Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2011 o 20:37, Viitrik napisał:

No ciekawe. Mieszkam w Szczecinie i w dniu premiery kupiłem MW3 za 99.99 :)


No np Sins of a solar empire, drugi dodatek do AoE III, L4D2, Anno 1404 i 2070 czy ostatni dodatek do Guild Warsa nie widziałem w Realu w Sterze (gumieńce) w dzień premiery, a nawet tydzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 20:47, Rizzan napisał:

No np Sins of a solar empire, drugi dodatek do AoE III, L4D2, Anno 1404 i 2070 czy ostatni
dodatek do Guild Warsa nie widziałem w Realu w Sterze (gumieńce) w dzień premiery, a
nawet tydzień po.


Nie wiem jak tam ,w galaxy w dzień premiery gierki stoją :) A widziałeś gdzieś może pudełeczko SWTORA pre order? Bo ja gdzieś widziałem i to chyba w Kaskadzie w saturnie, będe musiał się tam przejść bo nie chce mi się zamawiać szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 21:06, Viitrik napisał:

Nie wiem jak tam ,w galaxy w dzień premiery gierki stoją :) A widziałeś gdzieś może pudełeczko
SWTORA pre order? Bo ja gdzieś widziałem i to chyba w Kaskadzie w saturnie, będe musiał
się tam przejść bo nie chce mi się zamawiać szczerze mówiąc


Tydzień temu jak sprawdzałem w Sterze to nie było ani w Realu, ani w Empiku. Natomiast widziałem kilka pudełek w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że preszkadzam ale mam problem - grając w betę ... nie mogłem grać, bo tekstury wczytywały się około 10 minut zanim mogłem normalnie usiąść do gry...


Czy to już poprawiono? Troszkę osób jak pytałem miało podobny problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie klas shadow/assasin
czy to są klasy przypominające rogala z wow? tzn to sa melee dpsy ze skradaniem czy to jacys casterzy?

P.s i jakie są różnice między tymi dwoma klasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 13:53, RadeXMaster napisał:

ja mam pytanie odnośnie klas shadow/assasin
czy to są klasy przypominające rogala z wow? tzn to sa melee dpsy ze skradaniem czy to
jacys casterzy?

P.s i jakie są różnice między tymi dwoma klasami?


Rogusie to są. Casterzy to Sage i Inquisitor.
Rożnice? Jasna i Ciemna strona :) Linia fabularna. Poza tym, z tego co widziałem w becie umiejętności są niby inne ale analogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Selv- nawet więcej niż "praktycznie identycznie". Różnice pomiędzy shadowem a assassinem są kosmetyczne, ewentualnie mogą różnić się źródłem obrażeń niektórych ataków(błyskawice chyba nie są liczone tak, jak Moc w przypadku Jedi). Inaczej rzecz ujmując, są to profesje bliźniacze, a ich umiejętności są identyczne, jednak inaczej nazwane i wyglądające. Rzecz ma się tak w przypadku wszystkich profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 15:20, Selv napisał:

Chodziło mi o relacje między Shadowem/Assassinem a rogalem w WoWie ;)

A, wybacz. Moje czytanie ze zrozumieniem zrobiło sobie drzemkę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z możliwością potwierdzania i opłacania boxa SWTOR ?
22 listopada dostałem email od gram.pl, w którym była informacja o potweirdzaniu i płaceniu za pudełko od 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 14:59, Quallor napisał:

Rzecz ma się tak w przypadku wszystkich profesji.


No z tym bym polemizował, Trooper Vanguard <-> BH Shieldtech czy IA Sniper <-> Smuggler Gunslinger niby też są bliźniacze, ale są różnice w stylu rozgrywki...lekkie, ale są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli i tak zrobili, przed chwilą opłaciłem swoją EK, trzeba przyznać, że jednak zwłaszcza w okresie przedświątecznym gdy wydatki są największe to jednak to kupa kasy, gra mnie do siebie przekonała zobaczymy czy będzie w stanie przyciągnąć mnie na dłużej. zostały jeszcze tylko dwa tygodnie i jazda panowie i panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już sam nie wiem, jak według was ma się dps Maraudera do Inquisitora? Wcześniej zamierzałem grać tym pierwszym, ale teraz już sam nie wiem, a boje się, że może się okazać, że Marauder będzie za cienki na tanka i za słaby na porządnego dpsa. W becie niestety nie miałem już czasu przetestować Inquisitora to też nie mam porównania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt w becie nie przetestował postaci do 50lv a i na pewno będzie sporo zmian.
Graj tym co się bardziej podoba.
Caster albo meele, proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować