Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Unmedicated Superiority polecam, jeśli chcesz grać po stronie Imperium. Tylko nie pamiętam, czy mamy wolne miejsca... : >


@Quallor -> Jeśli pre-order packa zamówiłeś dopiero w niedzielę, to muszą Ci go "wyslać", a dopiero potem Ci się pojawi zamówienie właściwej gry. Nie zapomnij zarejestrować swojego cd-keya z pre-ordera na stronie swtor.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję że zagrałem w betę ... bo teraz nie mogę zmusić się do grania w cokolwiek innego !! Co ja będę robił przez te 3 tygodnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nic nie dostałem, przy czym zamówiłem klucz on-line, więc teoretycznie nie było jako takiej "wysyłki". Klucz oczywiście dostałem i już dodałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 19:03, Reffanov napisał:

Jak to wygląda z tym pre order packiem? Jeśli zamówię pre-order packa w postaci klucza
to grę i tak dostanę w wersji pudełkowej?


Mam tak samo, zamówiłem tutaj sam klucz online bez pudełka, a teraz widzę że mam w zamówieniach zmienione na pudełko z grą, a nie sam klucz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 19:37, Stfforex napisał:

> Jak to wygląda z tym pre order packiem? Jeśli zamówię pre-order packa w postaci
klucza
> to grę i tak dostanę w wersji pudełkowej?

Mam tak samo, zamówiłem tutaj sam klucz online bez pudełka, a teraz widzę że mam w zamówieniach
zmienione na pudełko z grą, a nie sam klucz ;/


Cóż... u mnie to nie problem, po prostu chcę zamówić pre-order pack jako klucz, a grę dostać w pudełku. :) Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 21:01, Reffanov napisał:

Cóż... u mnie to nie problem, po prostu chcę zamówić pre-order pack jako klucz, a grę
dostać w pudełku. :) Dlatego pytam.


U mnie obojętnie czy będzie pudełko czy nie, ja chce kod tak bym mógł zagrać wcześniej;-) A jak to z wysyłkami, problem, opóźnienie i mogę czasem nie dostać tego co chciałem tak szybko. Nie licząc że chciałem oszczędzić na wysyłce, a tutaj bezczelnie mi teraz doliczyli kuriera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto kupił pre-order będzie grał 7 dni przed premierą, nie ważne czy kupił pełną gry czy nie, więc pewnie będziesz mógł pobrać ją przez Origin i spokojnie zagrać przed premierą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 22:04, Saref napisał:

Każdy kto kupił pre-order będzie grał 7 dni przed premierą, nie ważne czy kupił pełną
gry czy nie, więc pewnie będziesz mógł pobrać ją przez Origin i spokojnie zagrać przed
premierą:).


Czyli za 20zł będę mógł sobie pograć tak jakby 7 dni za free? Czy te 7 dni zostanie mi odjęte od tych 30 dni z samego zarejestrowania pełnej wersji?
A i też jest może gdzieś napisane czy z okazji tego, że istnieje "EA Polska" będzie można płacić abonament złotówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd.

Przede wszystkim, najwcześniejszy Early Access jest 15 grudnia. Jak wiadomo, premiera jest 20, więc bonusowa ilość dni to 5.


Dwa -> ilość dni uzyskanych w Early Accesie zależy od tego jak wcześnie się zarejestrowało pre-ordera(start był przypominam pod koniec lipca). Z moich skromnych kalkulacji wynika mi, że jak teraz ktoś zarejestruje klucz z pre-ordera na stronie SWTOR, to dostanie 1, max 2 dni Early Accessa.

http://www.swtor.com/news/news-article/20111104-0

@Rizzan -> dni te są "za free", ale jak napisałem wyżej, teraz to może być 1, w porywach 2 dni. A jaka różnica, czy się w płaci w PLN czy USD/EUR? Albo EA by robiło kasę na różnicach w kursach albo banki...prawie na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam, kim będziecie grać? Mnie ciągnie do troopera, wcześniej chciało mi się jeszcze imperial agenta, ale jakoś trooper mi się nagle przypodobał, osobiście nie grałem jeszcze ani razu ponieważ miałem error w postaci code 5 przy włączaniu gry, bioware nie potrafił wielu osobom z tym czymś pomóc :/


Co do pre ordera - nie chce mi się wydawać więcej pieniędzy za jakiś kamyczek koloru i pare dni wcześniej grania. Czemu więcej? Znając życie w realu gra będzie w dniu premiery tańsza o 20 zł w dniu premiery, tak jak z każdą praktycznie grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 22:27, Zb4wiciel napisał:

@Rizzan -> dni te są "za free", ale jak napisałem wyżej, teraz to może być 1, w porywach
2 dni. A jaka różnica, czy się w płaci w PLN czy USD/EUR? Albo EA by robiło kasę na różnicach
w kursach albo banki...prawie na jedno wychodzi.


Ja niestety w moim magicznym banku muszę dodatkowo płacić co miesiąc za konto walutowe, a płacenie 110zł za pre-paida mnie nie bawi. Chociaż jeśli abonament będzie wynosił 13 euro to wyjdzie na to samo.

@Viitrik z moich wyliczeń za ten dodatkowy dzień i kamyczek nic się dodatkowego nie płaci. Ten cały pre-order obniża ci cenę gry o 19,90.
A co do grania to prawdopodobnie będę grać Smugglerem albo Jedi Knightem. Chociaż bardziej nastawiam się do tego pierwszego bo początek JK jest trochę nudnawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest jeszcze ta beta?
Stworzyłem konto na stronie po zalogowaniu piszę:
Congratulations, you have completed the sign up process to test Star Wars: The Old Republic.
,a podczas logowania w launcherze:
There is currently no active subscription on this account. ...
Co robię źle? Czy może jest już po becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 22:32, Viitrik napisał:

Że tak zapytam, kim będziecie grać? Mnie ciągnie do troopera, wcześniej chciało mi się
jeszcze imperial agenta, ale jakoś trooper mi się nagle przypodobał, osobiście nie grałem
jeszcze ani razu ponieważ miałem error w postaci code 5 przy włączaniu gry, bioware nie
potrafił wielu osobom z tym czymś pomóc :/


Co do pre ordera - nie chce mi się wydawać więcej pieniędzy za jakiś kamyczek koloru
i pare dni wcześniej grania. Czemu więcej? Znając życie w realu gra będzie w dniu premiery
tańsza o 20 zł w dniu premiery, tak jak z każdą praktycznie grą :P


Mi trooper nie przypadł do gustu kompletnie, jak i cała republika (grałem w bete). Historie postaci Sithów wydają mi się bardziej indywidualne i zmuszają jakoby do wczuwania się w postać i ma się te poczucie siły.
Mój wybór to Sith Warrior/Inquisitor ale pewnie Warrior.
Preferuję po prostu klasy melee jak w WoWie tak i w SWTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 22:48, Pazurex napisał:

> Że tak zapytam, kim będziecie grać? Mnie ciągnie do troopera, wcześniej chciało
mi się
> jeszcze imperial agenta, ale jakoś trooper mi się nagle przypodobał, osobiście nie
grałem
> jeszcze ani razu ponieważ miałem error w postaci code 5 przy włączaniu gry, bioware
nie
> potrafił wielu osobom z tym czymś pomóc :/
>
>
> Co do pre ordera - nie chce mi się wydawać więcej pieniędzy za jakiś kamyczek koloru

> i pare dni wcześniej grania. Czemu więcej? Znając życie w realu gra będzie w dniu
premiery
> tańsza o 20 zł w dniu premiery, tak jak z każdą praktycznie grą :P

Mi trooper nie przypadł do gustu kompletnie, jak i cała republika (grałem w bete). Historie
postaci Sithów wydają mi się bardziej indywidualne i zmuszają jakoby do wczuwania się
w postać i ma się te poczucie siły.
Mój wybór to Sith Warrior/Inquisitor ale pewnie Warrior.
Preferuję po prostu klasy melee jak w WoWie tak i w SWTOR


No tak, ale i tak w realu zawsze będzie taniej :P
Zobacze jeszcze, a co do early accesu, to mam zapewnione 5 dni czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć konta walutowego, żeby płacić w innej walucie. Jak podepniesz kartę kredytową/płatniczą obsługującą transakcje online(Inteligo i mBank takie mają), to Ci bank sam przeliczy ile zł ma pobrać z Twojego konta, jak płacisz za powiedzmy 15€ (i nie jakimś zżynającym przelicznikiem, tylko bliskim średniego NBP :p).

a jak nie masz żadnej z powyższych to zostają pre-paidy na allegro, które w 90% MMO i tak wychodzą dużo taniej niż wykupienie abonamentu bezpośrednio u wydawcy.

@Viitrik -> opisałem to w swoim poprzednim poście.

@Nightfaler -> beta skończyła się dzisiaj o 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym "early access''em" jest troszeczke gorzej. Najwcześniej będą wpuszczać ludzi na 5 dni przed premierą... jednak to jest opcja dla ludzi którzy grę zakupili i zarejestrowali zaraz po tym jak tylko pre-ordery zostały udostępnione. Bioware zaznaczył, że będzie wpuszczać ludzi na serwery falami (tak jak było w becie). Zakładam więc, że ci, kórzy gre kupią i zarejestrują dziś lub po dniu disiejszym na 99% ich "early access" zacznie się 19go grudnia, czyli będą mieli tylko 1 dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować