Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2011 o 23:20, Skwark napisał:

Z tym "early access''em" jest troszeczke gorzej. Najwcześniej będą wpuszczać ludzi na
5 dni przed premierą... jednak to jest opcja dla ludzi którzy grę zakupili i zarejestrowali
zaraz po tym jak tylko pre-ordery zostały udostępnione. Bioware zaznaczył, że będzie
wpuszczać ludzi na serwery falami (tak jak było w becie). Zakładam więc, że ci, kórzy
gre kupią i zarejestrują dziś lub po dniu disiejszym na 99% ich "early access" zacznie
się 19go grudnia, czyli będą mieli tylko 1 dzień przed premierą.


O to super. Ja zrobilem pre-ordera jakies 3 miesiace temu albo i dawniej i tego samego dnia zarejestrowalem wiec licze ze pogram sobie wczesniej :)

Edit : sprawdzilem dokladnie : 07.23.2011 resjetrowalem pre ordera, wiec nie powinno byc tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 18:43, Angmir napisał:

Ja żałuję że zagrałem w betę ... bo teraz nie mogę zmusić się do grania w cokolwiek innego
!! Co ja będę robił przez te 3 tygodnie !!


Witaj w klubie. Ja mam skyrima, B3, nawet Deus Ex ktorego nie skonczylem i kompletnie nie chce mi sie w nic grac...3 tygodnie - masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@selv
@Zb4wiciel

Dzięki, ale ja szukam czegoś dla początkujących a jak poczytałem to konkretnie zaawansowani gracze i na pewno nie casuale. Ostatecznie sam spróbuję coś zmajstrować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 02:11, Gosu napisał:

Witaj w klubie. Ja mam skyrima, B3, nawet Deus Ex ktorego nie skonczylem i kompletnie
nie chce mi sie w nic grac...3 tygodnie - masakra :(


Heh, rownież mam to samo... Natomiast boli mnie najbardziej to, że 17 i 18 grudnia mam zjazd na uczelni... Najtrudniejszy zjazd jaki będę miał do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy będzie można zmienić sposób płatności, czy metoda wybrana podczas aktywacji gry zostanie z nami na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 23:09, Zb4wiciel napisał:

Nie musisz mieć konta walutowego, żeby płacić w innej walucie. Jak podepniesz kartę kredytową/płatniczą
obsługującą transakcje online(Inteligo i mBank takie mają), to Ci bank sam przeliczy
ile zł ma pobrać z Twojego konta, jak płacisz za powiedzmy 15€ (i nie jakimś zżynającym
przelicznikiem, tylko bliskim średniego NBP :p).

a jak nie masz żadnej z powyższych to zostają pre-paidy na allegro, które w 90% MMO i
tak wychodzą dużo taniej niż wykupienie abonamentu bezpośrednio u wydawcy.

@Viitrik -> opisałem to w swoim poprzednim poście.

@Nightfaler -> beta skończyła się dzisiaj o 7 rano.


Hm... To raczej mi sie nie opłaca kupować pre ordera dla tego 1 dnia ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 14:47, Viitrik napisał:

Hm... To raczej mi sie nie opłaca kupować pre ordera dla tego 1 dnia ... :P


Przecież po premierze cena będzie póki co identyczna więc nie rozumiem tego "nie opłaca sie". Poza tym na wszystkich stronach na świecie cały czas wisi "Early Acces up to 5 days" więc biorąc pod uwagę, że w niektórych krajach organizacje konsumentów są całkiem konkretne i bojowe uważam, że nie ryzykowaliby pozwu za wprowadzenie w błąd z premedytacją. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:13, Elendil napisał:

> Hm... To raczej mi sie nie opłaca kupować pre ordera dla tego 1 dnia ... :P

Przecież po premierze cena będzie póki co identyczna więc nie rozumiem tego "nie opłaca".
Poza tym na wszystkich stronach na świecie cały czas wisi "Early Acces up to 5 days"
więc biorąc pod uwagę, że w niektórych krajach organizacje konsumentów są całkiem konkretne
i bojowe uważam, że nie ryzykowaliby pozwu za wprowadzenie w błąd z premedytacją. Zobaczymy
jak będzie.


W takim Realu gry na premierze są czesto o wiele tańsze niż być powinny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 09:28, Skwark napisał:

Heh, rownież mam to samo... Natomiast boli mnie najbardziej to, że 17 i 18 grudnia mam
zjazd na uczelni... Najtrudniejszy zjazd jaki będę miał do tej pory.


Ja nie dosc ze bede mial egzaminy i projekty w szkole, to jeszcze bedzie masakra przedswiateczna w pracy, ale i tak znajde czas na star warsa chocby nie wiem co ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:17, Viitrik napisał:

W takim Realu gry na premierze są czesto o wiele tańsze niż być powinny :P


W Realu w Szczecinie zwykle trzeba czekać tydzień-dwa zeby gra sie pojawila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nightfaler- optymalizacja wciąż jest poprawiana, jednak w czasie bety spadki klatek następowały głównie w sytuacjach mających niewielkie znaczenie, np. przemieszczanie się "tymi" pojazdami po mapie, na co i tak wpływu nie mamy. Mówię tutaj o ustawieniach wysokich, 1680x1050 i HD6950+PII x6 1055t. AA nie było niestety dostępne i mam nadzieję, że nie wpłynie zbyt negatywnie na płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 09:29, ReVanMg napisał:

Orientuje się ktoś, czy będzie można zmienić sposób płatności, czy metoda wybrana podczas
aktywacji gry zostanie z nami na zawsze?


Można zmienić jak w każdym normalnym "sklepie" internetowym.

@Gosu -> jeśli rejestrowałeś 23 lipca to na pewno masz dostęp od 15 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem i zarejestrowałem dwa egzemplarze.... jeden na początku sierpnia, gdy o grze niewiele było wiadomo a następnie kolekcjonerke 5 września... logicznie rozumując, moje konto ze zwykłą wersją będzie miało dostęp nieco wcześniej... zastanawiam się, czy nie przypisać więc w ostateczności kolekcjonerki właśnie do tego konta. Zgodnie z tym co mówili przedstawiciele Bioware, nie ma znaczenia jaką wersje zarejestrowało się w pre-orderze, ważne jest to, jaki klucz zarejestruje się w wersji ostatecznej, zakupionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Preorder pack dostane za chwile, a co do samej gry to ani widu ani slychu. Nawet obsluga klienta sie nie odzywa :< Najwyrazniej juz sie kompletnie skonczyly egzemplarze :<<<

*Update na maial nie spojrzalem a swiezo co dostalem:
Zamówienie na grę jest tworzone automatycznie dla każdej osoby, która zakupi preorder pack. Jeśli zakupił Pan u nas preorder Pack, to automatycznie ma Pan zarezerwowany egzemplarz gry.
Samej gry nie mamy jeszcze w magazynie, otrzymamy ją dopiero przed wysyłką.

Dla wszystkich zdezorientowanych, takich jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 07:10, Elendil napisał:

Dzięki, ale ja szukam czegoś dla początkujących a jak poczytałem to konkretnie zaawansowani
gracze i na pewno nie casuale. Ostatecznie sam spróbuję coś zmajstrować ;-)


Jakby co, to o ile po stronie Imperium i na serwerze PvP to ja bym się pisał, bo pewnie będę właśnie szukać jakiejś gildii bardziej casualowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mogg- ja z kolei dostałem informację, że nowa partia zamówień zostanie utworzona dziś lub jutro i zostałem zapewniony, iż grę otrzymam. Zresztą z maila otrzymanego przez ciebie wynika, że gry nie ma "jeszcze", a nie "już".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 16:05, Rizzan napisał:

W Realu w Szczecinie zwykle trzeba czekać tydzień-dwa zeby gra sie pojawila :P


No ciekawe. Mieszkam w Szczecinie i w dniu premiery kupiłem MW3 za 99.99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować