Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2011 o 22:05, Paoro napisał:

Tej to jak się skończy ściągać te 20 giga to można już pykać? :P


A czy jest już weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:12, Rizzan napisał:

> Tej to jak się skończy ściągać te 20 giga to można już pykać? :P

A czy jest już weekend?

Oj tam, zassało mi już połowę to można chociaż sobie pomarzyć, że zaraz się odpali tora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:46, Daronn_Darker napisał:

No właśnie nie jestem głupi, wcześniej już było podane to rozwiązanie. Nie pomaga, bo
ustalone miałem już wcześniej.

To mowisz, ze ja jestem glupia - dziekuje:). Trudno jesli ty masz inny problem, u mnie juz wszystko dziala. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. od paru dni nie mogę zalogować się na swoje konto na swtro.com proszę mnie o zmiane hasła. zmieniałem je X razy i nadal nic. w kółko pojawia mi się taka wiadomość "LOGIN FAILED - We have modified our password policy. You may be affected. Click here for more information." Czy ktoś miał też taki problem albo wie jak go rozwiązać. Ddzowniłęm do EA zresetowali mi hasło, na orogin moge sie tym haslem zalogowac, battle loga tez. ale nie na tora. Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:12, meJKu napisał:

Ile waży u was folder z The Old Republic? U mnie około 18,5 i nie jestem pewien czy wszystko
ściągnęło :F


Nie musisz się martwić tyle ma być :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie SWTOR jest bodajże instrukcja, jak postępować w tym przypadku, w każdym razie rzecz w tym, ażeby po prostu zmienić hasło (czyli za pomocą standardowego formularza ''zapomniałem hasła'') ;)

Właściwe testy rozpoczynają się w weekend? Pobrałem już całość, niemniej wszystko funkcjonuje wyjątkowo ''opieszale''- vide oficjalna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane (a raczej nie grane) mialem napisane ze moge wejsc do bety 21 i 22 dni tego miesiaca mimo to nie moge kliknac play wogule sie nie podswietla

waga mojej gry to 18.5 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze ilu ludzi urwie się z księżyca z tym problemem "nie mogę kliknąć play" i wo ogóle dziwiącymi się, ze nie da się grać. Zabawne się to robi już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo przewalam juz fora od kilku h i nic nie znalazlem az wkoncu tutaj trafilem na poczatku myslalem ze moze cos sie nie zpatchowalo teraz juz wiem ze tak nie jest ale problem nadal zostal a mam ogromna ochote w to zagrac jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 21:00, FratelloAgito napisał:

Własnie dostałem maila do bety i tu pytanie? Ile on trwa? Jest jakiś określony czas?
Do premiery czy jak?


Na pewno w mailu nie podali ci w jakim okresie trwa beta? Masz dwie możliwości: albo w ten weekend albo trafiłeś do ogólnej zamkniętej bety, która skończy się jakoś przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 21:18, Rizzan napisał:

> Własnie dostałem maila do bety i tu pytanie? Ile on trwa? Jest jakiś określony czas?

> Do premiery czy jak?

Na pewno w mailu nie podali ci w jakim okresie trwa beta? Masz dwie możliwości: albo
w ten weekend albo trafiłeś do ogólnej zamkniętej bety, która skończy się jakoś przed
premierą.

No ja też nie dostałem tego meila, że się dostałem np. na weekendowe testy i żebym "odpowiedział im teraz" jak to było w meilu jakiego dostał dzisiaj mój kumpel:P co prawda mam wpisany ten kod z gram.pl a on chyba nie miał, ale jakiegoś meila kiedy mam mieć te testy to bym chętnie dostał. Jak jest u was macie tego meila z response?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie ściągnołem całego klienta ponad 20gb i podczas instalacji wyskoczyła mi informacja że nie mam miejsca na dysku, orientuje się ktoś ile ta gra potrzebuje wolnego miejsca (mam na myśli wielkość klienta + instalacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować