Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Thx... co ślepemu po oczach xD

Btw... a jak to jest z serwerami EU ?
W EA możemy tylko na serwerach US grac czy jak ?
Bo to przecież bez sensu... nie mam zamiaru najmniejszego grac na serwerach z za oceanu jeśli po premierze maja być dostępne serwery u nas na miejscu [chociazby ze względów technicznych - mniejsza odległość do serwera, mniejsze lagi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli strona ze statusem zwyczajnie jeszcze nie jest dopracowana ?
Bo na pierwszy rzut wygląda tak jak by były tylko serwery US a EU żadnych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak, to jest niedopracowane, jeszcze dzisiaj rano to oglądałem i zapomniałem :)
Europejskie tutaj poznasz po tym, że w Timezone masz N/A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie też kombinowałem, że to jest wszystko wepchnięte na listę zbiorcza i z czasem jak to ogarną będzie wszystko czytelne =)
Tylko potrzebowałem potwierdzenia czy dobrze dedukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O Kurier mnie właśnie zaskoczył, pomimo przewidywanej daty wysyłki na dzień jutrzejszy, dostałem paczkę przed chwilką.... musze przyznać, że samo pudło kolekcjonerki robi duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram nie zawiodlo tym razem, EK odebrana, pudlo ciezkie :). Niestety po spelnieniu wszystkich krokow po zalogowaniu do klienta "no active subscription" :/. Trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 17:07, Skwark napisał:

Na przykładowo pierwszej płycie powinieneś mieć napisane "1 of 3" co oznacza jedna z
trzech :)


To "Disck x of 3" zauważyłem od razu. Po prostu wolałem zapytać na wszelki wypadek. ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkosc wpuszczania nowych fal bedzie zalerzec od stabilnosci serwerow. Jak ktos sie nie dostanie do piatku to raczej niech sie nie napala ze zagra przed niedziela/poniedzialkiem. Ze znajomych ci co sie dostali juz zrobili preordery max tydzien od momentu w ktorym bylo to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według forum, do gry dostali się już ludzie z września, października a nawet grudnia ;) wygląda to dość randomowo, zakładając, że piszą prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, takie okładki dostali taniej od producenta to w takie zapakowali =)
Swoją droga odbieranie edycji standardowych to w sumie ot taka formalność, bo klient i tak już dawno zainstalowany [w moim wypadku olałem sobie dodatkowe języki, bo na grzyba mi one, wziąłem tylko angielski i moja instalka zamknęła się gdzieś koło 19gb, czyli +/- tyle co pełna instalacja DC Online, waga gry na dysku, że tak to ujmę "dupy nie urywa" tak jak niektórzy "wieszcze zagłady" przepowiadali xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wpuszczanie na serwery do EA skończy się do 15stego, tzn do 15stego się wszyscy dostaną.
Znajomy który wbił kod na pre-order 26 listopada też już się dostał, co prawda mieszka w stanach, ale to raczej ma nikłe znaczenie, bo takich co wbili pre-ordery zaraz po tym jak sie pojawiły w sklepach tam za oceanem tez jest cała chmara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 17:41, Pietro87 napisał:

Znajomy który wbił kod na pre-order 26 listopada też już się dostał


Wbijałem preorder 25.07 i cisza :/, tak jak ktos pisal wyzej - bardzo to randomowo wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować