Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 20:57, gothicsheep napisał:

> Jaką klasą i rasą gracie? I Dark Side czy Light? Ja będę grała łysolką Rattataki
:).
> Sith Sorcerer, Dark all the way! :P
Female Human Jedi Sage po stronie republki. Poczatkowo chcialem przejsc na ciemna strone
mocy, ale okazalo sie, ze gildia (a w zasadzie lider) zadecydowal inaczej. W sumie wszystko
jedno, grunt ze mam dobrych kompanow do gry, reszta nie jest az tak znaczaca. :D



Light Side Powertech Bounty Hunter z talentami w Adv. Prtototype. (czyli DPS) Edit: Human body type nr 3 :) )
Narazie nie wiem jaki server bo startuje bez Gildi - to ogarnie sie póżniej ale raczej ze specjalizacja a Opsy niż PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe altów to ja pewnie będę miała tonę, jestem altoholiczka ;). No i fakt, fabułę innych klas również chętnie poznam. Narazie się zastanawiam między Imperial Agentem a Bounty Hunterem. Nie wiem co fajniejsze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:53, Nalia napisał:

Jaką klasą i rasą gracie?


Prawdopodobnie Bounty Hunter ze specjalizacją Mercenary. Pewnie fajnie by było pobiegać z "latarką", ale jak znam życie, klasy Jedi/Sith będą mocno eksploatowane. Wolę jednak się czymś odróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:40, Nalia napisał:

> Ja jestem w The Guardians of Peace

To pewnie Republika :). My gramy na Imperium. A dołączyłam do nich, bo to casualowa gildia
dla mężatych, żonatych i dzieciatych, ale którzy, chcą coś w grze osiągnąć poświęcając
na nią mniej czasu. Jak to wyjdzie w praniu, zobaczymy :D.


Cos pewnie w rodzaju beardface z Wowa. Moze byc w praniu calkiem niezle o ile nie trafi sie paru PROGRESSS ktorzy pociagna gildie w strone hardcoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:13, Asheren napisał:

Cos pewnie w rodzaju beardface z Wowa. Moze byc w praniu calkiem niezle o ile nie trafi
sie paru PROGRESSS ktorzy pociagna gildie w strone hardcoru.


Nie wiem co to beardface ;).
I ta moja gildia to jest tak naprawdę community, które gra w parę gier i większość ludzi się tam już dobrze zna... Więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Dla zainteresowanych:

http://www.pandionknights.co.uk/

EDIT: Tak się zastanawiam. Jak wpisałam kod na pre-order 29 lipca, jest szansa, że się dostanę jutro na E.G.A.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byla duza gildia anglojezyczna casualowa na burning legionie z tego co pamietam. Raidowali tylko w weekendy itp. Potem przyszlo paru hardcorow i wszystko poszlo w diably.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: warto brać wersję pudełkową (nie kolekcjonerską)? Czy raczej w zupełności wystarczy klucz elektroniczny? Jest coś ciekawego w pudełku? Pamiętam wysokiej jakości instrukcje, jakie serwował kiedyś np. Blizzard (zawierające, oprócz instrukcji jako takiej, również sporo ciekawych szkiców, informacji dodatkowych itp), stąd pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:57, Ring5 napisał:

Małe pytanko: warto brać wersję pudełkową (nie kolekcjonerską)? Czy raczej w zupełności
wystarczy klucz elektroniczny? Jest coś ciekawego w pudełku? Pamiętam wysokiej jakości
instrukcje, jakie serwował kiedyś np. Blizzard (zawierające, oprócz instrukcji jako takiej,
również sporo ciekawych szkiców, informacji dodatkowych itp), stąd pytanie.


Jeśli nie kolekcjonerka to pudła nie ma po co brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z waszego doświadczenia z grami MMO, jaki jest lepszy serwer, PVP czy PVE? Nie pytam o różnice, tylko o zalety. Zawsze grałem na serwerze PVE, a nie jestem pewien czy nie spróbować teraz PVP. Osobiście będę grał jedi sage, healer. Pre-order złożony 26 lipca, więc może załapie się na jutrzejszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach ostrego grania w pvp w ragnaroka, ja osobiście mam dosyć i zawsze wybieram serwery stricte pve gdzie główny nacisk idzie na beztroskiego co-opa w rajadach czy innych rodzajach instancji drużynowych.
Na serwerach pve masz tez odpowiednio wydzielane eventy i areny pvp więc jak się uprzesz to i iść żywym graczom skopać duspko można xD

Nie wybierał bym tez pochopnie tutaj serwera role playing póki nie będą jasne jego reguły.
Na serwerach RP można być karanym za nie przestrzeganie reguł odgrywki [vide polskie serwery NWN i NWN2].
W TORze pewnie serwery RP są RP tylko z nazwy, aczkolwiek na 100% pewny nie jestem.
No i zdecydowanie więcej geeków grających na maksymalną "wczuwe w uniwersum" znajdziesz na serwerze typu RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zostanę przy PVE, jakby ktoś grał na takim serwerze i po stronie republiki niech napisze nazwę serwera w tym temacie a może do niego dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 22:12, igor1_2_3 napisał:

Z waszego doświadczenia z grami MMO, jaki jest lepszy serwer, PVP czy PVE? Nie pytam
o różnice, tylko o zalety.


PvE to beztroskie bieganie w kręgu troskliwych misiów. W PvP zawsze ktoś może wskoczyć Ci zza krzaka z morderczym błyskiem w oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:25, Nalia napisał:

> Cos pewnie w rodzaju beardface z Wowa. Moze byc w praniu calkiem niezle o ile nie
trafi
> sie paru PROGRESSS ktorzy pociagna gildie w strone hardcoru.

Nie wiem co to beardface ;).
I ta moja gildia to jest tak naprawdę community, które gra w parę gier i większość ludzi
się tam już dobrze zna... Więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Dla zainteresowanych:

http://www.pandionknights.co.uk/

Kojarze ta gildie z RIFTa. Grali na tym samym serverze co ja, takie mile casuale.

Dnia 12.12.2011 o 21:25, Nalia napisał:

EDIT: Tak się zastanawiam. Jak wpisałam kod na pre-order 29 lipca, jest szansa, że się
dostanę jutro na E.G.A.?

Ja zarejestrowalem kod 2 dni wczesniej niz ty i rowniez licze na pierwszy dzien, czyli jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja grę dostane jutro pewnie więc moje pytanie jest takie czy znajdzie się ktoś kto gra po stronie imperium ? Czy macie już jakiś wspólny serwer(albo taki gdzie bedzie troche ludzi z Polski) lub gildię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest po stronie Imperium jakaś gildia która nie stawia z góry na +18? Irytuje mnie to szczerze mówiąc, gildie biorą samych pełnoletnich i myślą że są takie fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze wspólnego serwera, oprócz faktu, że będzie to na 90% serwer PVE [jeden kumpel chce koniecznie na serwer typu RP... nie żebym siebie za fana SW nie uważał, ale ochoty na ciągłą ogrywke to ja aż takiej nie mam xP ale jeszcze wszystko w trakcie dogadywania]

Po stronie imperium, a jakże by inaczej zamierzam grac ja i kilku znajomych + może jeszcze kogoś z DC Online ściągnę.
Polaków zapewne wszędzie będą jakieś umiarkowane ilości.

P.S.
Oczywiście jesteśmy normalni ludzie, mamy prace, rodziny, znajomych, tak wiec ilość czasu online - raczej typowe 10h tygodniowo ale wątpliwe, że coś ponad to [w okresie świątecznym pewnie więcej bo większość ludu ma urlopy, ale jak się noworoczna laba skończy to po powrocie do pracy, nie ma szans na hardkorowe granie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jak ktoś otrzyma invite''a do EGA !!

Mam nadzieje że jutro rozpakuje juz opakowanie z grą - kurier lepiej niech nie zalicza zadnych wpadek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 22:12, igor1_2_3 napisał:

Z waszego doświadczenia z grami MMO, jaki jest lepszy serwer, PVP czy PVE? Nie pytam
o różnice, tylko o zalety. Zawsze grałem na serwerze PVE, a nie jestem pewien czy nie
spróbować teraz PVP. Osobiście będę grał jedi sage, healer. Pre-order złożony 26 lipca,
więc może załapie się na jutrzejszą grę.


Ciezko powiedziec wyjdzie w praniu jak ktos nie lubi tlumow to serwery pvp maja zazwyczaj mniejsza populacje. Tak naprawde dopiero mozna bedzie cos powiedziec jak wyjdzie pelna wersja. Open world pvp i tak dzisiaj w wiekszosci mmo sie sprowadza w zasadzie do gankowania slabszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:31, Pietro87 napisał:

Polemizował bym czy naprawdę dobrze się gra w gildiach nastawionych na jakąś chora perfekcję.
Po ładnych kilku latach grania [będzie z 5 może 6 nie liczyłem dokładnie] w takiego Ragnaroka,
wcale najlepsi nie byli ci którzy pozowali na największych "pro-elo" =)
Mi tam z czasem najlepiej się grało w gildii gdzie mogłem sporej liczbie ludzi pomagać
w tym czy innym problemie jako ten co już ma end-game za sobą i wyfarmiony dobry gear,
ale generalnie zawsze sprawiało mi frajdę "wytrenowanie" newba na pro gracza, widać jakaś
podświadoma żyłka "gracza-mentora" we mnie się zakorzeniła :)


Ja mialem ta sama gildie przez kilka lat, bawilem sie z nia i nasmialem niezliczone godziny. Byla to gildia zlozona z wielu narodowosci, najwiecej bylo w niej szwedow. W raz z nimi w kilka miesiecy zrobilismy wszystko co mozna bylo w Age of Conan, Warhammer Online, a tak kilka lat ciagle w WoW, gildia nazywala sie ''Kharma'' lub ''Thirst'', zalezy od gry. Chora perfekcja? Nie zupelnie, byli to po prostu dorosli ludzie ktorzy cenili swoj czas, ja bylem tam najmlodszy, zaraz po mnie byla osoba ktora byla starsza o 5 lat. Wiekszosc z tych ludzi miala rodziny, niektorzy nawet grali razem z zonami, ktore byly naprawde najlepszymi healerami z jakimi mialem przyjemnosc grac. Byli to ludzie ktorzy chcieli cos osiagnac w grze bo to im sprawialo przyjemnosc, mieli dosc blazenady i rozkrzyczanych dzieci. Akhia - Lider zebral wiec wszystkich i stworzyl gildie. Ja glownie zajmowalem sie PvP, a oni rajdami, okazjonalnie zapraszalem ich na premade, lub oni mnie, w koncu po chyba roku grania dopiero dostalem invite do ich Gildi, jako osoba organizujaca PvP, bo z PvE zrobili oni po prostu juz wszystko, a mnie rajdy nudzily. Jesli ktos cos schrzanil, nikt na niego sie nie darl, czy obrazal, jednak kazdy staral sie nie popelniac glupich bledow, a przede wszystkim byl skupiony, a to dlatego ze mielismy nazwajem szacunek do siebie i do poswieconego czasu wieczorami, ktorego wiele osob mialo bardzo malo.

@gothicsheep

Zgadza sie, ale niestety wiekszosc osob z mojej Gildi od 2 lat juz nie gra, sa to osoby po 40 roku zycia i zajeli sie czyms innym. Dlatego ja mam zamiar dojsc najpierw do 50 lv w Star Warsie, zaczac dobrze grac i rozumiec swoja klase, a dopiero bede myslal o Gildi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować