Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2011 o 21:08, BomBol napisał:

Byłbym wdzięczny gdyby Pan odpowiedział mi na pytanie:

Może wydane będą jakieś jeszcze oficjalne przygody do Wiedźmina I typu Cena Neutralności?


Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. W tym momencie nasz zespół pracuje nad Wersją 2.0 oraz konsolową adaptacją Zabójców Królów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieliście już, że Wiedźmin 2 nie jest ostatnią częścią gry.
Rozumiem, że nie możecie na razie ujawnić co z Wiedźminem Trzecim, ale chciałbym wiedzieć jak Ty imaginujesz sobie przyszłość produkcji... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poprosić, aby ktoś zainteresował się tym problemem:

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24179-nie-dziala-mi-konto/page__p__723945__hl__konto__fromsearch__1#entry723945

Nie ja go założyłem, ale i ja mam ten problem, że nie mogę się zalogować w żaden sposób na moje konto, co mnie już zaczyna strasznie irytować, a nie chcę zakładać nowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 20:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Powiedzieliście już, że Wiedźmin 2 nie jest ostatnią częścią gry.
Rozumiem, że nie możecie na razie ujawnić co z Wiedźminem Trzecim, ale chciałbym wiedzieć jak Ty imaginujesz > sobie przyszłość produkcji... ?


Nie wiem czy chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, z uwagi na fakt iż moje wizje są czasem mocno abstrakcyjne;)

A tak na poważnie, to jeszcze trochę za wcześnie żeby o tym mówić. Wersja 2.0 wyszła dopiero kilka dni temu. Za parę miesięcy będziemy cieszyć się wersją na Xboxa 360, wtedy możemy wrócić do tego tematu:)

Dnia 01.10.2011 o 20:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Chciałbym poprosić, aby ktoś zainteresował się tym problemem:

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24179-nie-dziala-mi-konto/page__p__723945__hl__konto__fromsearch__1#entry723945

Nie ja go założyłem, ale i ja mam ten problem, że nie mogę się zalogować w żaden sposób
na moje konto, co mnie już zaczyna strasznie irytować, a nie chcę zakładać nowego. Z
góry dziękuję za odpowiedź.


Proszę o kontakt pod adresem admin@thewitcher.com <- tu zgłaszamy wszystkie problemy z forum oraz www (w tym problemy dotyczące rejestracji i logowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 10:04, MM360 napisał:

Proszę o kontakt pod adresem admin@thewitcher.com <- tu zgłaszamy wszystkie problemy
z forum oraz www (w tym problemy dotyczące rejestracji i logowania)


Dzięki za odpowiedź, to napiszę tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 10:04, MM360 napisał:

Nie wiem czy chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, z uwagi na fakt iż moje wizje są
czasem mocno abstrakcyjne;)

Myślałem, że abstrakcyjne myślenie jest domeną twórców gier komputerowych ;)

>A tak na poważnie, to jeszcze trochę za wcześnie żeby o tym mówić. Wersja 2.0 wyszła dopiero kilka dni temu. Za >parę miesięcy będziemy cieszyć się wersją na Xboxa 360, wtedy możemy wrócić do tego tematu:)
W takim razie zapytam za "parę" miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 14:44, lukasy188 napisał:

jestescie wydawca afterfall insanity
chcialem zapytac dlaczegonie oferujecie tej gierki na gog.com
dzieki za odp


Mimo że GOG i CDP należą do tej samej grupy, to warto pamiętać, że nie jest to jedna i ta sama firma:)
Nie wszystkie gry wydawane przez CD Projekt są dostępne na GOGu i wice wersa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałbym się zapytać jak wygląda sprzedaż Afterfall: Insanity, oczywiście zdaje sobie sprawę, że pewnie nie będzie Pan mógł podać konkretnych liczb ale chciałbym uzuskać chociaż informacje czy zgodnie z oczekiwaniami?

Przy okazji chciałbym również zapytać jako, iż jesteście dystrybutorem na Polskę tej gry: dlaczego zniknęła ona z cyfrowej dystrybucji w sklepie EMPIK?

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 12:36, Balubalu napisał:

Witam,
Chciałbym się zapytać jak wygląda sprzedaż Afterfall: Insanity, oczywiście zdaje sobie
sprawę, że pewnie nie będzie Pan mógł podać konkretnych liczb ale chciałbym uzuskać chociaż
informacje czy zgodnie z oczekiwaniami?

Przy okazji chciałbym również zapytać jako, iż jesteście dystrybutorem na Polskę tej
gry: dlaczego zniknęła ona z cyfrowej dystrybucji w sklepie EMPIK?

Pozdrawiam,


Witam,

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć ponieważ nie pracuję w części wydawniczej CDP. Proponuję zadanie tych pytań koledze Michałowi Miłoszowi, powinien być w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CD Projekt RED pracuje nad jakoś niespodzianka do wiedźmina 1, tak ponoć pisało na różnych forach, że CD Projekt RED szykuje niespodziankę związaną z wiedźminem 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 19:16, moonman napisał:

Witam!
gdzie zamówić preorder Wiedźmina2 Xbox360, żeby otrzymać koszulkę z wilkiem widoczną
tutaj:
http://buy.thewitcher.com/dark/

pozdrawiam


Cześć,

Musisz sprawdzać bezpośrednio strony sklepów. Jednak polecam sklepy zagraniczne bo z tego co się orientuje u nas pre-orderowe itemy są tylko cyfrowe. Przy zamawianiu innej wersji należy jednak pamiętać o podziale na pal i ntsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź.
jeszcze jedno pytanie:
czy konsole lub pady w zestawach z grą, będą miały jakiś "wiedźmiński" design?

czy po prostu ich zaletą jest to, że cena zestawu jest mniejsza, niż gdyby kupować osobno konsolę/pad i grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 14:37, moonman napisał:

dziękuję za odpowiedź.
jeszcze jedno pytanie:
czy konsole lub pady w zestawach z grą, będą miały jakiś "wiedźmiński" design?

czy po prostu ich zaletą jest to, że cena zestawu jest mniejsza, niż gdyby kupować osobno
konsolę/pad i grę?


Na wstępie chcę przeprosić za późną odpowiedź. Niestety nie mam informacji na ten temat. Proponuję kontakt ze sklepem gram.pl lub naszą częścią wydawniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej prywatnie do Ciebie Marcinie - jak zostałeś Community Managerem, dlaczego Cię to kręci i jaką drogę musiałeś pokonać aby pełnić wymarzone stanowisko? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:22, sebo212 napisał:

Pytanie bardziej prywatnie do Ciebie Marcinie - jak zostałeś Community Managerem, dlaczego
Cię to kręci i jaką drogę musiałeś pokonać aby pełnić wymarzone stanowisko? Pozdrawiam.


Cześć!

Wydaje mi się, że miałem sporo szczęścia, gdyż 2 miesiące po skończeniu uczelni wyższej (zarządzanie, specjalizacja marketing) dowiedziałem się o wakacie w dziale marketingu REDa. Wysłałem CV, zostałem zaproszony na rozmowy, przez które przebrnąłem i oto jestem:) Gry są moją pasją odkąd pamiętam, gram od dziecka. Połączenie hobby z pracą to według mnie jedna z najlepszych rzeczy jaka może przytrafić się człowiekowi, dlatego też życzę każdemu, aby mógł realizować się zawodowo w branży, którą kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować