2:_Zabójcy_Królów

To naprawdę nieźle jak na nasze warunki , oczywiście do GTA ten budżet się nawet nie zbliża , ale jak już mówiłem to masa pieniędzy bądź co bądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:32, Harrolfo napisał:

Raczej tak, chociaż na razie oficjalnej wiadomości nie ma.


Konsolowa jedynka też raczej była pewna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich atrakcji można się spodziewać na Nocnej Premierze Wiedźmina we Wrocławiu? Jest sens targać pudło z EK po podpis kogoś z REDów, czy nie będzie nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

nie jestem pewien czy to właściwe miejsce na przedstawienie mojego problemu... ale zaryzykuję :)

otóż zamówiłem EK Wiedźmina 2 jeszcze w Grudniu :)
w związku z tym, z tego co mi wiadomo przysługuje mi pełne DLC na tajemniczego kupca oraz na Kurtkę oddziałów Roche''a.

jak wyczytałem, kody na owe dlc powinny się pojawić w szczegółach zamówienia, więc domyślam się iż chodziło o link Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu.
jednakże, po kliknięciu w owe łącze ściąga mi się plik o nazwie key.txt po którego otwarciu zamiast kodów pojawia mi się napis: nie znaleziono kodu
więc, że zapytam: O co chodzi? czy te kody pojawią się dopiero w dniu premiery, czy to nie w tym miejscu mam ich szukać (jak nie to gdzie? ; o), czy może to jakiś błąd, czy jak?

a jeśli to jednak zły dział, to gdzie mam kierować swój problem?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"-Screen resolutions: various screen resolutions can be selected here. Please note that Windows XP doesn''t support 720p resolution as native direct3d resolution, so set it to 4:3 resolution. On Windows Vista and 7, 16:9 resolutions (like 1280x720 or 1920x1080) provide the best gaming experience."

Można prosić o komentarz w tej sprawie? Ściema czy prawda? Czemu nie ma informacji wielkimi literami na pudełku tylko trzeba takie kwiatki wygrzebywać z readme? Rozumiem, że jeśli to prawda będzie jakaś stosowna rekompensata za niemożność grania w 16:9 pod XP-kiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 12:08, heyboy napisał:

Rozumiem, że jeśli
to prawda będzie jakaś stosowna rekompensata za niemożność grania w 16:9 pod XP-kiem?

Jak nie można by było grać w W2 pod XP w 16:9 jak w tej grze inne proporcje nie są obsługiwane? Pomyślałeś o tym? Chyba nie bo w cytacie który przytoczyłeś mowa jest o tym, że Windows XP nie obsługuje rozdzielczości 720p (1280x720) w Direct3D. Swoją drogą nie widziałem nigdy w życiu wyświetlacza z taką rozdzielczością więc możesz spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się narobiło zamieszania i paniki w temacie o Wiedźminie 2, ale RobeN rozwiał nasze wątpliwości, więc sprawa praktycznie nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj ktoś odpowie...
Czy są jakieś pomysły na rozwiązanie sprawy z błędnym łączeniem z serwerem po wpisaniu klucza securom? Przynajmniej kilka osób wciąż ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:53, sirufok napisał:

Może tutaj ktoś odpowie...
Czy są jakieś pomysły na rozwiązanie sprawy z błędnym łączeniem z serwerem po wpisaniu
klucza securom? Przynajmniej kilka osób wciąż ma ten problem.


Co minutę, dwie się łączysz i próbujesz do skutku. Mi poszło może za 20 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:09, R3nO napisał:

Co minutę, dwie się łączysz i próbujesz do skutku. Mi poszło może za 20 razem.


Taaaak... Ja próbowałem tak przez kilka godzin, aż do 18. Ale na szczęście wieczorem dostałem odpowiedź od CDProjekt i przysłali mi potrzebny plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 19:18, sirufok napisał:

> Co minutę, dwie się łączysz i próbujesz do skutku. Mi poszło może za 20 razem.

Taaaak... Ja próbowałem tak przez kilka godzin, aż do 18. Ale na szczęście wieczorem
dostałem odpowiedź od CDProjekt i przysłali mi potrzebny plik.


To widzę, że miałem wyjątkowe szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko: czy i kiedy pojawią się patche do gry poprawiające optymalizację? Bo chyba nie zaprzeczy nikt, że ta w Wiedźminie 2 leży i kwiczy...

Na Radeonie 5770 512MB, Athlonie x2 5200 (2,7 GHz), 3 GB RAM-u i WIN7 gra na dowolnych ustawieniach (nie ważne, czy na ultra, czy min.) działa z prędkością 10-22 klatek.
Bardzo proszę o odpowiedź, najpierw była wtopa z aktywacją (jestem posiadaczem EK) a teraz w ogóle nie mogę grać, bo to żadna przyjemność oglądać pokaz slajdów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 15:52, visogota napisał:

Witam!

Mam pytanko: czy i kiedy pojawią się patche do gry poprawiające optymalizację? Bo chyba
nie zaprzeczy nikt, że ta w Wiedźminie 2 leży i kwiczy...

Zaprzeczam. Mi działa dobrze na 9600GT 4 giga ramu, 4x3.00ghz na high :P Wyłączyłem vsynca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować