Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2011 o 04:00, Gosu napisał:

Troche dziwny jest 'auto-attack' a wlasciwie jego brak, musze ciagle klikac, ale to kwestia przyzwyczajenia. Jak narazie nie mam ani crasy ani lagow. Jedynie co mi sie zrabalo to Targeting nagle przestal dzialac i nie moge nic zaznaczac.


dobry trening przed wprowadzeniem monka do wowa. on tez nie bedzie mial auto attacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na lapku i nie miałem problemów, mimo że trochę znolifiłem xD Wszystko na high, tylko cienie wyłączyłem (mój lapek to msi gx 623, więc już pierwszej świeżości nie jest). Jedyne co mnie denerwowało, to to, że nie mogłem AA włączyć nie wiem czemu :/
Na początku też może nieco ścinać/lagować bo jest masa gracza, ale jak trochę się oddalimy od lokacji startowej to wszystko miło śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 15:11, Malevyn napisał:

> Troche dziwny jest ''auto-attack'' a wlasciwie jego brak, musze ciagle klikac, ale
to kwestia przyzwyczajenia. Jak narazie nie mam ani crasy ani lagow. Jedynie co mi sie
zrabalo to Targeting nagle przestal dzialac i nie moge nic zaznaczac.

dobry trening przed wprowadzeniem monka do wowa. on tez nie bedzie mial auto attacku.


Ja nie mam zamiaru grac w nowy dodatek wowa, szczerze mowiac myslalem ze to jakis zart bllizarda, niedlugo beda tam teletubisie i prosiaczek. Moja przygoda z wowem zakonczyla sie pol roku temu po 6 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 11:26, ww3pl napisał:

Pytanie - czy tylko ja mam problemy z momentalnie przegrzewającym się laptokiem w SW:ToR?
Niezależnie od wybranych ustawień (komputer jest w stanie uciągnąć grę na wysokich detalach),
mój komputer po prostu się topi.

... Przynajmniej jest ciepło w domu.

Kupujesz sprezone powietrze i powinno byc po problemie. Mialem to samo. Podczas samego tworzenia postaci, temperatury dochodzily do nawet 100 stopni i lapek sie wylaczal. Po gruntownym przedmuchaniu, nie przekraczam teraz 65, gra smiga na maxa i w ogole lapek dziala nawet lepiej niz na poczatku kiedy go zakupilem. Sprezone powietrze to jeden z cudow, ktore ostatnio odkrylem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie wejść do gry? Właśnie ściągnęła mi się gra, ale przycisk Play jest zablokowany, chyba serwery są przeciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptok w środku jest pozbawiony kurzu - specjalnie go otwierałem. Oczywiście, jakby gwarancja o cos wypytywała, to ten tego ja nic nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, towarzysze, bo ja nie mogę się nawet zalogować do tego badziewia przez launcher, aby ściągnąć pliki gry. Cały czas gdy klikam login wyskakyje mi komunikat:

"There is currently no active subscription on this account. Activate your account here."

Gdzie pod "here" ukryty jest odnośnik do "mojego konta" na stronie TOR''a, a tam brak jakichkolwiek informacji co mam zrobić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2011 o 18:52, DoMiNo1992 napisał:

Gdzie pod "here" ukryty jest odnośnik do "mojego konta" na stronie TOR''a, a tam brak
jakichkolwiek informacji co mam zrobić dalej.


Wydaje mi sie, ze jest juz za pozno na aktywowanie betowego klucza. Poczekaj na kolejna bete, podobno jakas jeszcze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 19:25, Jester napisał:


> Gdzie pod "here" ukryty jest odnośnik do "mojego konta" na stronie TOR''a, a tam
brak
> jakichkolwiek informacji co mam zrobić dalej.

Wydaje mi sie, ze jest juz za pozno na aktywowanie betowego klucza. Poczekaj na kolejna
bete, podobno jakas jeszcze bedzie.


Ja klucz aktywowałem tego samego dnia, co gram.pl mi go wysłało. Ściągnąlem plik instalacyjny ważący 20-coś mb, zainstalowałem i właśnie w tej ściągniętej aplikacji nie mogę się zalogować, bo wyskakuje ww. komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 20:00, DoMiNo1992 napisał:

Ja klucz aktywowałem tego samego dnia, co gram.pl mi go wysłało. Ściągnąlem plik instalacyjny
ważący 20-coś mb, zainstalowałem i właśnie w tej ściągniętej aplikacji nie mogę się zalogować,
bo wyskakuje ww. komunikat.


Ale przed sama beta trzeba bylo jeszcze potwierdzic chec uczestnictwa. Zwracam szczegolna uwage na slowo "PRZED". Od tego zalezala kolejnosc wpuszczania na przyklad. Pewnie tego nie zrobiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 01:57, Ostrowiak napisał:

nie jestem w stanie zrobić screena, zapisuje się jako czarny ekran

pls halp

Wylacz aero, jak masz win7, ewentualnie rob screeny frapsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 03:00, gothicsheep napisał:

> nie jestem w stanie zrobić screena, zapisuje się jako czarny ekran
>
> pls halp
Wylacz aero, jak masz win7, ewentualnie rob screeny frapsem.


Mam włączone aero, mam win7, a fraps łapał screeny bez problemu podczas starej bety ;o Na nowej nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj okazało się, że pobiera mi jeszcze 4-5GB. Stąd pytanie. Do kiedy jest beta? Tzn. wyczytałem, że jest tlko w piąek i w sobotę i ktoś mówił, że tak jak ja dostałem klucz to tlyko na jeden taki weekend i w już kolejny nie będę mógł brać udziału. Jaka jest prawda? Opłaca mi się jeszcze ściągać i zagrać choćby w następny piątek?

Ps. Wiecie może czy będzie polska wersja i ile będzie wynosił abonament? Pytanie nabsa, ale tą grą mało się interesowałem poza newsami z gram.pl i z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 10:12, Afro69 napisał:

Ps. Wiecie może czy będzie polska wersja i ile będzie wynosił abonament? Pytanie nabsa,
ale tą grą mało się interesowałem poza newsami z gram.pl i z ciekawości...


Polskiej wersji w dniu premiery nie będzie. Może ją zrobią za pare lat jeśli gra będzie jeszcze żyła. A co do abonamentu to pewnie będzie tyle ile we wszystkich MMO ~13 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie mi ta gra chodzi :/ Niby 70 pinga ale mam po 10 fpsów w niektórych miejscach a potem normalnie wraca do 50-60. Szkoda czasu marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować