Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Chyba 6 godzin trwała dyskusja, z tego co widziałem na komunikatorze siedzieli do chyba 2 rano :P

Z drugiej strony, wczoraj w nocy nie było infa na temat tego który serwer jaki język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, ciekawe jak szybko sięan early acces dostanę, jakby nie patrzeć zarejestrowałem sobie klucz już w sierpniu, więc nie powinno być aż tak źle, gierka jest Mroczny Jedi stoi sobie na półce <jest tak ciężki, że można nim spokojnie komuś krzywdę zrobić> Teraz tylko czekać.

Tylko jaki serwer wybrać o to jest pytanie, pograło by się ze swojakami albo jakąś polską gildię by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 90% PLC idzie na Basilisk Droid, był to serwer wyznaczony po Darth Revan Mask (który okazał się serwerem niemieckim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 13:09, Selv napisał:

Z drugiej strony, wczoraj w nocy nie było infa na temat tego który serwer jaki język.


Dlatego wczorajszy wybór serwera i cała dyskusja trochę mijała się z celem. Ale skoro ktoś nie może już się doczekać i działa w myśl zasady im szybciej tym lepiej to takie kwiatki wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja sens miała bo trzeba było ustawić jakiś serwer, nikt się nie spodziewał jednak, że lista będzie różniła się od tego co było nasmarowane wcześniej. Zresztą został wybrany serwer zapasowy który poniekąd stał się właśnie oficjalnym serwerem polskiej społeczności.

Gdzie grasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The first wave of Early Game Access emails have now been sent! We will let you know when the next wave goes out.

Sprawdzajcie maila, u mnie pusto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 13:24, Skwark napisał:

The first wave of Early Game Access emails have now been sent! We will let you know
when the next wave goes out.


Sprawdzajcie maila, u mnie pusto :P

Ja bym raczej radzil sprawdzac launchera, ci co moga juz grac w wiekszosci nie podostawali mejli, jak zwykle obsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 13:21, Selv napisał:

Gdzie grasz? :)


Zastanawiam się, cała sprawa z PLC trochę mnie rozbawiła, zobaczymy jak sprawa się rozwinie, żeby nie trafić na Turków czy innych Rusków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gildia migrowała właśnie z serwera na którym było 80% ruskich. Gracze z pięknej Rosji będą grać na Ravagerze, tam pomaszerował RUS corp więc inne dołącza do nich.
Stosunek Jedi:Sith 1:5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 13:29, Selv napisał:

Stosunek Jedi:Sith 1:5


To akurat nie powinno nikogo dziwić, ale poczekam zobaczę jak rozwinie się sytuacja, jako, że serwer PvP ze znaczną przewagą jednej ze strom to co najwyżej kiepski żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje... czuję.... lagi w PYTĘ czuję xD
No to czekamy na maile, mam nadzieje, że ten wielki hype w miarę szybko zacznie opadać i serwery będą w miarę stabilne.

@Selv

A któryż to serwer został tym nieoficjalnym przystankiem naszej społeczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 13:52, Selv napisał:

Na chwilę obecną Basilisc Droid - jedyny serwer który jest offline...


Chyba za nami nie przepadają, albo wpadło tam za dużo większych europejskich gildii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować