Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

No i o takie normalne podejście do grania i ludzi mi chodziło.
Bo gildie pseudo "pro-elo-hardkoruf" co to krzyczą więcej niż robią są nie do zniesienia =)
Zawsze stawiam normalnych ludzie którzy nie narzucają debilnych reguł [typu minimum 50h grania tygodniowo czy inne cuda wianki] ponad oszołomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nocy burzliwej debaty PLC (Polskia społeczność graczy starających się o dobry wizerunek :)) wybrało serwer Darth Revan''s Mask.
Największe gildie europejskie również tam będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 09:01, Skwark napisał:

"Przewidywana data dostarczenia 2011-12-14" mehh, schenker się nie spisał :/


Empik identycznie... może dowożą schenkerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj idzie UPS i patrzac po statusie przesylki nie nastawiam sie zbytnio na doreczenie dzisiaj. Jak rano przegladalem fora rozmaitych community to duzo ludzi sie wkurza na to jak jest early acess robione(mail w dniu uzyskania dostepu) i ze nie ma przejrzystych informacji kto kiedy bedzie gral. Dla zwyklego gracza w sumie to nie ma znaczenia czy zagra dzien pozniej czy wczesniej ale przy world first ten jeden dzien to moze byc ablo nie byc. Ci z US marudza ze euro jest mniej wiec dostana sie szybciej, ci z EU marudza ze dystrybutorzy faworyzuja US wiec beda ich szybciej wpuszczac. Generalnie EA moze uniknie padajacych serwerow z przeciazenia na starcie ale z drugiej strony i tak zebralo na dziendobry sporo minusow u w zasadzie najbardziej aktywnej czesci community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja marudzę, że support mają do dupy i g**no można z nimi załatwić, mimo że sami są winni problemów. Cieszcie się, że w ogóle jakiś EA dostaniecie, ja już straciłem nadzieję. Ja rozumiem, że mają dużo zapytań, ale prawie 10 dni na załatwienie sprawy priorytetowej - bo wynikającej z ich błędu - to stanowczo za długo. Dobra /troll off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje :/ próbowałeś bombardować ich na twitterze lub FB? Takie sprawy najlepiej załatwiać publicznie, troche ludzi zobaczy jak się opierdzielają to zaraz się zajmą problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 10:27, Undertaker napisał:

O, to jest myśl. Nawet specjalnie założę konto po to. Dzięki.


Na fb nie masz po co, tam nie zaglądają niestety. Może na twitterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem pudełko z grą :D (zamówione z gram.pl) Pre-order złożyłem 6.12 więc o early access przed 18.12 mogę pewnie pomarzyć :P

W sumie to i dobrze bo mam sporo rzeczy do zrobienia a gdybym mógł już grać to prawdopodobnie bym je olał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 11:49, matelos88 napisał:

Właśnie dostałem pudełko z grą :D (zamówione z gram.pl) Pre-order złożyłem 6.12 więc
o early access przed 18.12 mogę pewnie pomarzyć :P

W sumie to i dobrze bo mam sporo rzeczy do zrobienia a gdybym mógł już grać to prawdopodobnie
bym je olał ;]


Mi jeszcze nie wysłali, a mieli wczoraj niby. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 11:59, Pietro87 napisał:

Tak się zastanawiam, skoro już rozsyłają pre-ordery to ciekawe czy w salonie w emipku
już powędrowały gry na półki....


Jutro sprawdzę, jak będę odbierał swoje zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 11:59, Pietro87 napisał:

Tak się zastanawiam, skoro już rozsyłają pre-ordery to ciekawe czy w salonie w emipku
już powędrowały gry na półki....


W Olsztyńskim Empiku na półkach dalej stoją pre-ordery, dzisiaj byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technologia potęgą komunikacji =)

Rzuciłem zapytanie do DOKu - odpisali, że gry są już u nich w magazynach i jutro będą na pólkach w salonie dostępne normalnie do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej jestem jakiś tępy, grę dostałem zainstalowałem i nic, próbuję przynajmniej aktywne konto sobie utworzyć, czy to, że nie mam early acces do gry nie mogę jej aktywować?
Zawsze kłody pod nogi gdy próbuję ustalić sposób płatności - z racji tego, iż nie posiadam karty kredytowej/płatniczej, to przy próbie powiązania płatności z kontem PAY PAL - bydle chce już odemnie ściągnąć płatność, a karty prepaid dopiero od 15 będą wysyłane przez allegro.

Więc pytanie mam i prośbę jak to załatwić by to ominąć i przynajmniej konto aktywne sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz mieć "aktywnego konta z aktywną subskrypcją" przed premierą gry =.=
Wbij kod na pre-order, czekaj na early, jak dostaniesz pograsz i się early skończy będziesz mógł od 20 użyć klucza gry i aktywować swoje pierwsze 30 dni.
Jedyne co możesz teraz zrobić to założyć konto na stronie głównej, poustawiać wszystkie dane [oprócz danych płatności bo tych obecnie nie przypiszesz i nie ustalisz] po czym wbić kod na pre-order i czekać na maila o EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować