Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

EA w porozumieniu z Lucasem przez BioWare bedzie pracować nad MMO w świecie Knight of the Old Republic! Brzmi bardzo interesująco, choć na razie nie wiadomo zbyt wiele.

PS Nie wiem czy jest juz taki temat ja w każdym bądz razie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Break the peace widać nigdy nie grałeś w KOTOR.

Będzie na pewno ale moim zdaniem będzie to rok 2010 albo 2011 i by się przydało aby nie było płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka,wielka szkoda. Miałem nadzieje, że zrobią KotORa 3, ale nie...po co...tak czy siak ta seria jest już martwa, dla mnie. Może jeśli będzie darmowy MMO ten to zagram, w co wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:50, Ecko09 napisał:

Wielka,wielka szkoda. Miałem nadzieje, że zrobią KotORa 3, ale nie...po co...tak czy
siak ta seria jest już martwa, dla mnie. Może jeśli będzie darmowy MMO ten to zagram,
w co wątpie...

Jasne, jasne... EA zadba o zysk. Mam tylko nadzieję, że gry nie wyda LEM, bo ciekawe czy wtedy były by karty pre-paid powszechnie w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:46, Aragloin napisał:

Ja tam czekam na KotOR Online z wypiekami na twarzy. Przedwczoraj skończyłem The Sith
Lords, i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć!


Nie bedzie to pewnie kontynuacja serii KotOR, bo tak by zrobili wcześniej juz zapowiadaną 3 odsłone, którą zaniechali jednak, a gra w świecie znanym nam z I i II części. Wygląda ze taki kierunek obrały studia i kolejne tytuły tworząne są przede wszystkim do gry po sieci. Wychodzi to na przeciw oczekiwaniom graczy, którzy wolą ze sobą rywalizować w necie. No i szkoda ze bedzie to pewnie kolejna gra z abonamentem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:52, Aragloin napisał:

Jasne, jasne... EA zadba o zysk. Mam tylko nadzieję, że gry nie wyda LEM, bo ciekawe
czy wtedy były by karty pre-paid powszechnie w sprzedaży.


LEM nie wyda bo w Polsce wydawcą swoich gier jest EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:58, Paoro napisał:

> Jasne, jasne... EA zadba o zysk. Mam tylko nadzieję, że gry nie wyda LEM, bo ciekawe

> czy wtedy były by karty pre-paid powszechnie w sprzedaży.

LEM nie wyda bo w Polsce wydawcą swoich gier jest EA.

A pamiętasz, że tam też jest Lucas Arts? Bo ja żadnej gry z tym logo nie widziałem nigdzie indziej jak u LEMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:07, Aragloin napisał:

A pamiętasz, że tam też jest Lucas Arts? Bo ja żadnej gry z tym logo nie widziałem nigdzie
indziej jak u LEMa


W sumie racja, tak jak mówisz. Ciekawe na czym polega ta ich współpraca. Czy Lucas dał im tylko prawo do tytuły, czy na czym innym to polega. Znając jednak tych marketingowców z Electronic''a to obstawiam ze oni wzieli sie za wydanie.

Druga sprawa to jest z BioWare, nie wiem czy to ich dotyczyło, ale chyba tak ze EA kupiła to studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2008 o 10:11, Paoro napisał:

Druga sprawa to jest z BioWare, nie wiem czy to ich dotyczyło, ale chyba tak ze EA kupiła
to studio.

To jest taka jaby autonomia, niby jest samodzielna, ale EA ma dużo do powiedzenia.
Wg mnie wyda ją LEM bądź EA, no chyba, że BioWare da CDP- co by mnie ucieszyło. Wiecie, późniejsza sprzedaż, i brak kłopotów z kartami pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:14, Aragloin napisał:

> Druga sprawa to jest z BioWare, nie wiem czy to ich dotyczyło, ale chyba tak ze
EA kupiła
> to studio.
To jest taka jaby autonomia, niby jest samodzielna, ale EA ma dużo do powiedzenia.


Mam nadzieje ze ma mało do powiedzenia w kwesti jakości gier, bo wiadomo ze jak gra EA to reklame ma dobrą, tyle ze sama gra mało sobą reprezentuje. Nie podoba mi sie ze przejmują te studia, niszczą konkurencje, dla nich to dobrze ale taki moloch to problem dla graczy, owszem zdarzają im sie dobre gry, ale większość to masówka, ale do BioWare mam zaufanie, robią świetne gry, chodzby NWN, Mass Effect ostatnio i pierwsza część KotOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:21, Paoro napisał:

Nie podoba mi sie ze przejmują
te studia, niszczą konkurencje,

Pamiętaj o duecie Activision-Blizzard. To jedyny "spisek" który może obalić rządy EA. Elektronicy chcieli kupić T2, ale na szczęście im to się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak umarła marka KotOR''a. Kolejny świetny tytuł cRPG idzie w odstawkę na rzecz chęci zarobienia grubych pieniędzy przez EA i Lucas Arts. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:16, orzech4 napisał:

A więc tak umarła marka KotOR''a. Kolejny świetny tytuł cRPG idzie w odstawkę na rzecz
chęci zarobienia grubych pieniędzy przez EA i Lucas Arts. Szkoda.


Nie wiem ile z tego prawdy, ale pewne niezamkniete wątki mają się pojawić, więc jakies nawiazanie do poprzednich części będzie, ale zarazem trudno będzie coś nawiązywać w fabule dziejącej się 300 lat po "dwójce", ale też pozostawia dużo swobody twórcom. Wiadomo, że lepiej było by gdyby... ale nie ma co gdybać i trzeba iść z biegiem czasu, twórcy gier zauważyli ze od gier dla pojedyńczego gracza, lepiej sprawdzają sie MMO, bo wychdzą na przeciw oczekiwaniom samych graczy, którzy chcą ze sobą rywalizowac, patrząc chodzby na przykład WoW, to zarówno świetny interes dla twórców, jak i zabawa dla graczy. Szkoda ze wraz z takimi grami idzie konieczność płacenia abonamentu, co jest problematyczne. Twórcy TOR-a wybór tej wlasnie drogi, usprawiedliwiają możliwością rozwinięcia fabuły, czy to prawda to sie okaże dopiero w praniu... ale jak tu nie wierzyć Biowareowi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by odniosło jakiś sukces na miarę WoW. SW: Galaxies takiego nie odniosło, ale to przez złamane obietnice vide. Peter Molyneux. Pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ze przydało by sie wznowienie KotOR-a I & II przy okazji wydania The Old Republic, a raczej wcześniej, bo do daty wydania to jeszcze pewnie daleka droga, byłby to dobry chwyt marketingowy, a przy okazji gracze mogli by uzupełnić braki/przypomnieć sobie serie. Mi zależy bardzo na dwójce i poluje na nią od jakiegos czasu, ale oprócz wydania niemieckiego nic nie znalazłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować