Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Blizzarda na zaawansowanym etapie

52 postów w tym temacie

pepsi

Zarówno StarCraft II, jak i Diablo III są w zaawansowanej fazie produkcji - zapewniał na spotkaniu podsumowującym 1. kwartał bieżącego roku fiskalnego szef Blizzarda, Mike Morhaime. Zdradził też powód, dla którego o nowym projekcie MMO firmy jest tak cicho.

Przeczytaj cały tekst "Gry Blizzarda na zaawansowanym etapie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace na zaawansowanym etapie? Wystarczy spojrzeć na (długi zresztą) gameplay Diablo III, czy wymienionego StarCraft''a II... Co do ''tajemniczego'', nowego MMORPG - tak jak WoW wyznaczy on nową jakość na rynku i odniesie ogromny sukces komercyjny. Skąd to wiem? To przecież Blizzard :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pimat a gdzie masz słownik.

Najbardziej z wyżej wymienionych gier czekam na Diablo 3 i mam nadzieję że gra będzie dobra.

A co do tajemniczego MMO to by się przydało aby było darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a może to Kajko i Kokosz: Szkoła Latania Online? xP też bym chciał wiedzieć, co to jest i odpalić już Diablo III. Ale trochę cierpliwości.... Jest tyle fajnych gier, w które można już TERAZ zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi MMO Blizzard powinien dać sobie już spokój. Nie dość że trzepią niewyobrażalne sumy na WoW''ie to jeszcze chcą więcej. Ale i tak... Starcraft 2 - czekamy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze ludzie z Blizzarda sa cfani - wypuszcza pewnie najpierw dodatek do wowa potem SC II a potem Diablo 3 i to w takich odstępach czasowych zeby w kazde mozna bylo sie nagrac :] gdzies bo SC II ujawnia pewnie ten tajny projekt MMO i machina toczy sie dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:00, Modok napisał:

Pimat a gdzie masz słownik.

Najbardziej z wyżej wymienionych gier czekam na Diablo 3 i mam nadzieję że gra będzie
dobra.

A co do tajemniczego MMO to by się przydało aby było darmowe.

Zastanawiam się, gdzie Pimat popełnił błąd i nie mogę tego miejsca znaleźć. Za to Ty popełniłeś błąd interpunkcyjny (...) mam nadzieję że gra będzie dobra. (...). Gdy występuje w zdaniu złożonym "że", to za nim stawiamy przecinek.

Żeby nie offtopować- Gry Blizzarda "zawsze" są w zintensyfikowanej produkcji, a i tak czekamy bardzo długo zanim się ukażą, może sami za bardzo nie wiedzą ile teraz mniej więcej trwa produkcja gry komputerowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać jedno Blizzard ma najlepszych na świecie fachowców od marketingu i tyle, to wszystko jest tak dobrze zaplanowane że kolejne gry na pewno odniosą sukces, a nawet jeżeli nie będą super to sam sukces sprzedanych egzemplarzy, bo kto by patrzał na recenzje Starcrafta II albo Diablo III i tak to kupi - jak fan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie Diablo 3 to spełni się moje najskrytsze marzenie oby na gwiazdkę można było już to kupić na 100% kupuję edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:29, Budyn napisał:

> Pimat a gdzie masz słownik.
>
> Najbardziej z wyżej wymienionych gier czekam na Diablo 3 i mam nadzieję że gra będzie

> dobra.
>
> A co do tajemniczego MMO to by się przydało aby było darmowe.
>
Zastanawiam się, gdzie Pimat popełnił błąd i nie mogę tego miejsca znaleźć. Za to Ty
popełniłeś błąd interpunkcyjny (...) mam nadzieję że gra będzie dobra. (...).
Gdy występuje w zdaniu złożonym "że", to za nim stawiamy przecinek.

Żeby nie offtopować- Gry Blizzarda "zawsze" są w zintensyfikowanej produkcji, a i tak
czekamy bardzo długo zanim się ukażą, może sami za bardzo nie wiedzą ile teraz mniej
więcej trwa produkcja gry komputerowej :P


Panie Budyń przykrym jest to, że w zdaniu złożonym przecinek wstawiamy przed "że" a nie po ;). No i ja też nie mogę znaleźć błędu w komentarzu Pana Pimata ;]

Btw. Blizzard nie robi gier na czas, dlatego są takie dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za nim:

"mam nadzieję że, gra będzie dobra"

tylko przed:

"mam nadzieję, że gra będzie dobra"

panie Budyn. I jak wymieniasz imię / kswyę itp. danej osoby, to piszesz "pan Misiu" a nie "Pan Misiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować