Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2011 o 17:11, Damianuss1 napisał:

> Gra sie wlaczyla ale mam ciagle czarny ekran tylko :P
Cierpliwości, poczekaj z 2-3min, powinno wskoczyć menu.


Ja nawet nie widze logo EA ani filmiku, nic, slysze tylko ze leca :) Pozniej slysze ze klikam Menu ale go nie widze.

U kolegi pokoj obok weszlo, jest tylko 1 serwer angielski, 3 niemieckie i 3 francuskie. Do angielskiego byl 5000 w kolejce, czy Bioware jest normalne? Po co daja tyle kluczy skoro udostepniaja 1 serwer angielski tylko, to jak oni chca te gre przetestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:19, Gosu napisał:

> > Gra sie wlaczyla ale mam ciagle czarny ekran tylko :P
> Cierpliwości, poczekaj z 2-3min, powinno wskoczyć menu.

Ja nawet nie widze logo EA ani filmiku, nic, slysze tylko ze leca :) Pozniej slysze ze
klikam Menu ale go nie widze.

U kolegi pokoj obok weszlo, jest tylko 1 serwer angielski, 3 niemieckie i 3 francuskie.
Do angielskiego byl 5000 w kolejce, czy Bioware jest normalne? Po co daja tyle kluczy
skoro udostepniaja 1 serwer angielski tylko, to jak oni chca te gre przetestowac?

To Amerykanie. Pewnie myślą, że tylko oni gadają po angielsku -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:26, Kazak napisał:

To Amerykanie. Pewnie myślą, że tylko oni gadają po angielsku -.-


No on wlasnie wszedl sobie na amerykanskie serwery i jest ich pelno i juz sobie gra. Ja mam nadal ciemny ekran, slysze dzwieki tylko, gra chyba ma jakis problem z moja konfiguracja sprzetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:39, damlon napisał:

Są osobne serwery dla Ameryki i dla Europy, niestety wszystkie FULL.

Zgadza się, trzeba w kolejce czekać. Jestem teraz coś koło 600 i jedzie w dół. Kto wie, może jeszcze dzisiaj sobie pogram : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:50, damlon napisał:

Ja wszedłem na jedyny Europejski serwer in English, ale po otrzymaniu numerka prawie
7000 zrezygnowałem :P

Teraz zauważyłem, że kolejka raz idzie w górę, raz w dół. Pozostaje zostawić włączony monitor, obserwować kiedy wejdzie. Na całe szczęście TV mam nad monitorem powieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:52, Damianuss1 napisał:

> Ja wszedłem na jedyny Europejski serwer in English, ale po otrzymaniu numerka prawie

> 7000 zrezygnowałem :P
Teraz zauważyłem, że kolejka raz idzie w górę, raz w dół. Pozostaje zostawić włączony
monitor, obserwować kiedy wejdzie. Na całe szczęście TV mam nad monitorem powieszony.


Sproboj na Amerykanskie wejsc.

ps. Zostawilem gre na jakies 10 minut i nadal mam czarny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 18:18, Reffanov napisał:

Ktoś mi wyjawi jak się zalogować? A w zasadzie włączyć grę - przycisku Play nacisnąć
nie mogę, mimo że gra skończyła już wszystko pobierać. Dostęp do bety oczywiście mam.



moze twoja zaczyna sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak sie maja kolejki na europejskich serverach gdzie jest tylko jeden angielski ale USA maja instant queue wiec polecam zeby szybko sie przekonac jak slaba jest ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodźcie na amerykańskie serwery. Nic nie szkodzi że są oznaczone jako Full. Jeśli nie ma obok podanego czasu oczekiwania na dołączenie, wejdziecie od razu. Lag niezauważalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie troszke pograc, ale ze gra sie zaciela na ekranie ladowania to musialam niestety wylaczyc i ustawic sie do kolejki. Z 1100 zeszlo dosc szybko na 180. Wrazenia jak na razie mieszane, z jednej strony fajnie sie gra, klasy sa ciekawe i sterowanie przyjemne. Z drugiej strony odczucie lekko podobne do lotro czyli niby ladnie, fajnie i fajna fabula, ale gra nie rzuca na kolana. Nadal jestem niezdecydowana, ale pogram jescze troche (jak na razie udalo mi sie grac godzine z lagami, dc itp:P) i sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować