Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Marcinowi Momotowi z CD Projekt RED!

474 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 09:44, bubeusz667 napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć od czego zależy ta twoja cena?


Po pierwsze. To nie jest odpowiedni wątek.
Po drugie. Czy zauważyłeś, że odpowiadasz na swoje własne posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bo na niektóre z pytań znalazłem odpowiedź, a był byś tak łaskaw ni nie mówił "Po pierwsze. To nie jest odpowiedni wątek." tylko odpowiedział mi od czego zależy cena "twojej ceny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 10:14, bubeusz667 napisał:

Tak bo na niektóre z pytań znalazłem odpowiedź, a był byś tak łaskaw ni nie mówił "Po
pierwsze. To nie jest odpowiedni wątek." tylko odpowiedział mi od czego zależy cena "twojej
ceny"


A czy Ty byłbyś łaskaw stosować się do zasad jakie obowiązują na tym forum jeśli chcesz z niego korzystać?
To jest konsulat CDProjekt RED czyli producenta gier a nie wydawcy, żeby nie wspominać o tym, że CDP nie ma żadnego związku z gram.pl.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie sklepu gram.pl to łaskawie zadawaj je w konsulacie gram.pl czyli tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=3596
Ale jak widzę tam już też spamujesz.

Czy jest tu jakiś Moderator? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję dałem do złego konsula.

A tu masz definicję spamu "niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 11:40, bubeusz667 napisał:

A tu masz definicję spamu "niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej
rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie"


A możesz mi wyjaśnić po co ta definicja? Skoro właśnie ta i większość pozostałych Twoich wypowiedź idealnie pod tę definicję podpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 19:10, Eskel95 napisał:

Mam może takie mało znaczące pytanie ale...

1.Już nie pamiętam z sagi...Czy w Wiedźminie Sapkowski coś pisał o potworach wielkości
budynków(takich jak np. "kraken" na ujawnionych gameplayach z wiedźmina)???

Tak. Pisał...

Dnia 03.07.2010 o 19:10, Eskel95 napisał:

2.Jeśli dobrze pamiętam były tylko smoki, ale tych wiedźmin nie chciał zabijać ponieważ
miały one swój rozum, oraz były wręcz już epickie...Jeśli mówię racje że nie było mowy
o tych 30metrowych bestiach w takim bądź razie nie boicie się że wyjdzie z tego polski
god of war???

Szczerze - popracuj nad tym jak piszesz. Ciężko Cię zrozumieć. A co do tego, czy masz rację - napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Sareth14:
Zapewniam, że w obecnym systemie walki jest całe mnóstwo trików i zaawansowanych technicznie posunięć Geralta. To co prezentujemy, to ciągle są wersje de facet place-holderowe - Wiedźmin rozwinięty podstawowo itp.

@Eskel95:
Pisał, a poza tym zwróć uwagę, że w Wiedźminie 2 tworzymy mnóstwo własnych elementów świata. Proza Sapkowsiego to jest dla nas kompendium. Nigdy nie robiliśmy jednak gry pokazującej tylko to, co pojawia się w sadze o Wiedźminie.

@donard:
Nie powiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:37, alek_p napisał:

@ Sareth14:
Zapewniam, że w obecnym systemie walki jest całe mnóstwo trików i zaawansowanych technicznie
posunięć Geralta. To co prezentujemy, to ciągle są wersje de facet place-holderowe -
Wiedźmin rozwinięty podstawowo itp.

Trochę mnie to uspokoiło. Tak mi to wygląda nic na to nie poradze, ale skoro mówisz że wszystko pod kontrolą to jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:37, alek_p napisał:

@ Sareth14:
Zapewniam, że w obecnym systemie walki jest całe mnóstwo trików i zaawansowanych technicznie
posunięć Geralta. To co prezentujemy, to ciągle są wersje de facet place-holderowe -
Wiedźmin rozwinięty podstawowo itp.

Skoro mówisz że wszystko jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:37, alek_p napisał:

@donard:
Nie powiemy!

http://film.onet.pl/_i/news/duze/s/shrek_2_2.jpg Plissska. BTW. Jeżeli pojawi się wojna w W2 (sądzę tak po 1 gameplayu z wersji alpha) to czy będzie pokazany jej ogrom jak w Sadze? W sensie np. dłuższe cutsceny z rozmowami króli, przesłuchania, albo posiedzenie Loży Czarodziejek? Kurde nie mogę się doczekać W2. W1 w dniu premiery był najlepszą grą, teraz tytuł przejdzie na następce. Czy możemy się spodziewać jakiegoś gameplayu w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym postem całkowicie. I również jestem ciekaw czy Yennefer będzie w grze. Bedzie? Będą wogóle (oprócz Triss of course) jacyś czarodzieje z sagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:45, Renzov napisał:

Podpisuje się pod tym postem całkowicie. I również jestem ciekaw czy Yennefer będzie
w grze. Bedzie? Będą wogóle (oprócz Triss of course) jacyś czarodzieje z sagi?

Jeśli ja się mogę wtrącić to powiem, że raczej nie będzie Yen. Jak wszyscy wiemy

Spoiler

zginęła razem z Geraltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:16, Witcher1990 napisał:

> Podpisuje się pod tym postem całkowicie. I również jestem ciekaw czy Yennefer będzie

> w grze. Bedzie? Będą wogóle (oprócz Triss of course) jacyś czarodzieje z sagi?
Jeśli ja się mogę wtrącić to powiem, że raczej nie będzie Yen. Jak wszyscy wiemy

Spoiler

zginęła
razem z Geraltem


LOL, ale Geralt też zginął, no nie? A cała gra jest jemu poświęcona. Po prostu widać, że twórcy Wiedźmina (gry) w dość luźny sposób nawiązują do sagi. Poza tym, pytałem również o innych czarodziejów i w dalszym ciągu czekam na odpwiedź (na temat Yennefer również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Naprawdę nie chcemy zdradzać Wam wszystkich szczegółów - z pewnością nie wyjawimy wszystkich postaci, które spotkacie w grze! Chcemy, żebyście sami się o tym przekonali - chcemy Was zaskakiwać i dopilnować, że grę ukończycie, żeby na własne oczy przekonać się, jak historia Białego Wilka potoczy się tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:14, alek_p napisał:

W takich sprawach śmiało kontaktuj się ze mną bezpośrednio (aleksander.pakulski@thewitcher.com)
- zobaczymy, co da się zrobić :-)

Pozdrawiam!


Witam.
Chciałbym się przypomnieć.
Prosiłeś o napisanie maila co zrobiłem 9 czerwca. Potem wysłałem jeszcze jednego i jak na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Sprawa jest dla mnie naprawdę ważna.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować