Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Nie nie, nie o to chodzi.
Zwyczajnie umiejscowienie premiery TOR w tym samym terminie odciągnie od niego część graczy. Dla mnie osobiście priorytetem jest i pozostanie TOR, ale część ludzi, z którymi chciałbym grać, na pewno wybierze Guild Wars.

A do testów się zapisałem pierwszego dnia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo, czy wtedy ta produkcja zostanie wydana, wydawcy chyba biorą pod uwagę ewentualne potencjalne hity wychodzące w danym czasie, zresztą to Star Wars, więc bardzo bym się o to nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie intryguje "sithyjska" dziewczyna. Nie pojawiły się do tej pory żadne w kanonie? Bo ani nie ma sithyjskich rysów, ani macek :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 19:25, crpgfan napisał:

http://bioworld.ea.pl/?p=2892
Ponoc beda mikrotransakcje zamiast abonamntu.Dla mnie to dobrze nie będe płacił drugiego
abonamntu za gry(juz jeden płacę)


No ja cały czas mam nadzieję, że będą mikrotransakcje. Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, tylko mam nadzieję, że tymi mikrotransakcjami nie spieprzą gry w taki sposób, że trzeba będzie wywalać kasę na różne pierdoły, by rozgrywka była możliwa, a z Battlefield Heroes tak było. Co prawda, BH było za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie za mocno sobie polecieli z tłumaczeniem. Najbezpieczniej byłoby powiedzieć, że Revan i Malak odkryli coś nie do opisania, zamiast doklejać ich do historii True Sith Empire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to można wytłumaczyć punktem widzenia Gnost-Durala, ale tak czy siak z bardzo fajnej i dość nietypowej opowieści znowu mamy do czynienia z wręcz ordynarnym standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 10:59, Ostrowiak napisał:

Faktycznie za mocno sobie polecieli z tłumaczeniem. Najbezpieczniej byłoby powiedzieć,
że Revan i Malak odkryli coś nie do opisania, zamiast doklejać ich do historii True Sith
Empire...


Oj tam ja wole tłumaczyć że tak subiektywnie uważa Gnost-Dural, ale fakt faktem oczernia nam Revana, z kogoś kontrowersyjnego ale za to mającego otwarty umysł, widzącego faktyczną słabość Republika, robi figuranta:/ Większość to się zgadza z tym co było wiadomo po kotorze 2, ale nie mogli tego zostawić niedopowiedzianego tak jak było, albo poczekać ew. do zrobienia kotora 3 i wytłumaczenia tego w jakiś ciekawszy sposób, bo że Imperium Sithów co atakuje Republikę 300 lat po Revanie i Malaku, to że są to ci których szukał Revan po pokonaniu Malaka to wiadoma była, ale czarna eminencja poruszająca za sznurki Revanem to przegięcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci źli z przewagą liczebną atakują niewinnych,pojawiają się dobrzy którzy nie mają przewagi w niczym i z początku dają d*py złym.Ale ostatecznie wygrywają.Jakież to przewidywalne w grach BioWare.Panie i panowie,tak będzie wyglądać cała ta świetna fabuła ToR''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować