Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Witam.
Chciałbym się zapytać czy do wiedźmina 2 macie zamiar wydać jakiś dodatek. Jeżeli tak to w jakim czasie i czy ukaże się równierz na konsole X360. Dzięki z góry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 14:40, Jacentix napisał:

Można znać wymagania i datę premiery Wiedźmina 3?


Wymagania i dokładna data premiery zostanie podana pewnie w przyszłym roku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie: Czy planujecie stworzyć wiedźmiński sklepik z gadżetami ?
I mam jeszcze jedno pytanie. Czy planujecie waszym fanom zrobić jakiś prezent na święta?
Gameplay, nowe screeny lub cokolwiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 19:49, Thalanthas napisał:

Masz 10 lat. Mam wrażenie że to trochę za mało na Wiedźmina. ;)

Czy aby na pewno?

Pszeszdłem Hitman wszytkie części Serious Sama wszystkie części Wiedźmina 2 Saints Row 2,3 Postala.

Jestem inteligentny i umiem odróżnić świat rzeczywisty i świat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że przeszedłeś te gry udowadnia jedynie to że twoi rodzice nie patrzą w co grasz lub ich to nie interesuje. A o Wiedźmina chodzi mi tylko o to że jest tam sporo treści po prostu nie odpowiednich dla twojego wieku. Nie sądzę by gry typu Wiedźmin czyli pełne seksu i ogólnie treści które w tej grze zawarte były dla 10 latka dobre. A argument że jest się inteligentnym nic nie zmienia. ;) Nie bierz tego oczywiście do siebie bo mi to obojętne w co grasz, sam w twoim wieku święty nie byłem i w gry brutalne grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 19:49, Thalanthas napisał:

Masz 10 lat. Mam wrażenie że to trochę za mało na Wiedźmina. ;)


A skąd wiesz że to jego prawdziwa data urodzin? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się przyznał w ostatnim poście: argument "Jestem inteligentny i umiem odróżnić świat rzeczywisty i świat gry." podają tylko osoby w tym wieku. No chyba że trolluje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 09:51, Thalanthas napisał:

Bo się przyznał w ostatnim poście: argument "Jestem inteligentny i umiem odróżnić świat
rzeczywisty i świat gry." podają tylko osoby w tym wieku. No chyba że trolluje. :D


Może warto by zapytać w tej sprawie konsula? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować