Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Jeszce jedno pytanie co zrobicie np miałem dzś formata kompa i chciałem zainstalować wiedźmina zainstalowałem i była aktywacja i wpisałem kod i nic pisało oczekiwanie na aktywacje i wyłączyło się okno i włączyłem wiedźmina i dalej się włącza się okno z aktywacją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problemy z uruchomieniem gry, skontaktujcie się z nami pod specjalnym adresem e-mail; help2start@cdprojektred.com. Na wszelkie inne zapytania będzie Wam w stanie pomóc ekipa działająca pod adresem tw2support@thewitcher.com

Co do zewnętrznych linków do DLC, to my nic takiego jeszcze nie opublikowaliśmy i tym samym nie jest to sygnowane przez CD Projekt RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy darmowe DLC będą przypisane do naszych kont? Tak jak na przykład zestaw maga? (lub inne) czy te dlc, na której nie mieliśmy kodów to nie będziemy mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem dzisiaj Wiedźmina 2 i po zainstalowaniu zaczyna patchować co nie dochodzi do skutku i wyskakuje błąd

Bład wewnętrzny w C:\Users\Rychu\AppData\Local\Temp\patA969.tmp linia 1490504

Czytałem na różnych forach lecz żaden sposób mi nie pomógł!!!

Posiadam win 7 wersje 64 bitową

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kodem DLC "Tajemniczy Kupiec". Po wpisaniu kodu pojawia się komunikat Invalid Key , mimo pobrania patcha nie ma zmiany. Klucz mam cały czas przy zamówieniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy jest możliwość pobrania pakietów językowych do W2 innych niż te znajdujące się na płycie (w szczególności interesuje mnie wersja rosyjska). Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:32, Hav5ock napisał:

Szybkie pytanie: czy jest możliwość pobrania pakietów językowych do W2 innych niż te
znajdujące się na płycie (w szczególności interesuje mnie wersja rosyjska). Z góry dzięki
za odpowiedź.


Jeżeli chodzi o napisy, to wszystkie wydane są automatycznie dodawane do gry podczas instalacji patcha 1.2. Dodatkowe audio jest dostępne tylko w języku polskim oraz angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zadam teraz takie pytanie z innej beczki: Jaki stosunek do wortali fanowskich o Wiedźminie ma ekipa RED? Czysta ciekawość... I kolejne: Wiem, że nie powinienem pytać ale: Jaki wg. Ciebie/Pana - RED Team jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 15:32, BomBol napisał:

Może zadam teraz takie pytanie z innej beczki: Jaki stosunek do wortali fanowskich o
Wiedźminie ma ekipa RED? Czysta ciekawość... I kolejne: Wiem, że nie powinienem pytać
ale: Jaki wg. Ciebie/Pana - RED Team jest najlepszy?



W 2 słowach? Jesteśmy zachwyceni! Każda forma promocji gry jest dobra, a jeżeli robią to fani, którzy wkładają w to swoje serce i poświęcają swój wolny czas - nie pozostaje zrobić nic innego jak tylko przyklasnąć i podziwiać zapał. Korzystając z okazji pozdrawiamy ekipę witchersite.pl oraz pozostałe fanowskie strony, również 50mb.pl:)

Co do drugiej części pytania, to nie bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi jaki jest najlepszy i/lub najbardziej zaangażowany w promocje gry/częste pisanie newsów itd. Wg. Ciebie i RED Teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest bądź będzie kiedykolwiek możliwość kupna edycji kolekcjonerskiej wiedźmina pierwszego?
Nie zachowały się w studio CD Projekt jeszcze jakieś pudełka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:12, husarz07 napisał:

Witam

Czy jest bądź będzie kiedykolwiek możliwość kupna edycji kolekcjonerskiej wiedźmina pierwszego?
Nie zachowały się w studio CD Projekt jeszcze jakieś pudełka? :)


Obawiam się, że nietesty nie:(

Nie planujemy re-edycji a pojedyncze egzemplarze można już tylko znaleźć na portalach aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 14:34, BomBol napisał:

A czy zamierzaliście wypuścić patch 1.6 do W1 po wydaniu patcha 1.5?

I czy jest coś jeszcze do poprawy w W1?


Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie, gdyż to działo się jak jeszcze tu nie pracowałem.

Dnia 26.08.2011 o 14:34, BomBol napisał:

Czy CD Projekt Red planuje kontynuowanie prac nad grą "THEY"?


Teraz pracujemy nad wersją W2 2.0 na PC oraz adaptacją na konsolę Xbox 360:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny gdyby Pan odpowiedział mi na pytanie:

Może wydane będą jakieś jeszcze oficjalne przygody do Wiedźmina I typu Cena Neutralności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować