Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 19:22, gothicsheep napisał:

Gwyn <Elysium>, Jedi Sage of Hex Droid server representing.

A, zapomnialem dodac, ze to PvP shard. Na starcie bedzie tu lacznie 188 (!) gidlii. Jesli szukacie dobrej jatki, to zapraszam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:07, Asheren napisał:

W sumie to dalem sobie spokoj z lapaniem glidi wlasnie dla tego ze przydzielaja serwery.



To i tak można olać i przejść na jakikolwiek serwer i sobie tam ewentualnie założyć gildię o tej samej nazwie.

@gothicsheep -> na moim będą 272 gildie... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie dolanczam do gildi na poczatku gry, a szczegolnie takiej ktora rekrutuje, bo to juz oznacza zazwyczaj chaos i slaby poziom. Czekam zawsze az sie wszystko wyklaruje i powstana gildie do ktorych trzeba cos pokazac zeby sie dostac, jak grac to z najlepszymi. Po 7 latach grania w MMO smiem rowniez stwierdzic ze zadko gildia tej samej narodowosci sie dogaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:14, Niesp napisał:


>
> On the other note... Na jaki serwer trafiliście ze swoimi gildiami :)? Ja na Nightmare

> Lands, nawet fajna nazwa ;).


Ja też trafiłem na Nightmare Lands, w jakiej gildii jesteś?


Ja w angielskiej Pandion Knights się zwie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:29, Nalia napisał:

> Ja też trafiłem na Nightmare Lands, w jakiej gildii jesteś?

Ja w angielskiej Pandion Knights się zwie ;).


Ja jestem w The Guardians of Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym czy naprawdę dobrze się gra w gildiach nastawionych na jakąś chora perfekcję. Po ładnych kilku latach grania [będzie z 5 może 6 nie liczyłem dokładnie] w takiego Ragnaroka, wcale najlepsi nie byli ci którzy pozowali na największych "pro-elo" =)
Mi tam z czasem najlepiej się grało w gildii gdzie mogłem sporej liczbie ludzi pomagać w tym czy innym problemie jako ten co już ma end-game za sobą i wyfarmiony dobry gear, ale generalnie zawsze sprawiało mi frajdę "wytrenowanie" newba na pro gracza, widać jakaś podświadoma żyłka "gracza-mentora" we mnie się zakorzeniła :)
Przez pryzmat ostatnich lat kompletnie wali mnie wyścig szczurów, mogę sobie siedzieć nawet w średniawej gildii póki ludzie w niej będą komunikatywni i sympatyczni, fun factor gra pierwsze skrzypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:23, Gosu napisał:

Ja tam nigdy nie dolanczam do gildi na poczatku gry, a szczegolnie takiej ktora rekrutuje,
bo to juz oznacza zazwyczaj chaos i slaby poziom. Czekam zawsze az sie wszystko wyklaruje
i powstana gildie do ktorych trzeba cos pokazac zeby sie dostac, jak grac to z najlepszymi.
Po 7 latach grania w MMO smiem rowniez stwierdzic ze zadko gildia tej samej narodowosci
sie dogaduje.

Najlepszym rozwiazaniem jest miec paczke osob z poprzednich MMO, co w moim przypadku stanowi gildie z RIFTa. Kazdy kazdego zna, do tego kazdy jest swiadom swoich i innych umiejetnosci, dzieki czemu aspirujemy do miana top1 gildii na serverze. Chodzi oczywiscie o end-game i rajdy, w tym przypadku operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:30, Niesp napisał:

Ja jestem w The Guardians of Peace


To pewnie Republika :). My gramy na Imperium. A dołączyłam do nich, bo to casualowa gildia dla mężatych, żonatych i dzieciatych, ale którzy, chcą coś w grze osiągnąć poświęcając na nią mniej czasu. Jak to wyjdzie w praniu, zobaczymy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 20:40, Nalia napisał:

To pewnie Republika :). My gramy na Imperium. A dołączyłam do nich, bo to casualowa gildia
dla mężatych, żonatych i dzieciatych, ale którzy, chcą coś w grze osiągnąć poświęcając
na nią mniej czasu. Jak to wyjdzie w praniu, zobaczymy :D.


Zgadza się, Republika :) a co do samej gildii to jej założenia są praktycznie identyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:48, Niesp napisał:


> To pewnie Republika :). My gramy na Imperium. A dołączyłam do nich, bo to casualowa
gildia
> dla mężatych, żonatych i dzieciatych, ale którzy, chcą coś w grze osiągnąć poświęcając

> na nią mniej czasu. Jak to wyjdzie w praniu, zobaczymy :D.

Zgadza się, Republika :) a co do samej gildii to jej założenia są praktycznie identyczne
:D

Sorry, ale nie moglem sie powstrzymac. Odpisales kolezance w podpisie, mistrz! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:48, Niesp napisał:

Zgadza się, Republika :) a co do samej gildii to jej założenia są praktycznie identyczne
:D


Ooo to do zobaczenia gdzieś na warfrontach czy jak tam się zwą battlegroundy TORa :D. Imię pewnie to same co tu, czyli Nalia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.12.2011 o 20:50, gothicsheep napisał:

Sorry, ale nie moglem sie powstrzymac. Odpisales kolezance w podpisie, mistrz! XD


No co każdemu się może zdarzyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką klasą i rasą gracie? I Dark Side czy Light? Ja będę grała łysolką Rattataki :). Sith Sorcerer, Dark all the way! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:53, Nalia napisał:

Jaką klasą i rasą gracie? I Dark Side czy Light? Ja będę grała łysolką Rattataki :).
Sith Sorcerer, Dark all the way! :P


Pierwszą postacią będzie Jedi Knight-Sentinel człowiek, Light Side

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako main - pureblod sith assasin.
Po jakimś czasie pewnie pojawi się mała armia różnorakich altów celem poznania ich fabuły =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:53, Nalia napisał:

Jaką klasą i rasą gracie? I Dark Side czy Light? Ja będę grała łysolką Rattataki :).
Sith Sorcerer, Dark all the way! :P

Female Human Jedi Sage po stronie republki. Poczatkowo chcialem przejsc na ciemna strone mocy, ale okazalo sie, ze gildia (a w zasadzie lider) zadecydowal inaczej. W sumie wszystko jedno, grunt ze mam dobrych kompanow do gry, reszta nie jest az tak znaczaca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie sorcerer tylko nie wiem nadal czy sithem czy humanem. W grę wchodzi jeszcze powertech cyborg ;] Sorc będzie pure evil ale hunterem chyba pójdę w light żeby przypodobać się Mako :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować