Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

A właśnie że wcale nie dają. Ci żołnierze Republiki to prawdziwe badassy, zwłaszcza ich dowódca, Havoc. Skubaniec rozwala Sithów gołymi rękami i nie chrzani się w walce, cwaniakując nawet i do samego Malgusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 20:56, Revanchist napisał:

A właśnie że wcale nie dają. Ci żołnierze Republiki to prawdziwe badassy, zwłaszcza ich
dowódca, Havoc. Skubaniec rozwala Sithów gołymi rękami i nie chrzani się w walce, cwaniakując
nawet i do samego Malgusa.

Niby tak,ale przewagę dalej ma Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:47, junior92 napisał:

Jestem bardzo ciekaw czy wydadzą grę po polsku, było by to miłe zaskoczenie

Oby nie. Argumenty:
- Najazd dzieci neo,
- Utracenie klimatu,
- Za duży projekt do polonizacji.
- I jeszcze raz dzieci neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś gra w języku polskim nie zostanie wydana, na 70% for o grach, dzieci neo pytać się będą: "Kiedy bendzie spolszczenie do tej super gierki??????????????????".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:07, Wrukos napisał:

Jeśli zaś gra w języku polskim nie zostanie wydana, na 70% for o grach, dzieci neo pytać
się będą: "Kiedy bendzie spolszczenie do tej super gierki??????????????????".

Ja na fora rzadko wchodzę, bardziej boje się pytań typu: " A jak tego q zrobić?", można jednak takiemu ignora dać i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:07, Wrukos napisał:

Jeśli zaś gra w języku polskim nie zostanie wydana, na 70% for o grach, dzieci neo pytać
się będą: "Kiedy bendzie spolszczenie do tej super gierki??????????????????".


Dla mnie ważniejsze są wrażenia z gry w grze, a nie na różnych forach okołotematycznych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech oglądałem przed chwilą (trochę późno) drugi trailer TORa......, który jest jeszcze lepszy od pierwszego. Ta walka jest jeszcze bardziej widowiskowa, a jakość całego filmu niesamowita jak dla mnie (ten dźwięk.....hmm). Aż żal nie ma filmów pełnometrażowych tego rodzaju. Gdyby TOR nie miał abonamentu, brałbym w ciemno, a tak mogę się tylko zachwycać animacjami. (które nawiasem mówiąc gdybym miał choć trochę talentu i program tworzył namiętnie, bo kilka pomysłów mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nie podał jeszcze do wiadomości publicznej oficjalnej informacji na temat metody płatności, ostatnio zresztą coraz więcej mówi się o mikropłatnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Niby nikt nie podał, ale większość graczy modli się o abonament. Mikropłatności jeszcze żadnej grze nie wyszły na dobre. To jest oczywiście moje zdanie, nikt nie musi sie zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak trochę boję się abonamentu, nie mam ochoty dopłacać jeszcze do gry. Mikropłatności z pewnością by grę zabiły (jak to się stało z Battlefield Heroes), ale preferowałbym takie rozwiązanie + PvE :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wrzucającego obrazki: Będą jakieś klasy lecznicze?

Odp: Sith Inquisitor i Jedi Consular są właściwie healerami, ale smuggler( i prawdopodobnie agent imperialny) też będą mogli trochę leczyć

20100711220308

20100711220317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsze info od osoby która wrzucała screeny: prawdziwa data premiery to jesień 2010, wiosna 2011 to nazwijmy to "data bezpieczeństwa"

pre-ordery mają zostać zapowiedziane na PAX

20100711220800

20100711220849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować