Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2011 o 17:37, Skwark napisał:

Według forum, do gry dostali się już ludzie z września, października a nawet grudnia
;) wygląda to dość randomowo, zakładając, że piszą prawde.


Wg forum duża ilość osób, która kupiła preorder w ciągu pierwszego tygodnia (czerwiec chyba) nadal nie dostała się do early access.
Najgorsze jest to, że dzisiaj będzie tylko jeszcze jedna fala (czwarta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nie chodzi o termin, a pierwsze X osób. Każde następne X to kolejna fala, i tak do skutku. Inaczej w pierwszym dniu serwery mogłyby się przepełnić, a potem coraz większy spokój. No chyba, że rzeczywiście działa to losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również słyszałem taką plotkę. Na forum ktoś wspomniał, że po rozmowie z obsługą klienta jednego ze sklepów sprzedających pre-ordery w US na temat Early Access, dowiedział się, że każdy będzie miał już dostęp od 15go... ale raz jeszcze, ludzie mogą pisać co chcą na forum więc mógł to być po prostu troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jeśli zamowiłem grę przez origin, to kiedy powinni przysłać mi kod zezwalający na prawdziwą grę (mam na myśli, tę z 30 dniowym dostępem). W dniu premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, dzięki. I mam jeszcze jedno pytanie, a nie chcę przekopywać się przez cały temat. Czy jest sprecyzowane na którym z serwerów będzie grała większa ilość polskich gildi? Czy też będziemy rozsiani po galaktyce bez ładu i składu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób z tego co tu pisano idzie na Basilisk Droid, serwer stricte PVP.
Jak jest z ludźmi stawiającymi na PVE i RP - nie mam niestety pojęcia.

Ja mam z kolei inne pytanie - czy jest gdzieś opis zasad serwera RP ?
W ogóle te serwery RP maja jakoś określone zasady odgrywki czy to tylko takie RP z nazwy, umowne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 18:06, atton napisał:

Ah, dzięki. I mam jeszcze jedno pytanie, a nie chcę przekopywać się przez cały temat.
Czy jest sprecyzowane na którym z serwerów będzie grała większa ilość polskich gildi?
Czy też będziemy rozsiani po galaktyce bez ładu i składu? :P


Była gorąca debata, najpierw miał być Chuundar, później Darth Raven''s Mask w każdym razie zakończyło się na Basilisk Droid. Także tam możesz spodziewać się większej ilości rodaków (taki WoW''owski Burning Legion :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swoją EK już dostałem i mam pytanie za 100 pkt gdzie znajdę kod na miesięczną subskrypcje ? Czy będzie on wysłany mailem na który tak wszyscy czekają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 17:44, LukasS napisał:

> Znajomy który wbił kod na pre-order 26 listopada też już się dostał

Wbijałem preorder 25.07 i cisza :/, tak jak ktos pisal wyzej - bardzo to randomowo wyglada.


Znajomy ma dwa konta: 22.07 i 27.07. Na 22 już się dostał ;) Ale randomizacja totalna ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukuje się niczego, ale nie możesz negować randomizacji w przypadku gdy do gry dostają się ludzie z późniejszych miesięcy, podczas gdy część z 21 i 22 lipca wciąż jeszcze czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 18:50, Skwark napisał:

Nie doszukuje się niczego, ale nie możesz negować randomizacji w przypadku gdy do gry
dostają się ludzie z późniejszych miesięcy, podczas gdy część z 21 i 22 lipca wciąż jeszcze
czeka :/


Przecież przyznałem Ci rację, a emota ";s" wskazywała na zniesmaczenie tym faktem. Chyba, że jest to podyktowane zamówionym wydaniem gry (chociaż w przypadku tego znajomego i pre-order z 22 i 27 lipca są pudełkowymi kolekcjonerkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku znajomych się dostało a pre-ordery kupowali w listopadzie i grudniu, więc nie do końca dostali się tylko ci co kupili najwcześniej.
Jak jest dobierane kryterium pierwszeństwa, nie mam pojęcia.

Btw jestem ciekaw czy dostał się ktoś kto ma wbity sam pre-order a nie wbił jeszcze klucza produktu swojej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

Kilku znajomych się dostało a pre-ordery kupowali w listopadzie i grudniu, więc nie do
końca dostali się tylko ci co kupili najwcześniej.
Jak jest dobierane kryterium pierwszeństwa, nie mam pojęcia.

Btw jestem ciekaw czy dostał się ktoś kto ma wbity sam pre-order a nie wbił jeszcze klucza
produktu swojej edycji...


No weź mnie nie denerwuj! :D Ja jestem z 29 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

Jak jest dobierane kryterium pierwszeństwa, nie mam pojęcia.


Może w takim razie alfabetycznie? ;)

Teorii spiskowych na forum było chyba z 300 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować