Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2010 o 13:16, Ecko09 napisał:

Kolejna planeta, którą przyjdzie nam odwiedzić to Taris.
http://www.swtor.com/info/holonet/planets/taris


Miło będzie wrócić w znajome strony ;P ciekaw jestem czy spotka się tych ludzi (ich przodków) ze slamsów (czyt. najniższego poziomu Taris) którym się pomogło w "jedynce", ciekaw jestem czy oni też zginęli podczas bombardowania Taris przez Malaka.

Świat wydaje się być bardzo rozbudowany mnóstwo planet, ciekaw jestem jak bardzo będą rozbudowane lokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:54, Paoro napisał:

>


Bombardowanie zniszczyło tylko górne i dolne miasto. Slumsy podobno zostały nienaruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pocieszenie. Teraz Rakghoule rozejdą się po planecie, nieograniczone przez służby porządkowe i łowców. Chociaż część rakghouli kiedyś przyuczono do niejakiego poziomu cywilizacyjnego...

Czyżby przyspieszona ewolucja? Nowe Taris będzie domeną zaawansowanych mniej więcej jak jaskiniowcy Rakghouli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo opis przypominał mi New Folsom ze StarCrafta II (przypomnijmy - więzienie o bardzo zaostrzonym rygorze, aktywność wulkaniczna dość, hm, spora [cholera, znowu śnieg pada] i trzyma się tam najbardziej niebezpiecznych więźniów), ale nie, to dżungla mocno zainspirowana Epoką Lodowcową III, zdaje się! W każdym razie nic specjalnie interesującego, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, właśnie po raz pierwszy obejrzałem oficjalny cinematic trailer TORa i co tu dużo mówić: po prostu wgniotło mnie w krzesło i razem z krzesłem w podłogę. O_O
Dotychczas za najlepszy trailer uważałem ten z Warhammera 40k: DoW, ale to się właśnie zmieniło. ;-)

Po prostu wow... i nie mam tu na myśli WoWa. ;-)

A co do samej gry, to w zasadzie czekam na jedną informację: czy będzie można płacić pre-paidami. Bo jeżeli jedyną formą płatności pozostanie karta kredytowa, no to niestety, ale obecnie... powiedzmy, że wspieram finansowo znajomego i przez co najmniej najbliższy rok nie będę miał szans na uzyskanie tzw. zdolności kredytowej czy jakoś tak. Chyba że zmieniłbym bank (obecnie mam konto w PKO PB) na jakiś mniej restrykcyjny, ale wolę aż tak nie kombinować. Przynajmniej nie teraz.
Także wtedy, zakładając że gra ukaże się jeszcze w tym roku, ja zagram sobie dopiero w okolicach maja-czerwca 2011... najwcześniej. Ale jeśli będą pre-paidy, to nie będzie problemu. ;-)

Także najpierw wolałbym wiedzieć, czy w ogóle będę miał możliwość gry, a potem ewentualnie będę się zastanawiał co i jak.
Ale ten trailer... choć dramatyczna końcówka, to naprawdę robi wrażenie. I muszę przyznać, że było mi żal tego Jedi na końcu. Takie sceny motywują do walki z Sithami... ze złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:47, Ostrowiak napisał:

Interesujące. Jak na razie w zapowiedziach Old Republic podoba mi się właśnie ta dbałość o szczegóły i tło historii. To może być powodem jej sukcesu (już widzę tych wszystkich fanów SW dyskutujących na temat kanonu), ale też niepowodzenia, ponieważ wielu zainteresowanych fabułą i role playem często jest rozczarowanych mechaniką itp., czyli może być podobny koniec jak WAR:AoR i AoC... Oby nie^^

A z zamieszonych tu postaci wg. mnie króluje rzeźnik^^ Trochę mi z opisu Rommla przypomina. Hutt też ciekawy, tylko mistrzyni Shan jakaś taka nijaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 13:15, Revanchist napisał:

> Ten Webcomic już się skończył, tak?

Jeżeli pojawiły się wszystkie rozdziały trzeciego aktu to tak.


No są już dawno. a szkoda, fajne to jest, poczytałbym więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie mam tego problemu. W dodatku rozważałem zgłoszenie się do testów gry, ale perspektywa podawania jakiegokolwiek numeru telefonu mnie odstraszyła :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować